Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Magyarország
Mátraszentistván Sípark
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSTIPP
Panoráma apartman - 6 fős apartman Parádsasváron kültéri dézsával és szaunával
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Rera
318 élménybeszámolót írt
318
14 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Mátraszentistván Sípark
2013.01.07. 19:40
Ma Mátraszentistvánra vitt a telekocsi. Amíg Visegrádnak sajnos átmenetileg be kellett zárnia a plusz fokok miatt, addig itt teljes a tél: -4 fok volt napsütéssel! Előrebocsátom: csodálatosat síeltem! DE. Eddig csak jót írtam, most pár kritikát is megengedek magamnak. Öröm, hogy a hóágyúk vadul dolgoznak a 3-ason. DE. Sajnos a használatban lévő 4-es fölső részére (5-ös, 6-os is, de ez csak számozás kérdése) is fújtak egész nyitvatartási időben, ezért a pálya bizonyos részein rendre arcul köpött a műhó, méghozzá időközönként változtatták az irányát. Értem-értem, hogy nem esik, tehát csinálni kell, de így csökken az aktuális élvezeti érték. ÉS. Volt köztünk egy null kilométeres versenyző: na, szegény, csak azután pisilhetett, miután csúszkálva, lépegetve lekínlódta magát a hüttéig. Tényleg kellene egy mellékhelyiség (akár csak egy ToiToi mobilvécé) a pénztár mellé! ÉS. A hüttében nem engedik a hazai fogyasztását, erről tábla is tájékoztatja az éhes sportolót. Ilyet kis hazánkban, máshol nem tapasztaltam: ha vettem egy teát, mellé falatozhattam a táskámból. Bizonyára nem akarják, hogy amikor telt ház van, a keveset vásárlók foglalják az asztalokat, érthető, engem mégis elszomorít ez a hozzáállás. Az apró negatívumok ellenére természetesen mindenkinek szívből ajánlom MSZI-t, főként hétköznap: kevesen voltunk, 5500 forintért egész nap folyamatosan pöröghettem. Megéri!!!
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.