Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Magyarország
Mátraszentistván Sípark
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSTIPP
Parádsasvári Fakuckó - 4 fős faház dézsafürdővel a Mátrában
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
paperboy
34 élménybeszámolót írt
34
17 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Mátraszentistván Sípark
2009.03.17. 23:32
ez csak pelda volt hogy el tudj kepzelni egy hosszu tavra tervezo vallalkozast. az egeszet azert szamolgatom, hogy vegye mar valaki eszre, hogy ez nem adomany a magyar sisportnak, hanem egy hatalmas profittal kecsegteto beruhazas melyen komoly extraprofit kepzodik. es mindenki annyira erzelmes es orul ennek, hogy siman kifizet 4500 ft-ot 3500 m palyaert. ar-ertek aranyban nem ismerek rosszabbat a magyar palyaknal. persze ne kezdje el mindenki a hozongest, hogy szeret ott sielni, mert jo a hangulat, meg hogy kicsi savanyu de a mienk stb, mert ezt nem vonom ketsegbe, en csupan az ar-ertek aranyt nem ertem. jo lenne tudni, hogy -markus utan szabadon- "mi a fene kerul ezen a palyan 4500 FT-ba?" egyszeruen nem ulnek a szamok. en jo erzessel kb 2500 ft-ot fizetnek ezert.
de nekem mindegy, en nem megyek, nem is ajanlom, akinek mas a velemenye, aldozzon MSZI oltaran. en reszemrol elmondtam mindent amit akartam.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.