Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Magyarország
Mátraszentistván Sípark
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSTIPP
Fogadó a táncoló kecskékhez - szállás Galyatetőn, a mátraszentistváni Síparktól kb. 3 km-re
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
elanzso
13 élménybeszámolót írt
13
14 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Mátraszentistván Sípark
2009.12.28. 23:38
szerintem tökmindegy hova mész, ilyen meleg időjárás után mindkét pályán ugyanazt fogod látni. elég megnézni a webcam-eket és látod, hogy gyakorlatilag mind MSZI mind Eplény a túlélésért küzdött, hiszen a pályán kívül sehol nincs hó!!

Kedves Szabó Zsolt alias Zsoci. Nekem egyetlen javaslatom lenne számodra - ha már az önfeláldozó magatartásról esik szó.
végy egy magyar sípályát
találd meg a saját koncepciódat
szerezz hozzá pénzt - hitelt vagy befektetőt
és hozz össze több sízőt mint Mátraszentistván.

ha ez neked összejön megyek azonnal a sípályádra síelni ígérem!
addig meg az "építő kritikáidat" nem ártana a saját üzleti terved elkészítésére fordítani nemde?
ahelyett hogy fikáznál bárkit is itt magyarhonban azért mert sípályát mert üzemeltetni, inkább örülnél hogy van lehetőséged hétköznap vagy este gyakorolni magyar pályán.
persze kurva jó dolog 1800 méteren síelni 5 km-es pirospályán Ausztriában, csak az kicsit messze van. 300 km felett Bp.ről.
elfelejted hogy volt egy trianon ami bizony elvitte tőlünk az 1000 m feletti csúcsokat??. ma nekünk maradt a 500-1014 m közötti tenger szint feletti magasság. ott meg igen nehéz téli viszonyokat meg sípályát csinálni, ha meleg az idő.
Mindenesetre én újra várom hogy nagyon hideg legyen, ismét legyen teljes 4-es pálya esti sízésnél! akkor azonnal megyek gyakorolni újra Mátraszentistvánra.
de megyek idén Eplénybe is ha jó lesz az idő.
na várom az üzenetedet, mikor mehetünk síelni a Te sípályádra!!! üdv
egy másik Zsolt
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.