Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Magyarország
Mátraszentistván Sípark
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSTIPP
Wood Villa Mátra - egyben bérelhető új, jacuzzis gerendaház a Mátraszentistván Sípark mellett
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Kobak
62 élménybeszámolót írt
62
17 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Mátraszentistván Sípark
2010.01.10. 19:50
Üdv Mindenkinek!
A csütörtöki snowboardozás igazán élmény volt. Nem akarom ismételni TZolit (én vagyok az öcs:). A hüttéről annyit, hogy hamar elfogyott a kaja, 12-kor már nem volt rántott hús. Nem voltak felkészülve ennyi éhes emberre. Az adagok nagyok és finomak.
Amikor megnyitották a hosszú pályát rögtön eloszlott a tömeg, egyik felvonónál sem kellet sokat várni. A piros 1-es pálya felső felén kezeletlen porhó volt, kb 40-50 cm. Hát az szenzációs volt (nekem tetszett). Nagyon jó volt itt lecsúszni.Jó-párszor megtettem:))
Kis kritika:
1; Az odavezető utakat jobban takaríthatnák. Voltak az utakon olyan jeges átfolyások, ahol nehéz volt át hajtani. Ha nem tudnak eljutni a pályára az emberek, nincs bevétel.
2; Ha a pályák több mint fele nem üzemel, a napijegyből adhatnának kedvezményt.

Pár kép és videó:

http://picasaweb.google.com/geza.tombor/Matra_2010_01_07?feat=directlink


A snowboardozáshoz minden ifót szívesen fogadok. Magam tanultam, senki nem mondta el mit, hogyan kell beállítani, csinálni. De nagyon élvezem és szerintem elég jól megy. Azért hiányzik egy kis segítség.
Mit jelent a parkozni? Hogyan álljanak a kötések?
Előzmény: (minerel 79332)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.