Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Ausztria
Tauplitz
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSTIPP
Sonnenalm Apartmanház - jól felszerelt apartmanok gyönyörű kilátással Tauplitz mellett
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
thorin
3 élménybeszámolót írt
3
19 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Tauplitz
2005.01.13. 21:37
dec.28-án kicsit későn,22.30 körül érkeztünk a Kulmhof apartmanház elé, amit kis keresgélés után viszonylag könnyen megtaláltunk.Az apartmanunk kulcsát kikészítették,majd az apartmanban dermesztő hideg várt bennünket.Mindent felkapcsoltunk amit lehetett,minden működött, kivéve a fűtőtesteket,valamint a vízmelegítőt.Némi lázas telefonálgatás után az Intersí vészvonalán egy fickó mindenképpen arról akart meggyőzni, hogy technikai analfabéták vagyunk, és biztosan bennünk a hiba, és különben sem tud mit csinálni mert nincs kit felhívnia az apartmanházban,sajna.A telefont átvéve a lányoktól elmagyaráztam, hogy mindent felkapcsoltunk amit lehetett,ennek ellenére nem megy a dolog, és hogy ki van zárva, hogy a lefagyott szobában töltsük az éjszakát.Ha más nem, találjanak egy másik szállást reggelig.A telefonos próbált meggyőzni,hogy sajna nem találja a másik szálloda telefonszámát, erre mondtam neki,kérdezze a tudakozót.Kicsit később visszahívott,majd mondta hogy nem veszik fel és hogy ő nem tud mit tenni, mert nincs kit felhívnia.Ez kicsit fura volt, mert ha mondjuk tűz van akkor sincs egy gondnok, vagy akárki?! Közöltem vele,hogy akkor keresünk egy másikat mi magunk, majd kommunikáció megszakadt.Drámai pillanat,kezdtünk készülődni, valaki kiment kezet mosni a mosdóba, és egyszercsak mondja hogy a kis ellenőrzőlámpa a vízmelegítőn világít.Nézzük a fűtőtesteket, hát fűtenek.Egy darabig még gondolkodtunk mi legyen, mert egy rendes ágy sem volt, hanem kihúzható fotel,meg kanapé,majd a fáradtság és a lassan melegedni kezdő szoba maradásra bírt bennünket.Reggel a gondnoknő mosolyogva ébresztett bennünket,majd kiderült, hogy ő felejtette el bekapcsolni a fűtést központilag.Amit azért pofátlanul kifizettetett velünk a végén.Mégiscsak volt valaki akinek tudtak szólni, csak azt nem értem miért nem árulták ezt el, sokkal nyugodtabbak lettünk volna.A telefonszámlámat meg a lefagyott szobában eltöltött éjszakának köszönhető megfázást meg lenyelhetem pluszként.
Ettől eltekintve nekünk tetszett a hely, volt két gyönyörű napsütötte napunk,egyébként hóesés volt jellemző, egy kis széllel.A szállásunkkal is megbarátkoztunk a turnus vége felé.A Lawinenstein-i csúcsról lenyűgöző a kilátás, és a parkoló autóig le tudtunk síelni.A pályák változatosak,élvezhetőek,minden sítudásra alkalmasak,bár valóban van némi botozásra szükség időnként egyiktől a másikig,de ez nem zavart bennünket túlságosan.A felvonóknál csak az egyik nap kellett egy 5-10 percet várakozni,a Lawinenstein-i csúcsra vivőnél,ami egy hatszemélyes buborékos, egyébként semmi várakozás nem volt jellemző.Szerintem ár-érték arány viszonylatban teljesen oké a hely.Üdv mindenkinek
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.