Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Ausztria
Tauplitz
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSTIPP
Hotel Kogler**** - osztrák család által vezetett szálloda Bad Mitterndorfban, Tauplitz síterep közelében
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
mindenholottvagyok
11 élménybeszámolót írt
11
14 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Tauplitz
2010.03.06. 15:09
Szia,

Akkor kérlek segíts azzal, hogy elmondod, hogyan lehet eljutni a 26-os pályáról vissza a 23-ra gyaloglás nélkül, amikor a 27-es le van zárva (február utolsó hetében legalábbis le volt zárva). De ha pl. 4 előtt pát perccel elcsíped még a Bergbahn felső részét, mire felérsz már nem éred el a csákányosokat. A tábla a kék 1-es pályát mutatja, mint egyedüli megoldást a piros 1-re való eljutáshoz. Na ott aztán kell halszálkázni rendesen...
Azt azért Te sem gondolod komolyan, hogy sítérképről tutira el lehet dönteni, hogy egy síterep tényleg jó-e vagy sem :)

Liftesekről már leírtam a véleményemet, ezt nem ragozom. Mi a 23-as pálya hüttéjébe tértünk be minden nap, nagyon jó volt a kiszolgálás és az étel is, és maximálisan tolerálták a három gyerekből adodó plussz macerát. Én az egy hét alatt itt egy bunkó magyarral sem találkoztam, mindenki döntse el maga, hogy ez jó arány-e, (mondjuk bunkó svéddel ugyanakkor igen, ami egy kicsit meglepett).

Remélem, hogy a szállással kapcsolatban nem rám gondoltál, mert több jót írtam róla mint rosszat :). De ha már itt tartunk (amellett hogy egy percig sem vitatom a jó árakat) Te hogy jellemeznéd azt az apartmant máshogy mint lepukkant, aminek pl. a falburkolata annyira elkopott, hogy jukas és foszladozik?

Üdv,
Mindenholottvagyok
Előzmény: (lac73 86694)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.