Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Síverseny KIZÁRÓLAG amatőr gyerekek részére

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Soma
675 élménybeszámolót írt
675
18 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Síverseny KIZÁRÓLAG amatőr gyerekek részére
2009.01.11. 10:27
Szia Szab!
Ígéretemhez híven egy gyorsjelentés a tegnapi Intersport Kupáról. Sajnos az egész egy kicsit kaotikusra sikeredett, azonnal hozzáteszem, hogy nem a szervezők hibájából. Mint kiderült, Ők már tavaly márciusban lefoglalták ezt az időpontot, kifizették a pályahasználati díjat, ennek ellenére a sógoroknak sikerült rászervezniük egy hazai (abszolút érdektelenségbe fulladt) versenyt. Reggeli kapkodás, lótás-futás eredményeként tűztek egy másik pályát az eredeti mellé, de itt se hangosítás, se eredményjelző nem volt. (Az eredetileg kitűzött pályán egész nap kb. 3 ember síelt.) Így az első futamban kb. másfél órás késéssel az indult, aki épen fent volt a rajtnál, vegyesen fiatal, öreg, nő, férfi. A második futam, már viszonylag szervezettebben ment, ott a rajtsorszám szerint indultunk, mivel nem tudták az első futam eredményét kiértékelni és nem lehetett megoldani, hogy az első futam eredményének függvényében induljon a második futam. Mivel senki nem ismerte az első futam eredményét, így taktikázni sem lehetett. Egyébként minden nehézség ellenére az egész nagyon jó hangulatban zajlott, látszott, hogy a szervezők mindent megpróbálnak, hogy jól érezzük magunkat. Nagyon korrekt módon itt tényleg csak amatőrök indultak. Részletes eredménylistát ígértek, ami majd felkerül a honlapjukra, addig csak az a biztos, hogy a gyerek első lett az ifi kategóriában. Csak egy apró javaslat a szervezőknek: a gyerek és ifi kategóriákban nagyon tág volt a korhatár, így fordulhatott elő, hogy azonos kategóriába került a 9 és a 14 éves gyerek is, ami már nagyon nagy különbség, nem összehasonlítható a kettő.
Várom a kreishbergi beszámolót.
Üdv: Soma
Tamas-a-dobogo-tetejen.JPG
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.