Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Franciaország
3 völgy: Val Thorens, Les Menuires, Meribel, Courchevel
síterep infó oldal
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
kárpáthycsabi
27 élménybeszámolót írt
27
17 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: 3 völgy: Val Thorens, Les Menuires, Meribel, Courchevel
2010.04.05. 22:16
Off:
Azért én nem ejteném Ausztriát, bár meggyőzni nem foglak.
Egy átlag salzburgi síterep 150 km pályával, legyen mondjuk Zell am See - Kaprun 4-5 napra számomra ideális. Napi bruttó 60-70 km-t csúszok és ennek ellenére nekem nem unalmas. Aztán itt van Saalbach, Hochkönig, Schladming és sorolhatnám, mind igen közel.
Árak: igaz dupla annyit fizetek a bérletért mint te, de ezért az 500 euróért novembertől májusig annyit csúszok amennyit akarok. Az út 5 óra, tehát ha az időm engedi elég sűrűn mehetek.
Liftek: 90%-ban modern, gyors liftek, sorállás itt is igen ritka, talán csak a két ünnep között és néha februárban fordult elő, de inkább állok 3 percet a lift előtt mint sok-sok órát az autópályán.
Szállás: 20-25 euróért normál nagyságú szobát kapok bőséges reggelivel, nem nyomorgok az átlag francia lyukakban.
Egy szóval ár-érték arányban Ausztria sokkal jobb mondom ezt annak ellenére, hogy a Dolomitok szerelmese vagyok.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.