Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Síbörzék, használt sífelszerelés adás-vétele Ausztriában

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Vityó
180 élménybeszámolót írt
180
18 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Síbörzék, használt sífelszerelés adás-vétele Ausztriában
2013.11.19. 17:11
Ha az általam ajánlottról akartok tapasztalatot, én is szívesen megosztom veletek.
Mi a hétvégén voltunk Saalfeldenben, itt szerintem sikeres volt. Sok ember türelmesen sorban állva várta, hogy átvegyék tőlük az eladásra kínált portékát, amit miután felcimkéztek, azonnal polcra tettek, és lehetett válogatni. Szerintem így igazán jó egy síbörze, bár alkudozni így nem lehet, hiszen nem kerülsz kapcsolatba a valódi eladóval. Viszont többségben olyan árakat szabnak, ami reális, nem arany áron akarják eladni a használt dolgokat. Nem egy kabátot, sínadrágot láttam 10-20 €-ért, persze volt olyan is, ami 200-300€ volt. Ki-ki kedve szerint válogathat, megtalálva számára a megfelelő darabot.
Gyakorlatilag minden téli sporttal kapcsolatos dolog megtalálható volt a sítől a korcsolyán át a hótalpig. Volt sapka, síszemüveg, ruha, kesztyű, szánkó, szóval szinte minden.
Előzmény: (csabeszka 162601)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.