Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Miért nem szeretem Szlovákiát

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
rhperes
4 élménybeszámolót írt
4
18 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Miért nem szeretem Szlovákiát
2006.02.24. 14:35
Sziasztok!

itt a gonosz téma inditó, a fajgyülölő, a történelmet nem ismerő, a lusta állat aki nem válaszol a hozzá szólóknak, és aki írni se tud.
Nem azért indítottam ezt atémát h ellenségeket szerezzek és h lebeszéljek embereket a szlovák síelésről hanem ha jól tudom mindenki használhatja ezt a fórumot és mindenki elmondhatja a véleményét annélkül h elvágnák a torkát. Örülök h ennyien reagáltak, sajnálom h mindenkinek jó ez így ahogy van. Egyszer kéne 1 kicsit jobb helyre menni (nem feltétlenül drágább helyre) és a különbségek azonnal kijönnének. A feltünősködésről csak annyit h amikor a bérelt házunkból állunk ki a magyar rendszámú autókkal és 3 irányból dobálják az autót hógolyóval- gondolom nem szimpla mókából- akkor nem tudom h mi volt olyan nagy feltünősködés amiért így kellett fogadni minket az utcán!!!??? Sajnálom ha +sértettem valakit a témámmal ha így van nem szándékos volt de nekem esni se kell!!
hello mindenki
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.