Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Sebesség mérés - Traffipax

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
DHR
34 élménybeszámolót írt
34
20 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Sebesség mérés - Traffipax
2006.03.21. 11:19
Én odafelé futottam beléjük, sajna kicsit gyorsan (75-tel gurultam be a faluba).
Arra hajtanak, hogy nincs kedve az embereknek vesződni jegyzőkönyvvel, amúgy 90%-ban saját zsebre dolgoznak. Ha egyszer ráérnék, azért bemennék jegyzőkönyvet felvetetni és, hogy jelentsenek fel. Bár lehet, hogy ennek az említése is elég lenne, hogy továbbengedjenek.
Visszafelé egy másik alkalommal óvatos voltam, mert azt tudtam, hogy hazafelé hol szoktak lenni (valóban a kátyús útszakasz amúgy...) és egy kb 90-nel előző Hondást néhány másik magyarral együtt szerencsére meg is fogtak.
Valami igazuk van, mert hazafelé kb 3 életveszélyes helyzetben volt részünk, mert néhány "kedves honfitársunknak" kevés a 100 km/h amivel jött a sor. Nem lényeg, hogy jönnek szemből, nem lényeg, hogy záróvonal van (hiszen az nem fal...) no comment....
Most jöttünk haza először a tömeggel, de soha többet, inkább beülünk vacsizni mielőtt elindulnánk. (addigra a rendőrök is általában eltűnnek az út mellől)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.