Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Símánia magazin

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
sigesa
19 élménybeszámolót írt
19
20 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Símánia magazin
2004.10.14. 20:59
Remélem sokan olvasnak benneteket, és ha írnátok arról amit szóbahozok, talán lenne foganatja ! Valami olyasmi lehetne a címe, " a deszka kötelez?" Kicsit olyan ez, mint a trabantos a legbelsö sávban 40-nel, a trabi kötelez /meg ne sértödjön egy trabis se, meg egy boardos se, kivételek vannak. (Hála Ístennek)/ Szal nem értem, hogy ha valaki deszkázik, az miért hagy figyelmen kívül minden alapvetö ésszerüségi normát, amikor a pálya közepén áll ( bocs heverészik )le csapatostól jópofizni. Nem ijesztgetés, de sajna volt ebböl egy-legalábbis én csak egyröl tudok-halálos baleset, a síelö jött le ezerrel, és a bukkanó mögött!!!!!!! heverészö boardosokat nem tudta kikerülni, az egyiket úgy fejbe találta a léccel, hogy szerencsétlen a leszállításnál még a "tepsiben" meghalt. Kérdem én, ki a hibás ? Fogjuk az elferdült hülye mentalitásra ! Ettöl függetlenül fantasztikus dolog boardozni, csak ezen kéne változtatni, és talán Nektek a sajtón keresztül van esélyetek erre. Bocs ha untattam volna bárkit is, de azt hiszem nem vagyok egyedül a véleményemmel. Üdv, jó havat : Géza
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.