Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Fűthető üléspárnájú liftek

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Vid
490 élménybeszámolót írt
490
19 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Fűthető üléspárnájú liftek
2006.10.25. 11:15
Amint azt fentebb megjegyeztem semmi bajom nem lenne ezekkel a fejlesztésekkel, ha egyénileg lehetne választani, hogy akarom vagy sem. A plexibúrában sem az zavart hogy -20 c van, és orkán, és én ezt nem élvezhetem, hanem az hogy teljesen kellemes volt az idő, és mégis mindenki lehajtotta. Mellesleg szerintem nem optimális hozzáállásra vall, ha valaki ítéletidőben ugyanúgy akar felöltözni, mint egy napsütéses napon.
Extra pénz, extra luxus: Én extra luxusként síelés közben mondjuk nem azt várnám el, hogy a dáj hárd 23-at nézhessem a felvonón, vagy bármilyen tévéműsort, nem ezért megyek síelni, és ha ilyenre akarnak a későbbiekben kényszeríteni, akkor vagy nem síelek ott többet, vagy igyekszem véletlenül tönkretenni a berendezéseket. :)(Itt azért nem a plexire gondolok, de a tv már kiverné a biztosítékot)
A fűthető ülés meg a szintén első hozzászólásomban leírt jelenség miatt lehet kellemetlen, tehát amikor az ülés kellemes langyos, de én meg jobban fázom.
A nők felfázásáról pedig Fazoletto írt érdekeset.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.