Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Időjárás - előrejelzés

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Vid
490 élménybeszámolót írt
490
19 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Időjárás - előrejelzés
2007.01.09. 20:09
Persze kissé megnyugtató az ilyen cikkeket olvasni, de azért ez nem megoldás. Kb ki lehet számolni
hogy mennyi co2-t termelünk, és ennek nem marad el a hatása. Függetlenül attól, hogy ilyen olyan frontok miatt mindenféle hőmérséklet,
és időjárási helyzet megfigyelhető, a tendencia egyértelmű.
Én a legszomorúbbnak azt tartom hogy mind nemzetközi szinten, mind az egyes ebmerek szintjén csak a nagy bambulás folyik.
Mindenki csak beszél róla, csak senki nem vállalja hogy legalább ő maga egy picit tegyen az ügy érdekében.
Nem hallottam még senkitől, hogy megvehetném a 3 literes 200 lóerős benzines kocsit, de nem teszem, mert egy 1.8 as dízellel el tudok
furikázni, és ennyit teszek a bolygómért. Ha valaki (különösen kis hazánkban) ilyet mond, arra furcsán fognak nézni)
Meg ugye az usa sem írta alá a kiotói egyezményt, mert nekik ez rövidtávon nem éri meg.
Nincsenek olyan törvények, hogy pl nem lehet 10 liter feletti fogyasztású autót gyártani stb...
Pedig ez lenne a minimum hiszen attól még ott marad a földgáz elégetése, stb...
Ehelyett csak az megy hogy amikor már néha fejükhöz kapnának az emberek az okos médiamogulok benyomják az efféle cikkeket,
hogy Kr.E. x ben is miylen meleg volt télen, nincs gáz, nehogy már a kisújjunkat is megmozdítsuk.
Pedig szerintem ha a nyugati emberek egy kicsit is odafigyelnének egy két ilyen dologra, már az rengeteget jelenthetne.
Nem vagyok grínpíszes, de annyit pld megteszek, hogy télen nem fűtöm 25 fokosra a szobámat, hanem ha fázom felveszek egy pulóvert, stb.
Ha csak mindenki egy pici ilyen apróságra odafigyelne a környezetében, akkor elkerülhető lenne a katasztrófa. (Nekem az is katasztrófa ha nincs
rendes tél, nem csak ha elfújja a házunkat a szél.)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.