Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Explosiv - a magyar sílécmárka

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
315903434
1 élménybeszámolót írt
1
16 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Explosiv - a magyar sílécmárka
2008.01.17. 21:49
Nekem explosiv lécem van. Bementem az üzletükbe, a vágóhíd? utcába ( ök nem tudták, de én ismerem a tulaj testvérét ) elmondtam hogy lécet és cipőt szeretnék venni. Elkezdtek kikérdezni, hogy hol szoktam sielni, milyen havon, hogyan megy, stb. Elmondtam mindent, és kihoztak egy explosiv lécet. Summa summárum, megvettem mindent. Nagyon nem bántam meg. Akárki felpróbálta, csak elismerően nyilatkozott róla. Nekem megfelel. Nem vagyok nagy lesikló, csak szeretek csúszni. Hogy miért ezt vettem? Előszőr is azért, mert Apjok név alatt fut. Másodszor, mert magyar vagyok, és ezt az ipart támogatom.
Tavaly kimentem egy "sznobbal" sielni. ELAN léc, jó drága volt (mármint szerintem), stb. Megkérdezte, hogy mi az ami a kötésem alatt van? Mondom platniemelő. (se akkor, se most nem tudom pontosan mi ez, de nem is érdekel)Az ismerős csodálkozott, hogy az övén miért nincs? Erre csak azt válaszoltam, hogy cipőt a cipőboltból, .....................trallala, trallala

UI: nem az ára miatt vettem explosivot.

Szóval, csak ajánlani tudom, tolmácsolva azok véleményét, aki kipróbálta. Nekem minden jó, ami csúszik :-)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.