Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Ausztria
Goldeck
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSTIPP
Hotel Moserhof - 4*-os szálloda Goldeck közelében
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Ani
27 élménybeszámolót írt
27
20 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Goldeck
2004.10.20. 16:08
Sziasztok!

Szóval anno senki nem válaszolt, kénytelen voltam megtapasztalni a lehetőségeket: Igazán kezdőknek szerintem nem való. A hegy alján lévő városból lehet kb 20-30 személyes kabinnal felmenni. Januárban elég nagy hó volt, szinte minden nap esett, nem is tudtunk normálisan síelni. Ahová az első sílift felmegy, ott vannak az enyhébb pályák, a tanuló pálya, meg olyan kék-kezdő rövidebb pályák "tökös" felvonóval.
A hegy tetején lévő pályákhoz újabb sílift megy, ahová az alsó beérkezik. A felső pályák eléggé változatosak, van csákányos felvonós. Van egy pálya ami lemegy teljesen a Goldeck aljára. Szép széles és ketté ágazik piros és kék-pályára. Viszont ami lemegy az aljára az véleményem szerint néha fekete minősítést is kaphatna. Meredek és keskeny. A fentről induló kék pályáról viszont kellemesen öregesen le lehet csúszni az erdőn keresztül a középső pályákig. Hú, remélem érthetően leírtam. Ja még valami: Korán érjetek oda a sílifthez, mert iszonyat hosszú sor lesz egy idő után. Inkább nyitásra menjetek oda, ha tudtok.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.