Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Johnnie által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (41)Időben csökkenő Időben csökkenő
Johnnie
41 élménybeszámolót írt
41
17 éve tag
2008.12.01. 15:07
Kedves Agatha,

akkor ha jól gondolom Te kinn vagy én csak a WEB kamerát nézem.
Johnnie
41 élménybeszámolót írt
41
17 éve tag
2008.12.01. 15:05
Igen én is az esőt látom. Remélem akad valaki, aki ott van és ír ide. Talán Ő biztosabbat tud mondani. Eperke a szerda szerintem necces főleg. Ahogy látom néhol feketés a pálya de most már nem esik az eső a völgyben bár fenn elég felhős talán majd hó is jön:)
Üdv Johnny
Johnnie
41 élménybeszámolót írt
41
17 éve tag
2008.12.01. 10:05
Hali. gondolom olvastatok a két szomorú esetről.

Sajnálom de gondolom az öreg bácsi is meggondolhatta volna, hogy ott síel, ahol nem lehet.

Remélem a hó kitart csütörtökig. Egyik oldalon azt olvasom, hogy hidegedni fog és havazni, miközben a WEBkamera meg fekete foltokat mutat. Akkor most mi van segítsetek lesz elég hó?

Üdv Johnny
Johnnie
41 élménybeszámolót írt
41
17 éve tag
2008.11.28. 10:14
Hali

jövő hétre jeleztem, hogy megyek ki csütörtök vagy péntek magasságában.

A jóhír, hogy már tudom a napot:) csütörtök, a rossz, hogy annyira nagy volt az érdeklődés cégen beül, hogy betelt az autóm.

Elnézést kérek mindenkitől, aki számított volna rám, de a kollégák elsőbbséget élveznek.

Mindenesetre, ha legközelebb is kimegyek, és csökken a cégen belüli érdeklődés, jelzem Nektek.

Mindenkinek szép napot.
Üdv Johnny
Johnnie
41 élménybeszámolót írt
41
17 éve tag
2008.11.25. 13:30
Hali,

a nap csak azért nem konkrét, mert attól függ, hogy hogyan tudom megoldani a lányom reggeli iskolába menetelét, illetve vannak kollégák, akik szintén jönnek. Tőlük várom a visszajelzést, hogy mely nap lesz. Az útiköltséget tényleg állom. Céges autóval megyek benzint autópályadíjat elszámolok:)
Johnnie
41 élménybeszámolót írt
41
17 éve tag
2008.11.24. 20:45
Jövő héten szerda vagy csütörtök magasságában kimegyek évadnyitó síelésre. Ha valakit érdekel csatlakozhat hozzám. Hajnalban 1/2 6 magasságában tervezem az indulást. Érdről indulok, de hajlandó vagyok Bp határába menni esetleges jelentkezőkért. A kiút költségeit én állom:) ha nem jön senki akkor is megyek.
Johnnie
41 élménybeszámolót írt
41
17 éve tag
Topik: Obertauern
2008.11.23. 17:28
Szia Zsolti,
köszi az infót. Mi mindenképen kinn leszünk, a szállásra már kifizettük a foglalót is. Mivel a kislányom nem beszél németül, ezért biztos jobb lenne Neki, ha magánórákat kaphatna. Szóval mindenképen érdekelne minket.

Keresni foglak, de szerintem számolj velünk/Vele hogy egy hetet igénybe vennénk.

Az én mobilszámom 30 9 629289 minden eshetőségre.
Johnnie
41 élménybeszámolót írt
41
17 éve tag
Topik: Obertauern
2008.11.19. 16:59
Sziasztok,

mi is OT-be megyünk, de majd jan 10-től 17-ig. A Hotel Lungau-ban leszünk. Keresnék 7 éves kislányom mellé magyarul beszélő síoktatót. Tavaly sajnos kimaradt a síelés, eddig 2 szezonban tanulgatott.

Előre is köszönöm.
Johnnie
41 élménybeszámolót írt
41
17 éve tag
2008.01.15. 10:43
Mi a helyzet. Lesz még hó hétvégére?
Johnnie
41 élménybeszámolót írt
41
17 éve tag
Topik: Nassfeld
2008.01.15. 10:42
Valaki kérdezte, hogy tud e valaki magyar síoktatót Nassfeld-ben. Itt találsz infót: http://holsieljek.uw.hu/
Johnnie
41 élménybeszámolót írt
41
17 éve tag
Topik: Obertauern
2007.12.05. 15:44
Hali,

mi februárban voltunk ott családdal. Messze a leghóbiztosabb hely volt. Volt aki 150km utazott, ide hogy síelhessen, mert másutt semmi sem volt. ezen felül azt hiszem egyett kell értenem azzal a kijelentéssel, hogy feeling-je van. Azt hiszem ha azt mondom hogy a gazdagság diszkrét bája? Bár inkább én azt mondanám, hogy az igényes síelés diszkrét bája lengi be az egész helyiséget.
Johnnie
41 élménybeszámolót írt
41
17 éve tag
2007.11.19. 11:37
Sziasztok,

szombaton Stuhleck-ben voltunk mi is. Nagyon tetszettek a pályák, a hó is nagyon jó volt, csak a sorral volt egy kis gondom. A felső rész csodás volt a fákra ráfagyott hóval.

Az oldalukon azt láttam, hogy online is lehet bérletet venni, ha van keycard-d. Én nem adtam le az enyémet, van valakinek tapasztalata, működött a feltöltés?
Johnnie
41 élménybeszámolót írt
41
17 éve tag
2007.11.16. 21:56
Sziasztok,
mint láttátok tavaly vettem bukósisakot. Írtam is akkor róla a fórumba. Puha füles, nem kemény, de én nem is megyek 140-vel. Nagyon megérte. Szinte bele sem izzadt a fejem, de nem is fázott benne, pedig voltak extrém időjárási viszonyok:) És bejött védelem szempontjából is. Volt, hogy jól "kupánvágott" a tárcsás felvonó, amikor a lányommal voltam elfoglalva:(, de meg sem éreztem. Vagy amikor valaki nem figyelt, fordult és a kézben tartott lécével már zúzta is volna a fejemet, ha nincs a sisak..... Szóval nagyon bejött!!! azt gondolom, az okos ember a más kárából tanul és nem vár addig míg esik egy akkorát, hogy bezúzza a fejét. Szóval mindenkinek azt javaslom használja. Aki meg attól fél, hogy kinevetik, az nézzen körül, nagyon klassz divatos sisakok vannak. És a divat miatt nem éri meg a komoly sérülés.
Johnnie
41 élménybeszámolót írt
41
17 éve tag
2007.11.16. 06:53
Sziasztok,

bocs a hülye kérdésért, de merre van Sthuleck? Én eddig mindig csak Hirschenkogel-nél síeltem. Így csak azt ismerem.
Johnnie
41 élménybeszámolót írt
41
17 éve tag
2007.11.13. 12:54
Hali,

látom szép nagy hó van és jó kis hideg -5 -6 nappal. Mi szombaton megyünk ki. Éppen csak most beszéltem velük, és azt mondták péntektől nyitnak.
Johnnie
41 élménybeszámolót írt
41
17 éve tag
Topik: Obertauern
2007.01.29. 20:27
Vasárnap jöttünk vissza Obertauern-ből. 23-án amikor kiértünk, még az eső miatt a pályák elég ramaty állapotban voltak, de vasárnap délután megkezdődött havazás rendbehozta amit az eső tönkretett. Aztán már inkább csak az volt probléma, hogy több alkalommal erős szél fújt, néha még a lejtön se lefelé csúsztunk:)Ami a szállást illeti Gamssplitz nevezetű Appartment Hotel-ban szálltunk meg. Valaki azt mondta Obertauerben minden szállás pályaszállás. Nos így van, tényleg bárhova el lehet jutni sílécen.
Obertauern01.jpg
Obertauern02.jpg
Obertauern03.jpg
Obertauern04.jpg
Johnnie
41 élménybeszámolót írt
41
17 éve tag
Topik: Obertauern
2007.01.29. 16:32
Hali,

most jöttünk vissza. Szombattól szombatig voltunk. Vasárnap még aggódtam a hó miatt szerdánviszont már úgy éreztem elég a hóesésből:)és a szélből. Mindezek ellenére azt mondom király ez a hely. Ez volt az első alkalom, hogy itt voltunk, de ha összehasonlítom más ausztriai helyekkel, nos akkor azt kell, hogy mondjam ver mident. Pedig már voltunk 5-6 helyen. Olvasatam, hogy valakinek problémája volt a szállással. Nekem szerencsére nincs ilyen tapasztalatom. Mi a Gamssplitz Appartment hotelben voltunk. Nagyon korrektek voltak, és rugalmasak. Még magyarnyelvű síoktatót is kerestek nekünk. A felvónok közel voltak, mondjuk 500m de ez bemelegítésnek is elég volt, amiután pedig elég hó volt a síelés végén a szállodáig tudtam síelni a hegyről!! Megpróbálok képeket felrakni:) mobillal csináltam boc s a minőségért, nem fogja visszadni az igazi fillinget.
Obertauern01.jpg
Obertauern02.jpg
Obertauern03.jpg
Obertauern04.jpg
Johnnie
41 élménybeszámolót írt
41
17 éve tag
Topik: Obertauern
2007.01.14. 12:44
Hali,

mi a jövő hét végén megünk. Közben nézegettem, hogy van Berfex kártya is kedvezményekre. Érdemes kiváltanom? Tudom ott használni?

Amúgy milyenek a pályák?
Johnnie
41 élménybeszámolót írt
41
17 éve tag
2007.01.13. 10:56
Én 38 vagyok és most vettem meg az első bukósisasok, de rögtön az egész család kapott. Már tavaly gondolkodtam rajta, de most értem meg rá:)Nem érdekel, ha hülyén nézek ki benne, persze a kedvesemnek és a lányomnak mindenhez passzolnia kellett:D, de nem számít lényeg, hogy hordják!!!Nem spóroltam rajta, igaz kedvezménnyel került 20eFt-ba, de szerintem ezen nem szabad spórolni.
Johnnie
41 élménybeszámolót írt
41
17 éve tag
Topik: Obertauern
2007.01.07. 08:12
Köszi, sajnos németül semmit nem tudok, angolul viszont igen. Szeremcsémre, eddig minden síiskolában volt angol nyelvtudású ember. Amúgy mi 20-tól 27-ig megyünk. Több mindenkihez kellett igazodnom, ezért tudtuk ezt az időpontot "kiszúrni". Már nagyon várom. Én szeretnék lemenni a "csúcspályán is csak a feleségem aggodalmaskodik. Majd meglátom mennyire durva. Tavaly Nassfeldben az idő csodás volt -10 és -15 fok de ragyogó napsütésben 0 szél mellett. Állítolag Nassfeldnek ilyen szerencsés a microklímája. Remélem OT sem fogunk csalódni, főleg, hogy a gyerekek kicsik. A lányom most lesz 6, a fiam 8 hónapos lesz. Amúgy a kiscsaj tavaly végig síelte a hetet a síiskolával. Most a Koch síiskolába fog járni állításuk szerint úgy fogják szervezni a csoportot, hogy legyen magyar síoktató a kiscsajnak:)
elsőelőzőkövetkezőutolsó
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.