Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

pattyski által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (1345)Időben csökkenő Időben csökkenő
pattyski
1345 élménybeszámolót írt
1345
22 éve tag
Topik: Donovaly
2005.03.18. 09:46
Szia Argoh

A jelek szerint lesz még alkalmas hó Donovalyn, ugyanis jelenleg több mint 1 m van
Igaz gyorsan olvad, de a hétvégére lehűlés várható
pattyski
1345 élménybeszámolót írt
1345
22 éve tag
Topik: Donovaly
2005.03.18. 09:38
Amint emailben is emlitettem ezena hétvégén rekord menniségű vendég volt itt, és sajnos nem maradt semmi felszerelés bent. Amúgy ez volt az első alkalom hogy valakinek nem tudtunk felszerelést biztosítani valakinek. Az összes új lécünket illetve bakancsunkat betettük a kölcsönzőbe, de így sem volt elég.
Amúgy a lefoglalt felszereléseket csak 1O.3Oig foglaljuk, mert nincs garancia arra hogy a lefoglalt felszerelést ki is kölcsönzik. Ami gyakran megtörténik, sajnos.
Ugyanez van az oktatással is. Ha valaki nincs itt 15 perccel kezdés előtt, töröljük a foglalást.
pattyski
1345 élménybeszámolót írt
1345
22 éve tag
Topik: Donovaly
2005.01.06. 22:44

Utoljara kb 1 honapja voltam Pozsonyban, akkor már átadták a Zvolen környéki szakaszt, demég a Nitra irányában levő szakaszon még dolgoztak, az még egypár hónapos meló...
pattyski
1345 élménybeszámolót írt
1345
22 éve tag
Topik: LOPÁS!!!
2005.01.06. 22:35

Sajnos a tegnap is elloptak 3 lécet egyik vendégemtől, egyik a mi lécünk volt.
Pedig én is felhívtam a figyelmét a szállodás is hogy éjszakára vigyék be a léceket a sítárolóba, de ők benthagyták az autóban.
Nagyon sajnálom hogy még mindig ilyensmivel kelljen foglalkozni a vendégeknek, de sajnos amig nem fog változni a gazdasági helyzet addig nem lesz változás...
pattyski
1345 élménybeszámolót írt
1345
22 éve tag
2004.11.26. 15:56
Sziasztok
Tényleg nem kell félni, minden síközpont beindul rendesen, még azok is amelyeket a vihar megtépázott. Azmás kérdés hogy a látvány milyen, de síelni lehet mindenhol majd.
Pl. Donovaly is rendben nyit holnap
pattyski
1345 élménybeszámolót írt
1345
22 éve tag
Topik: Donovaly
2004.11.24. 20:47

Szombaton, november 27-én indulnak a felvonók Donovalyn... Természetesen a PATTY SKI is kinyit szombaton, egyelőre csak hétvégeken, illetve igény szerint, előre megbeszélt időpontokban.

1 napos felnőtt jegy csak 35O Sk
Különleges ajánlat
Ezen a hétvégén minden gyerek ingyenesen síelhet, ha szülőkkel jön

A következő felvonók működnek majd: Zahradiste 8OO m pálya, 2 felvonó, 4 üléses felvonó
Nyitvatartás 8,30 - 15,45.

Mindenkit szeretettel várunk
Hojelente
https://www.ho.hu/donovaly/snowrep.htm
pattyski
1345 élménybeszámolót írt
1345
22 éve tag
Topik: Donovaly
2004.11.19. 20:00
Mindeki örömére közölhetem hogy ma lehullott az első hó, igaz még nem lehet síelni. Szombattól a hóágyúkat is beüzemelik,úgyhogy ha minden OK és marad a hideg akkor szerintem a jövő hétvégén már beindulhat néhány felvonó. Természetesen egy két napra is lehet jönni, főleg hogy most minden jelentősebb olcsóbb...
pattyski
1345 élménybeszámolót írt
1345
22 éve tag
2004.11.07. 15:48
Mi már 2x is voltunk ott, igaz nyáron.Nem sok jót tapasztaltunk ott 1 óra amig leparkoltunk, 1 óra sorbanállás a belépőért, 1 óra egy csúszás, 1 óra sor a büfében. A lényeg hogy nagyon sokan voltak és megfogadtam hogy nem megyek nyáron oda.
Viszont télen sem lesznek sokkal kevesebben, s ha belegondolok hogy jóval kevesebb medence fog üzemelni, hát nem is tudom...
A falu az vadonatúj, a nyáron még dolgoztak rajta, az szerintem rendben lesz..
Amúgy rendben lenne az egész ha nem lenne az a nagy tömeg...


https://www.ho.hu
pattyski
1345 élménybeszámolót írt
1345
22 éve tag
Topik: LOPÁS!!!
2004.03.15. 21:58
Sajnálom hogy egy lopásért elhamarkodott következtetést hozol. Az ország nem tehet arról hogy van egykét banda aki lopja a léceket.
Engemn is kiraboltak Hollandiában de úgy hogy semmink nem maradt /útlevél, pánz semmi/ és soha eszembe nem jutott hogy azt mondjam soha nem megyek Hollandiába.
Megint csak azt mondom hogy mindenki vigyázzon az értékeire és akkor nem lesz baj.
pattyski
1345 élménybeszámolót írt
1345
22 éve tag
Topik: Donovaly
2004.03.15. 21:49
Kismiki teljesen egyetértek veled..:)))

Más
Ami a többit illeti a fentiekben elmodtam véleményemet illetve igazából nem tudom mit kellene tenne.
Tudod te azt hogy naponta hány ember fordul meg nálam? Ha mindenkinek el kellene mondanom hogy vigyázzon erre, ne menjen oda ne csinálja azt, akkor egész nap csak beszélhetnék, abból pedig nem élek meg. Amúgy egész nap csak kérdésekre válaszolok, információkat szolgáltatok. Itt voltál, láttad mi van itt. Amúgy ha valaki tőlem kölcsönöz felszerelést akkor felhivom a figyelmét hogy nagyon vigyázzon rá, stb.

Ami a házat illeti nem tudom mi történt pontosan a háziakkal, ők ezt mondták ti ezt, megmondom őszintén nem is érdekel. Te fizettél azt hiszed igazad van, ő rendetlenséged kapott, stb. és ő azt hiszi neki van igaza... Témát lezártam a részemről.
pattyski
1345 élménybeszámolót írt
1345
22 éve tag
Topik: Donovaly
2004.02.29. 23:25
Csak hogy ne menjünk messze, nézd meg itt a Szlovákia topicban a Bystrai topicot:
https://sielok.hu/forum/viewtopic.php?t=1038
pattyski
1345 élménybeszámolót írt
1345
22 éve tag
Topik: Donovaly
2004.02.29. 23:23

Ha már az internetre felhoztad a témát akkor válaszolok a kérdéseidre.
1. Mindenhol előfordul lopás, autófeltörés. Erre nincs védekezés, csak ha nem hozol magaddal értékes dolgokat pl. notebook, stb. és főleg nem hagyod kint látható helyen.
2, A rendőrség szerint nagyon gyanús volt a ti esetetek. Azaz eléggé valószinütlen hogy mindenkitől elloptak valamit, főleg gyűrűt - miért vennéd le a gyűrűt? És láss csodát minden biztositva volt. Véletlenül?
3. Kiváncsi lennék ha havonta 4-5 alkalommal kell tolmácsolnod 2-5 óra hosszan /lopás, baleset, stb/ a rendőrőknek akkor te mit szólnál? Főleg ha van egy születésnapod és meghivtak valahova? Vidáman mennél tolmácsolni? Nem tudom miért volt gond hogy várnod kellett este x órát. Hisz jött a tolmács. Próbálok mindenkinek segiteni, de azért van egy határ.
4. háziak - Egy dolgot elfelejtettél ide irni. Hogy ti milyen szemetet és rendetlen házat hagytatok magatok miatt. A tulajdonos öreg hölgy sirva hivott hogy milyen lények voltak a házában. Nem arról volt szó hogy nem volt kipórszivózva, hanem elemi dolgok - pl nem volt elmosogtava napok óta, kosz mindenhol, bútorok szétszórva, átrendezve stb. Arra nem gondoltatok hogy egy 70 éves házaspár nem tud neház ágyakat tologatni?

5. Te irtad :Mondta, hogy ezek a betörések rendszeresek, és tud ugyanilyen jó helyeket, amik kevésbé veszélyesek. Ha érdekelnek ilyen infók, írj, és privátban elküldöm a számát.

Hát ennél rosszabb szöveget nem hallottam rég. Erre kiváncsi volnék hol van az ugyanolyan jó hely. Miért lenne veszélyesebb Donovaly mint bárhol máshol? Tudod te hogy nekem hányszor türték fel az autómat Pesten? És mégsem itélem el a PEstieket csak azt a pár rohadt szemetet küdeném valahová...

pattyski
1345 élménybeszámolót írt
1345
22 éve tag
Topik: Donovaly
2004.02.12. 08:16
A mi saját felvonónk napijegy ára 200 Sk. Az összes többi felvonóra a napijegy 640 Sk. Március 13-tól viszont -50% csökkennek az árak. A szállás árak is kb. 20-30 %-al csökkennek
pattyski
1345 élménybeszámolót írt
1345
22 éve tag
Topik: Donovaly
2004.01.12. 00:34

Általában mindig van szállás, kivéve a kutyaszánversenyt /jan 29-31/ illetve február közepe vége. De legrosszabb esetben pár kilométerre DOnovalytól találok szállást.
https://www.ho.hu
pattyski
1345 élménybeszámolót írt
1345
22 éve tag
Topik: Donovaly
2003.12.17. 23:29
Ami a 3 üléses cseréjét illeti ez egy relative friss döntés. Eddig azt akarták hogy felépitenek egy újat de nem egészen a csúcsig. Az ok a szeles gerinc . Ha ugyanis fúj a szél nem müködhet a felvonó, illetve a havat is lefújja és marad a jég. Ha viszont csak a lenti részt használnák akkor jobban ki tudnák használni a pályát-
Az új felvonó a tervek szerint dec. 27-én indul de ebbe beleszólhat a bürokrácia. Most 50 kg-os homokzsákokat felvonóztanak körbe körbe...

Hétvégén melyik nap szokott több emeber lenni?
A szombat telitett de vasárnap sincsenek kevesen.
Viszont az idén csak a ZVOLEN oldalon várható sorbanállás, a Zahradiste oldalon már nem.

3 részre van osztva a siszünet kelet- közép- nyugat Szlovákia régiónként. feb. közepétől.
Január első felében csendesebb Donovaly de azután március elejéig megint fullon van minde.
pattyski
1345 élménybeszámolót írt
1345
22 éve tag
Topik: Donovaly
2003.12.09. 20:30
ÚJ infó. Ha minden jól megy jövőre lecserélik a 3 üléses felvonót Nova Holán egy új 6 üléses modern felvonóra. További részletek nemsokára.
pattyski
1345 élménybeszámolót írt
1345
22 éve tag
Topik: Donovaly
2003.12.01. 23:09
Az idei szezonra egy YETI ice bar nyilik Donovalyn valamint egy 15x25 m-es korcsolypálya is.
pattyski
1345 élménybeszámolót írt
1345
22 éve tag
2003.11.26. 18:11
Szia Nora

Rozsahegy 230 km-re van Budapesttől. Szerintem itt is ugyanannyi a kölcsönzés mint MO-n max. 10% al több. De ha belegondolsz hogy nem kell cipelni magaddal a cuccokat, máris megérte...
pattyski
1345 élménybeszámolót írt
1345
22 éve tag
2003.11.17. 17:44
A határ mentén nem sok siboltot találsz, mivel ott nem nagyon népszerű a sielés.
Viszont bármely nagyobb városban találsz kisebb siboltokat, de van a METROBAN és a TESCOBAN is.
pattyski
1345 élménybeszámolót írt
1345
22 éve tag
Topik: Donovaly
2003.10.29. 21:08
Új 4 üléses felvonó épül Donovalyn, ami kész lesz a szezonkezdésre. További infó, képek, őj felvonójegy árak a honlapomon.

https://www.ho.hu
elsőelőzőkövetkezőutolsó
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.