Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Olaszország
Cortina D'Ampezzo
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSTIPP
Residence Civetta - modern apartmanok Alleghe-Civetta lábánál
ÜZENETEK (106)Időben csökkenő Időben csökkenő
Snoowgirl
14 élménybeszámolót írt
14
16 éve tag
2009.02.02. 13:31
Sziasztok! Valaki volt mostanában Cortinán?
Jó havat!
iudex
108 élménybeszámolót írt
108
19 éve tag
2009.01.29. 08:11
A szállásotokról, a saját tapasztalatomból kiindulva, a legcélszerűbb személyautóval menni az általatok aznapra kiválasztott pályarendszer parkolójáig, majd onnan kiindulva felvonóval minden elérhető.
Snoowgirl
14 élménybeszámolót írt
14
16 éve tag
2009.01.28. 18:15
Köszi a segítséget mégegy kérdés Misurinára busszal vagy felvonóval?
iudex
108 élménybeszámolót írt
108
19 éve tag
2009.01.28. 11:05
2005-től minden évben megfordulok ezen a síterepen.Bizton állíthatom, hogy nem fogsz unatkozni. 150 km a sípályák összhosszúsága.Minden sítudásszintű sporttárs megtalálja a neki leginkább megfelelő pályákat.Kényelmes 2-4-6 üléses felvonók,lelkes és vendégbarát kiszolgáló személyzet.Jó parkolási lehetőség, közvetlenül a pályák mellett. Az árak egy kicsit borsosak nekünk magyaroknak, ezért ajánlom az otthon, szálláson elkészített szendvicseket, illetve a szintén előre elkészített termoszos forraltbort és teát. A csúcsra zárt felvonó visz fel, pazar kilátás tiszta időben a környező 3000 méteres csúcsokra.Jelenleg 3 méter körüli a hómagasság.A hely sítúrázásra is kivállóan alkalmas, de vigyázzatok, mivel most nagy a lavinaveszély, ezért most csak a kijelölt pályák a biztonságosak.Jó csúszást és balesetmentes sportolást kívánok nektek !
Snoowgirl
14 élménybeszámolót írt
14
16 éve tag
2009.01.28. 08:43
Sziasztok! Üdv mindenkinek 2009.-ben. Február 21.-én megyünk 1 hétre Cortinába síelni. Akinek van régebbi vagy friss tapasztalata,légyszi ossza meg velem. Jó havat!
Mokka
20 élménybeszámolót írt
20
17 éve tag
2008.01.24. 17:42
Üdv!Betegség miatt AKCIÓSAN ELADÓ 2 főnek Febr. 9-16-ig, 2 személyes új apartmanba, Cortina mellett Borca di Cadore-ban a HerminaII nevű új apartmanszállodában.A WINSUN travelnél lett befizetve,az ő weboldalukon meg lehet nézni a képeket.
Bőveb info: 30/241-1445 Tamás

Raptor
14 élménybeszámolót írt
14
16 éve tag
2008.01.15. 14:01
Kelemen Dániel {RaPToR}

Mi tavaly voltunk kint 1 napra, csak azt mondhatom, hogy nyugodtan mehettek, mindig jók a pályák, akármi van... cső
loati
24 élménybeszámolót írt
24
17 éve tag
2008.01.13. 20:35
Sziasztok,
volt kinnt valaki mostanában? Ha igen akkor megírhatná, hogy milyen a pályák állapota.
kkaattaa8
1 élménybeszámolót írt
1
16 éve tag
2007.11.18. 11:02
https://www.cortinasi.hu
Ez 1 új honlap és rengeteg érdekes és értékes info van rajta a cortinai sípályákkal és szálláslehetőségekkel kapcsolatban.
Jó sízést! :-)
Mokka
20 élménybeszámolót írt
20
17 éve tag
2007.09.24. 08:17
Üdv!
Valaki tudna nekem segíteni abban a kérdésben, hogy cortinán melyik azok a részek amik egybesíelhetőek és melyikek azok amik nem-és azokat hogyan érhetem el autó nélkül?Ha Vito-ban(az a kis falu 8km-re) szállunk meg akkor van-e valami síbusz ami kivisz a nagy felvonókhoz?Tudtok-e valami tuti szállást nem túl drágán,akár pályaszállást?Vannak -e olyan szinvonalú pályák mint val di fiemmeben,vagy inkább ezek mind gyenge kék pályák?A szánkópálya működik-e éjszaka?Milyen szórakoztató havas játékok vannak a szánkón kívül még?Előre is köszönöm a válaszokat!!!!!
Anti
1 élménybeszámolót írt
1
17 éve tag
2007.01.28. 20:46
Tegnap jöttünk haza Cortináról. Hét elején esett 40-60 cm. A Socrepes-en minden felvonó megy, itt az egészen kezdőknek is van kétszékes lassú felvonó. A Mietes-en két régi kétszékes van, itt szép, széles,hosszú erdei kék pálya van, több ággal. Van itt egy szánkópálya is, szánkóbérlés a helyszínen. A Tofanai pályákon fenn porhó van, de csak egy 3székes ment a Ra Vallesen. A Col Gallina-n és a Cinque Torrin szinte csak mi voltunk, pedig itt is tökéletes pályák voltak.
Mariann
19 élménybeszámolót írt
19
21 éve tag
2007.01.23. 09:25
Köszi a válaszokat, és most néztem a webcamerákat SZAKAD A HÓÓÓÓÓÓ!
f80
19 élménybeszámolót írt
19
17 éve tag
2007.01.22. 16:30
Most jöttem haza Cortináról az összes pálya ment ,a Cristallo és a Faloria rész kitünő,alig volt ember a pályákon.A Cinque Torri pályái is szuperek,a Lagazuoi rész pályái is jók.A környezet pedig CSODÁLATOS a Dolomitok legszebb sziklái között mennek a pályák.Irták más fórumokon,hogy nincsenek összekötve a pályák meg stb...Tiz percenként jár az ingyenes sibusz akárhova átvisz,de egy régió is élvezetes egy egész napig.
Mariann
19 élménybeszámolót írt
19
21 éve tag
2007.01.21. 18:21
Sziasztok, jó régen nem volt használva ez a topik, volt valaki mostanában Cortinán síelni? Mi február 11-én megyünk és kicsit izgulok.
köszi Mariann
Tomci
7 élménybeszámolót írt
7
20 éve tag
2004.01.23. 20:21
Szia Mindenkinek!SOS hirdetés!Sajnos sérülés miatt nem tudunk elmenni Cortinara sielni.A szállás le van zsírozva,ha valakit esetleg érdekel,hívjon.Ruzsa Tamás:06302977201
A paraméterek:01.25-től 1 hét,amit lehetőség szerint el lehet cserélni 02.15-től 1 hétre,de arra válaszolni kéne mihamarabb.Ha érdekel kérlek hívj!Köszi
pr0^
2 élménybeszámolót írt
2
20 éve tag
2003.11.14. 14:43
Mindenkinek ajanlom ezt az oldalt:
http://www.snoweye.com
napi frissítéssel szinte az összes komolyabb sícentrumról élő kép.pl cortinat par óránként frisssitik , viszont figyeljetek mert neha régebbi képek maradnak benn mondjuk tavaly szezon végiek.
pr0^
2 élménybeszámolót írt
2
20 éve tag
2003.11.14. 14:40
szevasztok ! tavaly es az elött is cortinan sieltunk es nekünk ngayon bevalt , bar legutóbb nem volt hatalmas hó de minden pálya ment. Az olsazok köztudottan jol karbantartjak a pályákat ha meég nincs igazan nagy hó. Szerintem a legjobban a Tofana alatti rész síelhető , én azt élveztem legjobban. 3000m alól egy feketepályán át le 1400m körülre. Viszont mindig kifogtuk a Világkupa futamokat ami hatalmas élményt jelent, a felvonóból nézed a világ- , és olimpia bajnok síelőket futam közben :) megéri ide elmenni..
Remete András
34 élménybeszámolót írt
34
21 éve tag
2003.11.10. 09:45
Hatalmas hó esett a Dolomitokban.
Cortinán már lent a völgyben is 45cm hó van. fent 1m.
Livecam:
http://www.dolomitisuperski.com/cortina/livecam.asp?L=3

2002 januárban csak a hóágyuknak köszönhetően volt néhány síelhető pálya. Már kezték leírni az olasz terepeket, hogy hószegények. Idén talán rácáfolnak az előitéletekre.

veisz
9 élménybeszámolót írt
9
20 éve tag
2003.11.07. 19:44
A Tofánám három ülős van. Az egyik a kabinostól lefelé,mindkét oldalán kékespirosak a pályák,innen lehet egy feketén lejönni a völgybe,ahonnan a pályák pirosak ,majd zöldek ,majd a kabinos legalsó állomásához érsz.

A másik kettő felfelé visz ezek közül a bal oldali kivisz a meredély szélére a FIS pályák fölé,/lenyűgöző/,lefelé piros, a jobb oldali visz a legmagasabbra,lefelé SÖTÉTPIROS ,de klassz!
A hó állaga még tavasszal is kiváló. Mindenki próbálja ki!
üdv
elsőelőzőkövetkezőutolsó
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.