Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

SnowGirl által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (65)Időben csökkenő Időben csökkenő
SnowGirl
65 élménybeszámolót írt
65
17 éve tag
Topik: Normafa
2010.12.17. 08:28
Kedveseim!
Sajnos a Pilis Tájvédelmi Körzet szabályai szerint nincs lehetőségünk rendezvényt szervezni vasárnapra, de MI KINT LESZÜNK és CSÚSZUNK, úgyhogy várunk mindenkit soksok szeretettel! :)
A versenyt és bulit január második-harmadik hétvégéjén pótoljuk be, addigra elintézzük az engedélyeket. :)
Remélem sokan találkozunk a hétvégén.

UI: Ma déltől csúszás van a Normafán, kezdők arra a pár órára a Store13-ben (karolina út 13) ingyen tudnak snowboard cuccot kölcsönözni.

Ride or Die. :)
Előzmény: (SnowGirl 98437)
SnowGirl
65 élménybeszámolót írt
65
17 éve tag
Topik: Normafa
2010.12.16. 08:34
Halihó mindenki! (Visszatértem!:D)

Rögtön egy fantasztikus hírrel szolgálnék a számotokra (micsoda reklámszöveg)!
Mint már biztosan nagyon jól tudjátok, most vasárnap (2010.12.19.) van a Word Snowboard Day. Magyarországon a legfőbb esemény Mátraszentistvánon lesz megtartva. Nos, úgy döntöttünk, hogy gondolunk azokra is, akiknek nincsen pénzük vagy idejük a Mátrába utazni egy kis ünneplésért.

Csússz velünk INGYEN a Normafán vasárnap!

Nap közben várhatóan lesz freestyle snowboard bemutató és verseny is (slide), lesz zene és remélhetőleg elég hó is! Estére pedig szuper bulit szervezünk.

Szurkoljatok, hogy összejöjjön, a legfontosabb, hogy minél többen gyertek! :)

Facebook: http://www.facebook.com/?ref=logo#!/event.php?eid=176759855675251

Hozd anyádat is! :D

Puszcsi: SG
SnowGirl
65 élménybeszámolót írt
65
17 éve tag
2010.12.16. 08:33
Köszi a tippet! :)
Előzmény: (kole77 98347)
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
SnowGirl
65 élménybeszámolót írt
65
17 éve tag
2010.12.15. 17:32
Halihó mindenki! (Visszatértem!:D)

Rögtön egy fantasztikus hírrel szolgálnék a számotokra (micsoda reklámszöveg)!
Mint már biztosan nagyon jól tudjátok, most vasárnap (2010.12.19.) van a Word Snowboard Day. Magyarországon a legfőbb esemény Mátraszentistvánon lesz megtartva. Nos, úgy döntöttünk, hogy gondolunk azokra is, akiknek nincsen pénzük vagy idejük a Mátrába utazni egy kis ünneplésért.

Csússz velünk INGYEN a Normafán vasárnap!

Nap közben várhatóan lesz freestyle snowboard bemutató és verseny is (slide), lesz zene és remélhetőleg elég hó is! Estére pedig szuper bulit szervezünk.

Szurkoljatok, hogy összejöjjön, a legfontosabb, hogy minél többen gyertek! :)

Facebook: http://www.facebook.com/?ref=logo#!/event.php?eid=176759855675251

Hozd anyádat is! :D

Puszcsi: SG
SnowGirl
65 élménybeszámolót írt
65
17 éve tag
2010.01.15. 14:04
csak lenne már 2 héttel később ^^ valaki aki mostanában megy nyomhatna beszámolót, képeket mééég:)
SnowGirl
65 élménybeszámolót írt
65
17 éve tag
2010.01.05. 18:58
Szerdán (holnap) valaki tervez kirándulni szentpistára? mi ott leszünk :)
SnowGirl
65 élménybeszámolót írt
65
17 éve tag
2009.12.17. 11:29
És a saintpista funpark mikor nyit? :)
SnowGirl
65 élménybeszámolót írt
65
17 éve tag
2009.09.25. 16:16
Itt az új snowboard csoki, nem is akármelyik névtelen gyártótól:

http://2.bp.blogspot.com/_hR7F-MqvRzI/SXtPs8pdzgI/AAAAAAAAFHU/wDsXQ0Zqsh8/s1600-h/Milkafun1.bmp

(Abban már nem vagyok biztos, hogy meg akarom kóstolni.)
SnowGirl
65 élménybeszámolót írt
65
17 éve tag
2009.02.11. 14:20
Vid. Én is próbálom olyan optimistán nézni, mint Te: Majd legközelebb... :D
Nekem azt hiszem ez a szezon lezáródott. :/
SnowGirl
65 élménybeszámolót írt
65
17 éve tag
2009.02.10. 14:30
Nem, nem mind pestiek vagyunk. De azért megoldható egy ilyen partyrészvétel vidékről is. Én már csak tudom! :D

Vid, hát, nem volt nagy zaj... nem tudom. De hidd el át tudtunk volna hívni, mert volt hubink meg csokilikőrünk, meg a srácok otthagytak minket, így volt laptopunk, zenénk, 5 évadnyi csillagkapu részünk... (:D) .... ja meg vizipipánk! :P

Lehetett volna válogatni.

Úh... hát a berendezés szerintem túláradóan ízléstelen volt, de gratulálok a lánynak, biztos szép háza lesz majd. :DDDD
SnowGirl
65 élménybeszámolót írt
65
17 éve tag
2009.02.10. 06:46
Étterem? Hát, biztos akad. Amikor én sétálni voltam este lent a városban, a La Morgan-ben vacsiztak páran, de szerintem inkább szórakozóhely, mint étterem. (De volt élőzene! Pozitív! :D)
Koripályát mi nem láttunk sehol. Kellett volna lennie?!

Vid, egyik este át akartunk hívni bandázni, de hiába kopogtam, nem nyitottatok ajtót. Ejnye, szomszéd! Égett a villany.... lehet nem voltam elég kitartó? :D (Pedig még az erkélyeteken is zörögtem!)
Tényleg vissza kell mennünk. Vagy egy afterparty valahol? Nanana?
SnowGirl
65 élménybeszámolót írt
65
17 éve tag
2009.02.09. 14:28
Vid, mi a baj a deszkás nézeteinkkel? :P :D
Összességében én abszolút tökéletes kiruccanásnak tartom ezt a risouli utat. Köszönöm a szervezőknek a lehetőséget! Szerintem jövőre is Velük tartok! ^^
SnowGirl
65 élménybeszámolót írt
65
17 éve tag
2009.02.08. 21:12
Nem sok, és az is videó cool. A legjobbak fel se lettek véve, inkább csúsztunk, mint kameráztunk. :D
De azért én simán levettem fejjel egyik körben a funboxot és annak meglepően mély érkezőjét is. (Utóbbi tömör jég volt és inkább arccal sikerült elkapni, ez látszik is sajnos. De már gyógyulok.) Szerencsére épp volt rajtam bukósisak, így az esti szédülésen meg az arcom lehorzsolásán kívül nem lett komolyabb baj.
SnowGirl
65 élménybeszámolót írt
65
17 éve tag
2009.02.08. 19:41
Hát igazából már nincs mit mondanom. Fazzoletto mindent leírt. :)
Nekünk nem volt gond a franciákkal. Persze, akadtak akikhez bárhogy szóltunk, franciául válaszoltak, de sok pozitív tapasztalatot is zsebre raktunk.
A hely csodálatos, ennyi havat még életemben nem láttam, nekem a pályák is nagyon bejöttek (kivéve a lecsatolós fajták, síelők előnyben!). Az olimpic pálya feledhetetlen, bár igazából Varsban mérföldekkel jobb pályák vannak mint Risoulban. A snowboard parkok is nagyon ütősek. A fenti leginkább az ugratókra épít, van 4 kis kezdő slide elem is. A lenti Jib már elég komoly slideokat meg korlátot tartalmaz (ami azért érdekelne, hogy a hóesés után azok kilátszanak e a hóból? :D)
Rengeteg havat kaptunk a nyakunkba, egyetlen bánat, hogy csak egy fél délelőttön át sütött a napocska.
A 2746m-es tetőre feljutni boarddal igazi kín, mivel csak tárcsás felvonóval érhető el, de a látvány kárpótol. (Sokat ne töltsetek fenn, mert olyan kevés az oxigén, hogy fennalszotok!:D)
Az éjszakai életet inkább a magánbulik vezetik, a Jeti Club-os nagy habpartykat meg magyar bulikat csak hírből hallottuk...
A kauciót teljesen visszakaptuk. A 6fős apartman méretei a francia apartmanokat igazolták. Kicsi, de legalább családias. :D Én nem lakni mentem oda, ezt az apróságot szerintem könnyen el lehet felejteni.

Én visszamennék. :)
SnowGirl
65 élménybeszámolót írt
65
17 éve tag
2009.01.30. 16:02
épp dvd-t írok :D:D:D lassan indulunk!!! ^^
SnowGirl
65 élménybeszámolót írt
65
17 éve tag
2009.01.30. 01:23
A busz buliiii :) Jaj ma még suli van nekem :D Jaj mi lesz velem. :D
SnowGirl
65 élménybeszámolót írt
65
17 éve tag
2009.01.29. 16:50
Én 95% bepakolva :P :) Ma már nemhiszem hogy tudok majd aludni! :D
SnowGirl
65 élménybeszámolót írt
65
17 éve tag
2009.01.28. 20:40
Nando nagyon köszönjük, reméljük zökkenőmentesen alakul majd az út és a kiruccanás is :)
SnowGirl
65 élménybeszámolót írt
65
17 éve tag
2009.01.27. 22:55
péntek este 8, ELTE parkoló :)
Már pakolászom a cuccaim :P
SnowGirl
65 élménybeszámolót írt
65
17 éve tag
2009.01.27. 17:20
Egy helikopter esetleg? :DDD
következőutolsó
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.