Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Rita82 által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
Rita82
4 élménybeszámolót írt
4
16 éve tag
Topik: Golte
2008.01.14. 17:43
Hello!

Goltén most 50cm hó van és 2 fok volt nappal a heygen :-)amúgy webcam meg ilyenek a https://www.golte.si oldalon vannak.

Üdv
Rita82
4 élménybeszámolót írt
4
16 éve tag
2008.01.02. 11:48
Halihó! Pont ma néztem a hóhelyzetet. Hát sajnos még csak 10 centi van de beszéltem illetékesekkelés mondták hogy bármeliyk nap leeshet a nagy hó. Igazából már karácsonyra várták csak még nem ért oda :-( Szerintem hamarabb is lesz már nagy hó mint Jan. vége :-)

Üdv
Rita82
4 élménybeszámolót írt
4
16 éve tag
Topik: Golte
2007.11.07. 17:42
Szia Vöri!

Ha Goltét szeretnéd megnézni nagyon ajánlom a Car-Tourt nekik sok ajánlatuk van Goltéra. Javaslom hogy inkábba völgyben szálljatok meg mert ott jobb minőségűek a szállások és olcsóbbak is. Pályaszállás ott csak egy vagy kettő van ha jól emlékszem és ugyan szép meg jó, de a völgyben esténként többmindent lehet csinálni.
Remélem segítettem üdv :-)
Rita82
4 élménybeszámolót írt
4
16 éve tag
Topik: Golte
2007.10.19. 11:42
Halihó!
Többször voltunk már Golténél a völgyben pihenni kirándulni :-)iagzán nagyon jó volt. Idén kacérkodunk a gondolattal hogy síelni sem lenne már roszz habár még sose próbáltuk. Milyenek itt a páylák? Kezdőknek jó? Vagy ha nem akkor Szlovéniában merre érdemes próbálkozni?Mindenfelé jártunk már Szlovéniában de hogy hol érdemes síelni azt nem tudjuk :-)
a válaszol valaki azt nagyon megköszönöm :-)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.