Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
h i r d e t é s

exe által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (6)Időben csökkenő Időben csökkenő
exe
6 élménybeszámolót írt
6
15 éve tag
Topik: Nassfeld
2009.03.27. 13:36
Sziasztok,


Hétvégére esőt mondanak, van valakinek tapasztalata hogy az feljebb lehet hogy hó? Mert szakadó esőben inkább nem síelnék emiatt nem merünk több napos bérletet venni.
exe
6 élménybeszámolót írt
6
15 éve tag
2009.03.12. 12:22
Sziasztok,
Autóval megyünk chopokra péntek délutáni indulás vasárnap zárás utáni hazajövetel, van még 1,5 hely :) (1/3 - 2/3 arányban dönthető a hátsó ülés ha kevés cuccot hoztok ketten is elfértek). Ha érdekel valakit írjon.
exe
6 élménybeszámolót írt
6
15 éve tag
Topik: Donovaly
2009.03.06. 16:07
Sziasztok,


Használható még a pálya ilyenkor donovaly-ban? Nem *****a szét a boardot/lécet hogy csak 30 cm a hó ? Holnap mennék, de még vívódom, az új lapomat nem szeretném szétkarcolni.

*moderálva
exe
6 élménybeszámolót írt
6
15 éve tag
2009.03.02. 16:35
Változó, a buborékos felvonón elég durva sorok tudnak kialakulni, de mindíg lehet találni 1-1 fogyasztható pályarészt. Engem inkább a sorban állás mentalítása zavar, nem a felnőttek mutatnak példát a fiatalabbaknak, hanem az idősebbek is átvették a máshol csak a fiatalokra jellemző pofátlan tolakodást, az egész úgy néz ki időnként mintha egy kairói piacon vízért folyna a sorbanállás.
exe
6 élménybeszámolót írt
6
15 éve tag
2009.02.26. 14:20
Igen ez számomra is nyilvánvaló volt, egyenlőre még csak pályán megyek vele, de inkább a pályán kívüi őrültködés vonz, a 200-al száguldos vonal semmiképp sem, az ugrándozáshoz még lehet hogy kedvet kapok majd. A költség vetés igazából nem limitált akár 100k-ig is el tudok menni, hammerből ezt a sequence-t ajánlgatják nagyon a 07/08-ast de nekem neutral code-ról meg mahagóni rétegről meséltek meg sandwich carbon cuccokró de ezt a website-on már nem látom majd most betelefonálok. Szerintem nekem ez a motion is megfelelne, de nem tetszik a grafika rajta. És bármilyen szarul hangzik nekem elsősorban jelenleg ez számít, persze ha mar 100 ropit kifizetek akarok is kapni valamit a pénzemért mert 2-3 év múlva már biztos tudom értékelni a külömbséget. Most nagyon örülök a hologrammos kivitelnek de nem szeretném jövőre fogni a fejem hogy mekkora fasz voltam rámtették az elfekvő senkinek sem kellő lapot...
exe
6 élménybeszámolót írt
6
15 éve tag
2009.02.25. 20:17
Sziasztok,


Mi a véleményetek az f2 prime deszka + kötésről? az 60-ban megállna. Másik választásom egy hammer lenne niedecker kötéssel. A hammeres bolt eladója szerint felejtsem el az f2-t mert könnyen szétmegy és merev az eleje, dehát ő nyilván így gondolja. Valakinek van f2-vel tapasztalata? Esetleg tanácsok 60-80 között deszka plusz kötés kombóra.

Üdv,

János
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.