Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

cs-baba által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (37)Időben csökkenő Időben csökkenő
cs-baba
37 élménybeszámolót írt
37
17 éve tag
2012.01.11. 20:29
Szia!
Mintha én írtam volna a hozzászólásod, kb. 7 évvel ezelőtt... :)
A deszka kiesésétől én a mai napig félek, túl rövid a deszkám ahhoz, hogy tutira tartson, ezért kabinba mindig beviszem.
Donovalyn tanultam meg boardozni, akkoriban ott megengedték az ülősön kézben vinni a deszkát. Aztán kimentünk először Ausztriába, ahol a felvonós bácsinak egyáltalán nem volt szimpatikus a dolog. Egyszerűen náluk tilos, így rá voltam kényszerítve, ha boardozni akarok egy hetet, akkor hajrá, lesz ami lesz! :) Belejössz hamar, én is feleslegesen majréztam! A szélen ülés nagyon praktikus dolog, a mai napig oda ülök mindig.
Előzmény: (fulben 130291)
cs-baba
37 élménybeszámolót írt
37
17 éve tag
Topik: Lachtal
2011.12.06. 16:48
Sziasztok!
20Eur a napijegye annak az egy szem húzósnak a kasszánál. Igen, nagy gőzzel dolgoznak a pályákon, éjszaka is. Állítólag szombaton nyitják az ülősöket (pénteken megyek haza :( ). A Sissi Park feletti ülős pályája már majdnem teljesen hóágyúzott. Ma délután 3-tól esik a hó folyamatosan, ez már igazi hóesés, amit hétvégéig mondanak. Meglátjuk... :)
Előzmény: (gulac01 126182)
cs-baba
37 élménybeszámolót írt
37
17 éve tag
Topik: Lachtal
2011.12.05. 16:06
Sziasztok!
"Enndiné" vagyok! :) Most voltam lent a völgyben a pénztárnál, és sajnos semmi kiírást nem láttam a jegyre vonatkozóan, bár nem kérdeztem meg. Szerintem nincs csökkentett ár. (Egyébként egy elkeseredett, magányos magyar síelő volt a pályán! :) ) Holnap lemegyek megint és megkérdezem, mert ha már itt vagyok, szeretnék egy kicsit boardozni én is. Délelőtt esett a hó, reggel óta megy az összes hóágyú is. Nagyon hideg van, és viharos szél fúj. Állítólag nagyobb havat holnaptól mondanak.
Holnap jelentkezek az árakkal és hóhelyzettel kapcsolatban!
Előzmény: (gulac01 125983)
cs-baba
37 élménybeszámolót írt
37
17 éve tag
Topik: Lachtal
2011.11.24. 20:33
így kell lebukni!!!! :) Na csak ne jöjjön az az igazi hó, csak 4-e estére, mikorra kiérek!!! De akkor nagyon sok!
Előzmény: (enndi 124937)
cs-baba
37 élménybeszámolót írt
37
17 éve tag
2011.01.31. 15:26
Szia! Szerintem fújd be jó alaposan valami jó impregnálóval, száradás után megismételheted, mosd ki Tokoval, de csak azzal. Szokásos: nem szabad centrifugálni, kádban csöpögjön ki, aztán mehet rá megint impegrálócucc. Szerintem így még van esélyed megmenteni!
Egyébként én a Columbia, meg Sherpa kabinkat Toko-val mosom, van hogy szezonban többször is, olyanok mintha újak lennének, pedig van bennük már pár év.
Üdv, Csilla
Előzmény: (Boarder.. 107178)
cs-baba
37 élménybeszámolót írt
37
17 éve tag
2011.01.22. 20:57
Sziasztok!
Nemrég értünk haza a Síparkból. Nos, én nem igazán értenék egyet az előttem szólóval. A pálya messze nem jó minőségű, persze a honlapon sem állítják hogy az, ez nagyon korrekt. A probléma az, hogy a pálya alsó része iszonyatosan jeges, aminek a tetejéről azt a pár centi havat nagyon hamar széttolja a nép. A buckásodást nem tudom melyik felvonóra értette a hozzászóló, mert lent inkább korcsolyapálya volt, mint buckás.
Jó volt, bár a deszkám rég nem nézett ki ilyen rondán másfél óra csúszás után. Hát valamit valamiért! :)
cs-baba
37 élménybeszámolót írt
37
17 éve tag
2010.12.15. 22:02
Fantasztikus képek...:D Már csak 3at kell aludni, szombaton megyünk!!!!!!
cs-baba
37 élménybeszámolót írt
37
17 éve tag
2010.12.15. 22:00
De kár... pont a napokban kerestem újságosnál, mondták még nem jelent meg. Gyanús is volt!
Valami hasonló kategóriájú újság mi lenne, mivel helyettesíthető??
cs-baba
37 élménybeszámolót írt
37
17 éve tag
2010.11.18. 17:35
Kicsit konkrétabban:
http://www.skiing.hu/shop/vedofelszereles/egyeb-protektorok/red-impact-wristguard-csuklovedo
Ja, és rájöttem, hogy a RED az Burton.
Előzmény: (vago 93903)
cs-baba
37 élménybeszámolót írt
37
17 éve tag
2010.11.18. 17:30
Szia!
Nekem évekig RED márkájú csúklóvédőm volt, ha beütöd a gugliba: wrick protectors snowboard, ott lesz az első oldalon. Jó párszor lett volna csuklótörésem míg kezdő voltam, ha ez nincs rajtam. Nagyon szerettem, mert simán befér a kesztyű alá, és nem volt kényelmetlen. Azért érdemes kesztyűt vinni a vásárláshoz és felpróbálni.
Most egyébként Level kesztyűm van, abban alapból benne van a protector.
Üdv
Előzmény: (vago 93903)
cs-baba
37 élménybeszámolót írt
37
17 éve tag
2010.11.16. 00:11
Kárpáti doktor úr - Uzsoki kórház
Naprakész infóim nincsenek, hogy ott van-e még. Nekem 9 éve Ő rakta össze a térdem úgy, hogy előtte már futni sem bírtam, utána meg megtanultam boardozni. :) :)
cs-baba
37 élménybeszámolót írt
37
17 éve tag
2010.02.15. 22:21
köszönöm a segítséget. Azóta én is rátaláltam a neten a burton museum névre hallgató okosságra. Kb 2 órát töltöttem vele, mire átnyálaztam utóbbi 5 év összes típusát, és semmi. Valószínű, valami olyasmi a titok nyitja, amit írtál. Szerintem tudod is melyikre gondolok, mert valóban, adott körülmények között :))), mondhatnánk a 2009-es clashre hasonlít.
Előzmény: (Fazzoletto 84565)
cs-baba
37 élménybeszámolót írt
37
17 éve tag
2010.02.09. 17:45
Kedves dézi!
Maradjunk annyiban a generációkülönbség tiszteletében, hogy valószínűleg az én hozzászólásom volt félreérthető. Így pontot téve a végére, lezárjuk azt is (remélni már nem is merem), hogy támadó típus vagyok-e.
cs-baba
37 élménybeszámolót írt
37
17 éve tag
2010.02.08. 19:04
He-he...na ez nagyon tetszik. Lehetne versenyt kiírni: ki mit gondol, ez hogy történhetett - 180 perc sorban és 4 perc csúszva. Nagy kreativitás kell hozzá. Én nem vagyok kreatív, szerintem 4 percet csúszott, rájött a felvonózás és sorbanállás sokkal királyabb, és a hátán vitte le a lecet fentről a pálya aljáig. :) :)
cs-baba
37 élménybeszámolót írt
37
17 éve tag
2010.02.08. 17:32
Oh, egek... Ez most komoly? Ne haragudj, de rég találkoztam ilyen kekeckedő emberrel...Hol van ebben a mondatban a Kékes szó??? "Ki a szösz az, aki hallott már olyan sípályáról, ahol csak hétvégén járnak a felvonók?" - ezt írtam. Általánosságban beszéltem a sípályákról, nem csak Kékesről, nem csak Mo.-ról, hanem úgy az összes létezőről. Nem írhattam azt, hogy "Ki hallott már olyan sípályáról, ahol csak hétvégén járnak a síbuszok?", mert a síbuszok tapasztalataim szerint más (külföldi) síterepeken nem ezt a funkciót töltik be, amit Kékesen. A kérdésem is általánosságban szólt, attól függetlenül, hogy a hozzászólásom pedig Kékesről.
Azt hiszem kimerítő magyarázat volt annak érdekében, hogy megértsd a kérdésemet. Őszintén remélem, sikerült.
cs-baba
37 élménybeszámolót írt
37
17 éve tag
2010.02.08. 12:41
Sziasztok!
Gondoltam, hogy jól megosztom a "népet" hirtelen felháborodásommal. Mindenkinek megvan a dologról a saját véleménye, ez így szép és jó.
Azért írtam felvonót, mert a pályák többségén felvonó működik, nem pedig síbusz.
Hogy ennyit bír a pálya? Vasárnap nem voltam, de szombaton délután fél5-re még egész jó állapotban volt. A másik pedig, voltam már fent úgy, hogy a Veronikán a pálya végén szinte semmi hó nem volt már. Amíg ott van hó, nincs gond a többi részével a pályának.
Igazából száz szónak is egy a vége, úgyis a nagy He-Do/MC dönt arról, hogy mikor és milyen hosszan síelünk, boardozunk. De azért azt szerintem egyikőtök sem gondolja úgy, hogy Kékesen általánosságban logikusak a dolgok!?
cs-baba
37 élménybeszámolót írt
37
17 éve tag
2010.02.07. 21:27
Sziasztok!
Én nem vagyok egy támadó embertípus, sokminden észszerű dolgot megértek, és nagyon optimistán állok hozzá mindenhez. Tiszteletem azoknak, akik bevállalják sípálya működtetését Mo.-n. Nem szeretem M.szentistvánt, de látva őket és Eplény példáját, azt mondom kis hazánkban is lehet ezt másképp csinálni. Most viszont ezen nagyon-nagyon bepöccentem. Ki a szösz az, aki hallott már olyan sípályáról, ahol csak hétvégén járnak a felvonók? Mert akkor sokan vannak? Senki ne sértődjön meg, de nekem ez gusztustalan. Mi más ez, ha nem brutális profitorientáltság...de legyen ez is okés...csak legyen érte valami cserébe. Pl. fejlesztések... 3 vagy 4 éve mikor utoljára nyitva volt a pálya teljes hosszában, akkor miért mentek hétköznap is a buszok?????
Bocsi mindenkitől, aki másképp gondolja, ez az én véleményem, ami most nagyon kikívánkozott. Lehet holnap reggel másképp gondolom majd.
Előzmény: (kócos 83581)
cs-baba
37 élménybeszámolót írt
37
17 éve tag
2010.02.06. 22:06
Sziasztok!
Ma voltunk fent Kékesen. Szerintem a pálya nagyon jó volt. Egy gond volt csak, a délben még szorgalmasan működő kb.6 db buszból 2! maradt délutánra. Hát ez kicsit érdekes volt, picit lassacskán, nehézkesen ment a feljutás. De azért jó volt... :)
cs-baba
37 élménybeszámolót írt
37
17 éve tag
Topik: Donovaly
2010.02.04. 23:16
Ezennel is köszi, hogy szóba jött ez a téma, és a hasznos infót is.
Különben összeakadhatott volna a jövőben valami kedves szlovák rendőrrel a bajszunk. :)
cs-baba
37 élménybeszámolót írt
37
17 éve tag
Topik: Donovaly
2010.02.04. 21:42
He-he...ez izgi. Évek óta járunk ki,mindig arra, de soha nem fizettünk még autópályáért Szlovákiában. És semmi eredmény, hogy lekopogjam. Ez hogy lehet?
következőutolsó
KIEMELT SÍTÁBOROK
KIEMELT SZÁLLÁSAKCIÓK
INGYENES TANÁCSADÁS
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.