Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

cs-baba által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (37)Időben csökkenő Időben csökkenő
cs-baba
37 élménybeszámolót írt
37
17 éve tag
2012.01.11. 20:29
Szia!
Mintha én írtam volna a hozzászólásod, kb. 7 évvel ezelőtt... :)
A deszka kiesésétől én a mai napig félek, túl rövid a deszkám ahhoz, hogy tutira tartson, ezért kabinba mindig beviszem.
Donovalyn tanultam meg boardozni, akkoriban ott megengedték az ülősön kézben vinni a deszkát. Aztán kimentünk először Ausztriába, ahol a felvonós bácsinak egyáltalán nem volt szimpatikus a dolog. Egyszerűen náluk tilos, így rá voltam kényszerítve, ha boardozni akarok egy hetet, akkor hajrá, lesz ami lesz! :) Belejössz hamar, én is feleslegesen majréztam! A szélen ülés nagyon praktikus dolog, a mai napig oda ülök mindig.
Előzmény: (fulben 130291)
cs-baba
37 élménybeszámolót írt
37
17 éve tag
Topik: Lachtal
2011.12.06. 16:48
Sziasztok!
20Eur a napijegye annak az egy szem húzósnak a kasszánál. Igen, nagy gőzzel dolgoznak a pályákon, éjszaka is. Állítólag szombaton nyitják az ülősöket (pénteken megyek haza :( ). A Sissi Park feletti ülős pályája már majdnem teljesen hóágyúzott. Ma délután 3-tól esik a hó folyamatosan, ez már igazi hóesés, amit hétvégéig mondanak. Meglátjuk... :)
Előzmény: (gulac01 126182)
cs-baba
37 élménybeszámolót írt
37
17 éve tag
Topik: Lachtal
2011.12.05. 16:06
Sziasztok!
"Enndiné" vagyok! :) Most voltam lent a völgyben a pénztárnál, és sajnos semmi kiírást nem láttam a jegyre vonatkozóan, bár nem kérdeztem meg. Szerintem nincs csökkentett ár. (Egyébként egy elkeseredett, magányos magyar síelő volt a pályán! :) ) Holnap lemegyek megint és megkérdezem, mert ha már itt vagyok, szeretnék egy kicsit boardozni én is. Délelőtt esett a hó, reggel óta megy az összes hóágyú is. Nagyon hideg van, és viharos szél fúj. Állítólag nagyobb havat holnaptól mondanak.
Holnap jelentkezek az árakkal és hóhelyzettel kapcsolatban!
Előzmény: (gulac01 125983)
cs-baba
37 élménybeszámolót írt
37
17 éve tag
Topik: Lachtal
2011.11.24. 20:33
így kell lebukni!!!! :) Na csak ne jöjjön az az igazi hó, csak 4-e estére, mikorra kiérek!!! De akkor nagyon sok!
Előzmény: (enndi 124937)
cs-baba
37 élménybeszámolót írt
37
17 éve tag
2011.01.31. 15:26
Szia! Szerintem fújd be jó alaposan valami jó impregnálóval, száradás után megismételheted, mosd ki Tokoval, de csak azzal. Szokásos: nem szabad centrifugálni, kádban csöpögjön ki, aztán mehet rá megint impegrálócucc. Szerintem így még van esélyed megmenteni!
Egyébként én a Columbia, meg Sherpa kabinkat Toko-val mosom, van hogy szezonban többször is, olyanok mintha újak lennének, pedig van bennük már pár év.
Üdv, Csilla
Előzmény: (Boarder.. 107178)
cs-baba
37 élménybeszámolót írt
37
17 éve tag
2011.01.22. 20:57
Sziasztok!
Nemrég értünk haza a Síparkból. Nos, én nem igazán értenék egyet az előttem szólóval. A pálya messze nem jó minőségű, persze a honlapon sem állítják hogy az, ez nagyon korrekt. A probléma az, hogy a pálya alsó része iszonyatosan jeges, aminek a tetejéről azt a pár centi havat nagyon hamar széttolja a nép. A buckásodást nem tudom melyik felvonóra értette a hozzászóló, mert lent inkább korcsolyapálya volt, mint buckás.
Jó volt, bár a deszkám rég nem nézett ki ilyen rondán másfél óra csúszás után. Hát valamit valamiért! :)
cs-baba
37 élménybeszámolót írt
37
17 éve tag
2010.12.15. 22:02
Fantasztikus képek...:D Már csak 3at kell aludni, szombaton megyünk!!!!!!
cs-baba
37 élménybeszámolót írt
37
17 éve tag
2010.12.15. 22:00
De kár... pont a napokban kerestem újságosnál, mondták még nem jelent meg. Gyanús is volt!
Valami hasonló kategóriájú újság mi lenne, mivel helyettesíthető??
cs-baba
37 élménybeszámolót írt
37
17 éve tag
2010.11.18. 17:35
Kicsit konkrétabban:
http://www.skiing.hu/shop/vedofelszereles/egyeb-protektorok/red-impact-wristguard-csuklovedo
Ja, és rájöttem, hogy a RED az Burton.
Előzmény: (vago 93903)
cs-baba
37 élménybeszámolót írt
37
17 éve tag
2010.11.18. 17:30
Szia!
Nekem évekig RED márkájú csúklóvédőm volt, ha beütöd a gugliba: wrick protectors snowboard, ott lesz az első oldalon. Jó párszor lett volna csuklótörésem míg kezdő voltam, ha ez nincs rajtam. Nagyon szerettem, mert simán befér a kesztyű alá, és nem volt kényelmetlen. Azért érdemes kesztyűt vinni a vásárláshoz és felpróbálni.
Most egyébként Level kesztyűm van, abban alapból benne van a protector.
Üdv
Előzmény: (vago 93903)
cs-baba
37 élménybeszámolót írt
37
17 éve tag
2010.11.16. 00:11
Kárpáti doktor úr - Uzsoki kórház
Naprakész infóim nincsenek, hogy ott van-e még. Nekem 9 éve Ő rakta össze a térdem úgy, hogy előtte már futni sem bírtam, utána meg megtanultam boardozni. :) :)
cs-baba
37 élménybeszámolót írt
37
17 éve tag
2010.02.15. 22:21
köszönöm a segítséget. Azóta én is rátaláltam a neten a burton museum névre hallgató okosságra. Kb 2 órát töltöttem vele, mire átnyálaztam utóbbi 5 év összes típusát, és semmi. Valószínű, valami olyasmi a titok nyitja, amit írtál. Szerintem tudod is melyikre gondolok, mert valóban, adott körülmények között :))), mondhatnánk a 2009-es clashre hasonlít.
Előzmény: (Fazzoletto 84565)
cs-baba
37 élménybeszámolót írt
37
17 éve tag
2010.02.09. 17:45
Kedves dézi!
Maradjunk annyiban a generációkülönbség tiszteletében, hogy valószínűleg az én hozzászólásom volt félreérthető. Így pontot téve a végére, lezárjuk azt is (remélni már nem is merem), hogy támadó típus vagyok-e.
cs-baba
37 élménybeszámolót írt
37
17 éve tag
2010.02.08. 19:04
He-he...na ez nagyon tetszik. Lehetne versenyt kiírni: ki mit gondol, ez hogy történhetett - 180 perc sorban és 4 perc csúszva. Nagy kreativitás kell hozzá. Én nem vagyok kreatív, szerintem 4 percet csúszott, rájött a felvonózás és sorbanállás sokkal királyabb, és a hátán vitte le a lecet fentről a pálya aljáig. :) :)
cs-baba
37 élménybeszámolót írt
37
17 éve tag
2010.02.08. 17:32
Oh, egek... Ez most komoly? Ne haragudj, de rég találkoztam ilyen kekeckedő emberrel...Hol van ebben a mondatban a Kékes szó??? "Ki a szösz az, aki hallott már olyan sípályáról, ahol csak hétvégén járnak a felvonók?" - ezt írtam. Általánosságban beszéltem a sípályákról, nem csak Kékesről, nem csak Mo.-ról, hanem úgy az összes létezőről. Nem írhattam azt, hogy "Ki hallott már olyan sípályáról, ahol csak hétvégén járnak a síbuszok?", mert a síbuszok tapasztalataim szerint más (külföldi) síterepeken nem ezt a funkciót töltik be, amit Kékesen. A kérdésem is általánosságban szólt, attól függetlenül, hogy a hozzászólásom pedig Kékesről.
Azt hiszem kimerítő magyarázat volt annak érdekében, hogy megértsd a kérdésemet. Őszintén remélem, sikerült.
cs-baba
37 élménybeszámolót írt
37
17 éve tag
2010.02.08. 12:41
Sziasztok!
Gondoltam, hogy jól megosztom a "népet" hirtelen felháborodásommal. Mindenkinek megvan a dologról a saját véleménye, ez így szép és jó.
Azért írtam felvonót, mert a pályák többségén felvonó működik, nem pedig síbusz.
Hogy ennyit bír a pálya? Vasárnap nem voltam, de szombaton délután fél5-re még egész jó állapotban volt. A másik pedig, voltam már fent úgy, hogy a Veronikán a pálya végén szinte semmi hó nem volt már. Amíg ott van hó, nincs gond a többi részével a pályának.
Igazából száz szónak is egy a vége, úgyis a nagy He-Do/MC dönt arról, hogy mikor és milyen hosszan síelünk, boardozunk. De azért azt szerintem egyikőtök sem gondolja úgy, hogy Kékesen általánosságban logikusak a dolgok!?
cs-baba
37 élménybeszámolót írt
37
17 éve tag
2010.02.07. 21:27
Sziasztok!
Én nem vagyok egy támadó embertípus, sokminden észszerű dolgot megértek, és nagyon optimistán állok hozzá mindenhez. Tiszteletem azoknak, akik bevállalják sípálya működtetését Mo.-n. Nem szeretem M.szentistvánt, de látva őket és Eplény példáját, azt mondom kis hazánkban is lehet ezt másképp csinálni. Most viszont ezen nagyon-nagyon bepöccentem. Ki a szösz az, aki hallott már olyan sípályáról, ahol csak hétvégén járnak a felvonók? Mert akkor sokan vannak? Senki ne sértődjön meg, de nekem ez gusztustalan. Mi más ez, ha nem brutális profitorientáltság...de legyen ez is okés...csak legyen érte valami cserébe. Pl. fejlesztések... 3 vagy 4 éve mikor utoljára nyitva volt a pálya teljes hosszában, akkor miért mentek hétköznap is a buszok?????
Bocsi mindenkitől, aki másképp gondolja, ez az én véleményem, ami most nagyon kikívánkozott. Lehet holnap reggel másképp gondolom majd.
Előzmény: (kócos 83581)
cs-baba
37 élménybeszámolót írt
37
17 éve tag
2010.02.06. 22:06
Sziasztok!
Ma voltunk fent Kékesen. Szerintem a pálya nagyon jó volt. Egy gond volt csak, a délben még szorgalmasan működő kb.6 db buszból 2! maradt délutánra. Hát ez kicsit érdekes volt, picit lassacskán, nehézkesen ment a feljutás. De azért jó volt... :)
cs-baba
37 élménybeszámolót írt
37
17 éve tag
Topik: Donovaly
2010.02.04. 23:16
Ezennel is köszi, hogy szóba jött ez a téma, és a hasznos infót is.
Különben összeakadhatott volna a jövőben valami kedves szlovák rendőrrel a bajszunk. :)
cs-baba
37 élménybeszámolót írt
37
17 éve tag
Topik: Donovaly
2010.02.04. 21:42
He-he...ez izgi. Évek óta járunk ki,mindig arra, de soha nem fizettünk még autópályáért Szlovákiában. És semmi eredmény, hogy lekopogjam. Ez hogy lehet?
következőutolsó
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.