Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

promexx által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (14)Időben csökkenő Időben csökkenő
promexx
14 élménybeszámolót írt
14
15 éve tag
Topik: Donovaly
2011.01.28. 21:20
Sziasztok!
A 12.-ei kutyaszánhúzó versenyről tudtok valami infót? Kezdés, kb meddig érdemes kiérni, hogy még a közelben meg lehessen állni kocsival, külön jegy, a csak nézelődni vágyóknak? Előre is köszi a választ!
promexx
14 élménybeszámolót írt
14
15 éve tag
Topik: Csorba-tó
2010.01.15. 11:28
Holnap megyünk csorbatóra. Esetleg valaki közelebbi infót tudna irni a hóhelyzetről, időjárásról jelenleg, csak hogy a tényekre is tudjunk alapozni, ne csak az előrejelzésre. Ja, egerből megyünk, és még egy heylünk van, ha esetleg érdekelne valakit.
promexx
14 élménybeszámolót írt
14
15 éve tag
2009.01.19. 09:30
Köszi az infót! Teljes mértékben érthető.:) Akkor a wax előtt meglátogatom a szakáruházat és beszerzek még egy célszerszámot.
promexx
14 élménybeszámolót írt
14
15 éve tag
2009.01.18. 22:29
Köszi az ajánlatot. :) Tulvagyok a teszten és még a deszkám is hibátlan lett. a csepegtetéssel nem volt gond, a felesleg lehúzására padlóvágó szikét használtam. Eleinte rossz szögben huztam, így volt, hogy belemartam vele a lapba(ezt önthettem ki ismét...) Aztán majd' 90°ban húztam a lapon, így egyszerűbb, gyorsabb és szebb lett, nem volt vele probléma. Minden karc eltünt. A végén még átdörzsöltem 600-as vizes csiszolópapírral és mondhatni, hogy szinte tükör felületet kaptam. És ezzel van egy kis gondom... félek, hogy ez igy nem tuti... mikor a szervízben javították onnét kissé érdes felülettel hoztam el, afféle mikorbarázdás volt. A waxolás holnapra maradt, remélem a "tükör" felületen is megtapad a wax.
promexx
14 élménybeszámolót írt
14
15 éve tag
2009.01.18. 12:45
Köszi a tanácsot! Sajna mivel egy deszkám van, így kénytelen vagyok azon kisérletezni.:) Igazán mély sérülések nincsennek rajta, inkább sok kissebb karc, amit szeretnék eltüntetni. Mikor idény elején éleztettem, és kijavítattam, akkor láttam, mikor mentem érte, hogy hogyan is csinálják, és nem tünt túl bonyolultnak, akkor jött az ötlet, hogy talán nekem is menne.:) Első próbálkozásra a mélyebb sérülésekkel jobban boldogultam, abban benne maradt a pótló anyag. most megpróbálkozok hivatalos javítóanyaggal hátha azzal nagyobb sikerem lesz. :) Majd a (remélhetőleg sikeres) végeredményről beszámolok. :)
promexx
14 élménybeszámolót írt
14
15 éve tag
2009.01.18. 10:26
Nah, végig olvastam a topicot... Most pedig indulás kofix gyertyáért és waxért, aztán majd kiderül, lehet mehetek uj lapot is venni majd. :D
Egyszer már próbálkoztam a ragasztó pisztoly patronnal javítani(mert láttam a szervízben, hogy olyasmit használ, vagyis én annak véltem) de nem jött be, az istennek nem akart a résben maradni, a felesleg levágásakor csak egyszerűen levált a lapról. Így ezt a módszert még ha pénztárcakímélőbbnek is tünik, nem ajánlom.
promexx
14 élménybeszámolót írt
14
15 éve tag
2009.01.16. 09:54
Tibi!
Ahogy beérsz Szentistvánba, szinte a legelső tábla hogy balra van a Sípark és az a felső rész. Ott tudtok bérletet is venni. El sem lehet téveszteni. Az uttól 30m-re már a pálya van. Parkolók vannak közvetlenül is a pálya mellett.
promexx
14 élménybeszámolót írt
14
15 éve tag
Topik: Telgárt
2009.01.15. 01:09
Igen, én egri vagyok. :)
promexx
14 élménybeszámolót írt
14
15 éve tag
Topik: Telgárt
2009.01.14. 16:08
Köszi a teljes mértékben kielégítő infót! Azt hiszem szombaton telgártban csúszunk!:)
promexx
14 élménybeszámolót írt
14
15 éve tag
Topik: Telgárt
2009.01.14. 13:48
Valaki esetlegesen volt itt mostanában, hogy milyen a pálya, a hóhelyzet? Szombatra szerveznek ide utat és nemtudom, hogy elindulajk-e.
promexx
14 élménybeszámolót írt
14
15 éve tag
Topik: Bánkút
2009.01.08. 13:48
Dalmicica!
Tanuláshoz ajánlom Mátraszentistvánt! Ott van oktató, és pálya is a kellő tanuláshoz.
promexx
14 élménybeszámolót írt
14
15 éve tag
2009.01.08. 00:36
Az a komoly, hogy az időjárás menü alatt 2008 februári előre jelzés van még mindig... Bár igy tudjuk, milyen időt vártak egy évvel ezelőttre. :)
Azt tudja valaki, hogy esetlegesen tervezik-e behavazni a pályát a Veronika rétig?
promexx
14 élménybeszámolót írt
14
15 éve tag
Topik: Csorba-tó
2009.01.06. 00:20
Tud nekem mondani valaki infót, hogy milyen most a körkép a Csorbatónál? Síelhető már az egész pályaszakasz, müködik már a 4 üléses felvonó, hóminőség? Előre is köszi!
promexx
14 élménybeszámolót írt
14
15 éve tag
Topik: Csorba-tó
2008.12.08. 01:55
Sziasztok!
A Hotel Litvor-ról tud nekem valaki mondani infot(kajarendszer, szobák, hozzáállás, beszélt nyelv)? Eddig Strba-ban voltunk mindig, a Hotel Sipox-ban(700SK/fő), ami kb 13km-re van a Csorba tótól.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.