Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Showman által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (18)Időben csökkenő Időben csökkenő
Showman
18 élménybeszámolót írt
18
16 éve tag
2015.01.13. 20:23
Én megyek egy 10 fős társasággal.Remélem jó buli lesz. Szervezünk ott egy ismerkedési partit?
Előzmény: (Anksu 176670)
Showman
18 élménybeszámolót írt
18
16 éve tag
2013.02.07. 11:57
Csak megerősíteni tudom az előttem szólókat. A hely nagyon jó a pályákon ugyan ritka a ratrak,de aki szereti a szűz havat az biztos nem fog csalódni.Az éjszakai randalírozásból nekünk is ki jutott bőven sajnos a jágermeistert hiába kerestük az erkély korlátján.Az oda jutásról csak annyit a Frejus alagutat nem igen lehet elkerülni az összes hágó zárva van a környéken.De a retúr jegy ami 50.2 euró az érvényes volt szombattól szombat estig.Érdemes elindulás előtt érdeklődni mert előfordul,hogy egy egy éjszakára teljesen lezárják.
Showman
18 élménybeszámolót írt
18
16 éve tag
2012.11.27. 08:51
Január 19-től 4 fővel megyünk erre a sí terepre.Még nem jártunk itt...
Showman
18 élménybeszámolót írt
18
16 éve tag
2012.02.28. 20:14
Akkor könnyen lehet az utolsó felvonózás után a völgyben a fenyőfák között találkoztunk mert elég nagy volt ott akkor a forgalom és mindenki magyarul beszélt...
Előzmény: (zv777 135877)
Showman
18 élménybeszámolót írt
18
16 éve tag
2012.02.28. 09:08
Akkor én biztos másik terepen csúsztam mert amikor 4 órakor lezárták a felső felvonót bakancs fölé ért a hó. De mivel itt is azt írják,hogy semmi hó nem esett mostanság arra felé hiszek neked :-)
Showman
18 élménybeszámolót írt
18
16 éve tag
2012.02.27. 10:32
Az hétvégén mi is itt próbáltunk síelni snowboardozni,több kevesebb sikerrel. Pénteken az első lassú két üléses után át sétáltunk a három üllős aljához,hogy hurrá végre csúszhatunk. De le állították az orrunk előtt a nagy szél miatt.A két pici tányéros felvonó ugyan még tovább működött de azokhoz nem volt kedvem így arra gondoltam le csúszom a hosszú piros pályán.A pálya enyhe lejtése a rossz hó minőség és az erős szél miatt ez csak gyaloglás szinten működött.Ekkor jött a következő pofon le állították a kettes felvonót is.Így lent ragadtam a parkolóba,pénteki csúszás vége! Szombat reggel kezdés ugyan itt a felvonó áll érdeklődésünkre elmondták menjünk máshová mert valószínűleg ma nem indulnak el.Még jó,hogy 3 napos bérletet vettünk... (állítólag dél körül még is el indultak a felvonok de azt mi már nem élvezhettük)A vasárnap azért némi kép kárpótolt minket.A lehullott rengeteg friss hóban nagyon jó volt csúszni(szerintem minimum 30 cm esett.Ennek ellenére itt -10cm van a hójelentésnél)Sajnálatos módon így sem a pálya nyitva tartása sem a hó viszonyok adatai nem egyeznek meg az itt feltüntetett adatokkal. Őszeségében nagyon jól éreztük magunkat de ez inkább a jó társaságnak volt köszönhető.
Showman
18 élménybeszámolót írt
18
16 éve tag
Topik: Tauplitz
2011.03.17. 09:34
Ui:A síterepet csak mi hívtuk "Luser"-nek az eredeti neve Loser-Altaussee. (érdemes meglátogatni)
Showman
18 élménybeszámolót írt
18
16 éve tag
Topik: Tauplitz
2011.03.17. 09:12
Sziasztok. Én is tegnap jöttem haza erről a terepről. Csak annyit szeretnék még hozzá fűzni,olvastam a sok kritikát és rosszabbra számítottam. Snowboardal végig lehetett csúszni mindenhol talán egy kivétellel. Az olvadó hóról senki nem tehetett (de engem ez spec ez nem zavart) Két napot csúsztam itt arra az időre elég volt a pályák nagysága. Két napra átmentünk a 25km re található Luser síterepre ahová érvényes ez a bérlet. Ez papíron egy kisebb terep de nekem jobban tetszett.
Showman
18 élménybeszámolót írt
18
16 éve tag
2011.01.26. 06:54
Sajnos hó nem esett arrafelé december óta. A múlt hétre ugyan látom írtak hóesést de végig ott voltam így bátran mondhatom ez nem fedi a valóságot.A pályák ezért általában elég jegesek,kemények.A tunel pálya még nyitva volt de a csúcsról induló feketék közül már egy sem.Azért mindig lehetett viszonylag jó pályákat találni. Sajnos a pályán kívüli csúszás a beton keményre fagyott hó miatt nem volt élvezhető.Les 2 Alpes-ban most nem voltunk de a csúcsról nagyon jól oda lehet látni.(remélhetőleg nemsokára összekötik ezt a két rendszert)
Showman
18 élménybeszámolót írt
18
16 éve tag
2011.01.25. 10:58
Üdv mindenkinek mi vasárnap hajnalban értünk haza erről a terepről.Ha valamiben tudok segíteni kérdezzetek nyugodtan.
A Marmottes felvonó első állomásán lévő és meg egyező nevű hüttében találtunk ingyenes wifi-t.Igaz nem volt túl gyors és néha szakadozott de lehetett használni.Oz-ban az appartman portáján csak fizetős volt de ha jól emlékszem nem volt túl drága.Viszont ha valaki androidos telefonnal rendelkezik még magyar országon tiltsa le róla az internetet mert a készülék elég sűrűn szeretne csatlakozni a netre ezért naponta nekem 3200 ft-ot azonnal ráterheltek a számlámra (vodafone) ugyan adtak napi 50 mb netet-érte de köszönöm nem kellett volna.....
Showman
18 élménybeszámolót írt
18
16 éve tag
2011.01.06. 08:11
Üdv mindenkinek. Mi jan 15.én indulunk ide. Ha haza érünk majd meg írom a tapasztalatokat :-)
Showman
18 élménybeszámolót írt
18
16 éve tag
Topik: Donovaly
2010.03.01. 12:46
Sziasztok. Én tegnap voltam kint. Nem sok jót mondhatok. Az északi oldali nagy telemix felvonó nem üzemelt pedig itt írva vagyon. Így a kis üllős felvonónál rengetegen voltak sokat kellett sorba állni.Volt egy kis friss hó szombaton esett 3-4 cm ezt viszont nem jegyezték
Showman
18 élménybeszámolót írt
18
16 éve tag
Topik: Isola 2000
2010.01.22. 14:48
Bejegyzett utazási irodák is tűntek már el szép számmal.
Meg lehetne kérdezni az ott pórul járt utasokat kaptak e vissza valamit."nem hiszem" Én nem bánom,hogy nem kell + 20000ft fizetni az "állami garanciáért"
Showman
18 élménybeszámolót írt
18
16 éve tag
Topik: Isola 2000
2010.01.21. 11:46
Még csak annyit szeretnék hozzá tenni,hogy ilyenkor szoktak az utazási irodák össze pakolni és felszívódni. "Persze ez a hadjárat csak a mi érdekünkben történik"
Showman
18 élménybeszámolót írt
18
16 éve tag
Topik: Isola 2000
2010.01.21. 11:33
Sziasztok.
Mi is holnap indulunk. Már ez lesz az 5. alkalom a travelex szervezésében. Tőlük nem is féllek. De azoktól akiknek szemet szúrt a viszonylag olcsón utazó sok ember,tőlük már inkább...
Showman
18 élménybeszámolót írt
18
16 éve tag
2010.01.19. 12:08
Maszkra szükség lehet mert a glecseren nagyon hideg tud lenni még jó idő esetén is. A jégbarlangot feltétlen nézzétek meg.
Showman
18 élménybeszámolót írt
18
16 éve tag
Topik: Isola 2000
2010.01.19. 12:00
Engem is aggasztott ez az elírás de most meg nyugodtam.
Mi is 22.-én indulunk isolára.
Showman
18 élménybeszámolót írt
18
16 éve tag
Topik: Isola 2000
2009.12.02. 09:34
Mi február 22-töl megyünk Isolára még nem döntöttünk,hogy busszal vagy autóval. Szívesen fogadnék segítséget melyik a jobb megoldás. Ha igaz mi nyolcan mennénk és két négy fős apartmant foglaltunk. De akár melyik megoldást választjuk a nagyobb társaság előny lenne.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.