Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

topito által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (16)Időben csökkenő Időben csökkenő
topito
16 élménybeszámolót írt
16
17 éve tag
2012.01.28. 19:18
Szia!

Látom minden nap bloggolsz...Hogy oldottad meg a neted? Mi pénteken indulunk..Valami infó? Igaz mi már 2x voltunk ...de akkor a családommal.Most 15 en megyünk..Esetleg valami amire figyelni kell ????
üdv...Mike
topito
16 élménybeszámolót írt
16
17 éve tag
2010.02.09. 21:35
Hello!

Megint minden korrekt volt az irodával!Ajánlom mindenkinek!
Amit igértek azt kapjuk!
mike
topito
16 élménybeszámolót írt
16
17 éve tag
2010.02.09. 21:29
Hollo!
Nem akarok hülyeséget mondani...2x voltam Les2Alpesben.Ha jól tudom a másik terepre automatikusan jó egy napra a bérlet.Sőt a városból megy a busz minden nap át.Kis irodában kell jelentkezni és minden gond nélkűl pár Eur-ért átvisznek.De ha e azóta megválltozott akkor elnézést.Egyébként erről az irodáról nem hallani jókat!
Mike
topito
16 élménybeszámolót írt
16
17 éve tag
2010.02.09. 17:47
Szia!

Kint beirtuk a jelentésbe mekkora a lécek összege.DE érdekes,hogy a biztosítás kötésekor azt mondták,hogy az esetlegesen kimaradó napokat is kifizetik.Most kiderült nem!
A bérelt lécekről számlát kértünk,lehet ezt sem fizetik....
Lesz még küzdelem azt gondomolm...
Üdv:Mike
topito
16 élménybeszámolót írt
16
17 éve tag
2010.02.08. 17:19
Szia!

A Plagne Village-ban.Igen mi tegnap jöttünk haza febr.7.én.Sokak szerint a reggeli pakolásoknál figyelték ki és várták a megfelelő lehetőséget...De a bejárati ajtón ki-be lehetett közlekedni...Tavaly Tignes-ben számzáras bejárati ajtók voltak a főbejáraton....Itt lengőajtók...Lehet a lécek ott pihentek valamelyik apartmanban vagy egy másik sítároló boxban....
topito
16 élménybeszámolót írt
16
17 éve tag
2010.02.07. 10:37
Hello Mindenkinek!

Sikeresen megérkeztünk! Rengeteg havazás és rengeteg síelés után!Egy probléma azomban felmerült! Erre pedig Ajánlom ,hogy mindenki figyeljen.Csütörtök reggelre lecsavarozták az sitároló ajtónkat és kiemeltek 2 pár lécet.
Szépen visszarakták de a zsanérokat már nem tették a helyükre.Léc oda kedv elveszve! Nagyon rendes utaskisérőnk azonnal intézkedett és megkerestük a rendörséget,ahol 12-15 ig ebéd szünet volt .Este visszamentünk addigra a rendörök már helyszineltek.A kisérőnk segítségével kitöltöttük a formanyomtatványt és továbbit majd a biztosítóval fogom intézni.Megfogadtuk!Sosem fogjuk sítárolóba tenni a léceket!!!!Egyébként minden 100% volt
topito
16 élménybeszámolót írt
16
17 éve tag
2010.01.05. 16:20
Hello Mindnekinek!
Tényleg volt már valaki kint mostanában? Mi a helyet?
Köszi:Mike
topito
16 élménybeszámolót írt
16
17 éve tag
2009.09.10. 21:23
Várom az élményeket,beszámolokat a Paradiski sícentrumról:
Üdv.
topito
16 élménybeszámolót írt
16
17 éve tag
2009.03.05. 13:43
Hello Mindenkinek!
Kérdés.Ezen a síterepen is kombinált bérletet kell venni vagy csak 1 bérlet létezik és az jó mindhárom terepre?
Köszi
topito
16 élménybeszámolót írt
16
17 éve tag
2009.03.03. 19:53
Hát bocsánat!Én tényleg évek óta járok Franciaországba...Sajnos mindenhol ez van!Bele kell törödni.De tényleg elhiheted az iroda megtett mindent.Nem rajtuk megy el egy ilyen út!Ha késel bármi miatt nem várnak meg a recepciónál.Nem nagyon foglalkoznak a vendégekkel.
Kicsit nevetségesen primítiv a rendszer náluk,sajnos ez van!Senki nem értette miért kell egy busznyi embernek több km megtenni a szállásig?
De egy sielő ember nem egy hátizsákkal megy!
Ti szerencsések voltatok!Mi fél méter hóba,szakadó hóesésben gyalogoltunk a városban legalább 2 km .Mert nem mehetett fel a busz.Vissza ugyan ez!Nem tudom mi a megoldás...
topito
16 élménybeszámolót írt
16
17 éve tag
2008.11.21. 21:49
Hello Mindenkinek!
Tudna nekem valaki segíteni mennyia bérlés Franciáknál a léc,cipő,bot?
Előre is köszönöm
topito
16 élménybeszámolót írt
16
17 éve tag
2008.11.18. 18:34
Szia Macsi.
Jól írtad igen! A fentről lesíelni hihetetlen élmény! Nagyon kellemesen lehet élvezni a lesiklást! Maszkot viszont vegyél! Mi olyan időben voltunk,hogy a nem gondoltam volna létezik ilyen szél és hideg!
De ki kell próbálni!!!!
topito
16 élménybeszámolót írt
16
17 éve tag
2008.11.18. 18:28
Szia!
Mi most probáljuk a Skilines-t. Eddig korrektnek és normálisnak tüntek.Jan 24-én megyünk velük Tignes-be.De szerintem nem lesz gond.A baj mindig a buszosokkal és a szállás elfoglalásával van baj.
topito
16 élménybeszámolót írt
16
17 éve tag
2008.11.14. 20:16
Bototnd187
Szia! Mi már 2x voltunk egymás után les2 ben!
mindkétszer nagyon jó és havas időnk volt.2008 januárban voltunk mi is.Minden nap hóesés,napsütés.Szóval nagyon kellemes időjárás volt.A városról nem is beszélve.A gleccsert ki kell próbálni!!!
topito
16 élménybeszámolót írt
16
17 éve tag
2008.11.09. 19:14
Szia Mindnekinek !
A Flocond os szállás jó! Egy a baj! Sok a fiatal akik buliznak! Nekünk első este hajnali 4 ig olyan petárdás buli volt,hogy igazából semmit nem aludtunk.A szállás jó!
topito
16 élménybeszámolót írt
16
17 éve tag
2008.01.01. 20:25
Hello Mindenkinek !

Elsőnek is Boldog Új Esztendő Kívánok !

Másodiknak pedig , kérdéssel fordulok hozzátok.Tudna nekem valaki a 1800 apartmanokról fényképet küldeni? Tudom elég kicsik.Mi tavaly voltunk de a Flocon'd or ban .Azzal nem volt baj ,csak a bejelentkezés okozott egy kis problémat.(Máig nem értettem miért nem indultunk késöbb itthonról vagy 3 órával .Akkor talán odaértünk volna mikor nyitott a recepció)Persze egy két tanácsot is elfogadok.
Köszi
Szia
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.