Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

szraymy által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (25)Időben csökkenő Időben csökkenő
szraymy
25 élménybeszámolót írt
25
15 éve tag
2021.03.10. 12:34
sziasztok,
mi szombaton indulnank Arosaba. van olyan h nem utazhatok at vmelyik orszagon mert kijarasi tilalom van? vagy nem engednek be egy orszagba bizonyos idoszakban?
Csak mert irtak, hogy karantent kaptak a hataron. A szabalyzat szerint pedig tranzit eseten nem ejszakazhatsz, el kell hagyd az orszagot 24 oran belol, nem szallhatsz meg stb...
szraymy
25 élménybeszámolót írt
25
15 éve tag
2017.12.27. 17:01
Sziasztok. Tudtok ajanlano st antonban esetleg lechben apartmannt kozel a felvonokhoz? Koszi
szraymy
25 élménybeszámolót írt
25
15 éve tag
2017.12.22. 12:05
Mi januarban serfaus--fiss-ladis siterepen voltunk 8 honapos kislanyunkal, es csak ajanlani tudom kisgyerekeseknek. a legtobb huttem gyerekjatszo van,a felvonok ugy vannak kialakitva, hogy nagyon konnyu babakocsival kozlekedni, es turautvonalak vannak ahol ugyszinten lehet menni babakocsival vagy szankoval. szanko palya is van, eleg hosszu, viszont meredek is egy 1.5 evesnek. Rengetek kisbaba van fent a hegyen a huttekben, sot mar 3 honaposokkal is kint setalnak. mi serfausban laktunk egy apartmannba, a felvono labanal, ahogy egy oriasi gyerekjatszo is van, de fissben is nagyon jok a lehetosegek.
szraymy
25 élménybeszámolót írt
25
15 éve tag
Topik: Ischgl
2017.12.22. 10:10
Sziasztok. tobb helyrol is vallottam, hogy nem ratrakozak minden nap. mennyiben igaz ez?
Aparmannt esetleg tudtok ajanlani Ischglben, kozel a felvonokhoz?
szraymy
25 élménybeszámolót írt
25
15 éve tag
2016.09.06. 11:10
koszi az infot, ez a siterep sem tunt meg fel, de mindenkepp megnezem, aszerint amit leirtal tokeletesnek tunik szamomra.
Nem szeretnenk a kicsinek sem sok programot, csak egy kis setat, hogy ne unatkozzon. Viszon fontos nekunk ha valami gond akad, es szukseg van anyucira akkor konnyen es gyorsan meg tudjuk talalni, kozeliteni.
szraymy
25 élménybeszámolót írt
25
15 éve tag
2016.09.06. 11:00
koszi az infot, megnezem ezt a siterepet is, eddig meg nem akadt a szemembe es jelentkezem ha ugy dontunk.koszi!
Előzmény: (Vityó 189449)
szraymy
25 élménybeszámolót írt
25
15 éve tag
2016.08.10. 08:13
Szia,
Viszunk mamat magunkal aki fog majd vigyazni a kicsire, aki marciusban 11 honapos lesz majd.

Mindenkepp egy nagyobb palyarendszerre gondolunk, minimum Obertauern mereture, de itt mar voltunk, ahogy Murauban es Zillertalban is, es olyan helyre mennenk ahol eddig nem jartunk.

Ami eddig tetszik az Lech, ugy lattam viszonylag konnyen megkozlithetoek a szallasok, a siterep is eleg nagy, St.Antonnal egyutt. Oberlech pedig automenes falu is.

Gondolkodunk meg es varunk minel tobb infot :)
Előzmény: (RM 189374)
szraymy
25 élménybeszámolót írt
25
15 éve tag
2016.08.06. 08:51
Sziasztok!

Szerintetek melyik siterep alkalmas a leginkabb kisbabaknak, nagy babakocsis, szankos, lovasszanos setalasokhoz? Meg az is fontos lenne, hogy a szallas lehetoleg kozponti legyen, megis gyorsan megkozelitheto a hegyrol, silecen? :)
szraymy
25 élménybeszámolót írt
25
15 éve tag
Topik: Obertauern
2014.01.29. 09:24
Vmikor marcius elso feleben, 3.-tol vagy 10.-tol szeretnenk menni Obertauernbe, es erre az idopontra kellene vmi olcso szallas:panzio, apartmann, barmi ami olcso, egy 6-10 szemelyes csoportnak.
Ha tud vki jo es olcso szalast nem bannam ha megirna a nevet, elerhetoseget.Koszi elore is.
szraymy
25 élménybeszámolót írt
25
15 éve tag
2014.01.25. 08:54
A hovastagsaghoz annyit hogy a pályák jók, pár helyen látni kavicsokat, de egyáltalán nem vészes. A kavicsok nem is alulról jönnek fel hanem a pálya melletti szikláról letoredezedd, off-piste sizok által levert darabkak. Pályán kívül sizni pedig szerintem még most is veszélyes, főleg amikor esik pár centi friss hó, fentről egyáltalán nem látszik ki a szikla, de nagyon veszélyes lehet. Messze nincs akkora hó hogy nyugodtan lehessen sizni ezeken a részeken. Lásd Schumacher esetet is!
szraymy
25 élménybeszámolót írt
25
15 éve tag
2014.01.22. 12:14
Mi is hazaertunk 3volgybol. Szep volt, jo volt, de ugy igazabol azt kell mondjam, hogy nagyobb a fustje mint a langja. Talalkoztam mar jobb minosegu palyakkal sok helyen,de ami a legzavarobb volt, hogy rengeteg a kezdo sizo, aki itt akar megtanulni, nem gyozod oket kerulgetni barmerre is mesz. Es nem a gyerekekre gondolok itt, akik rendezetten,sioktatokkal tanulnak hanem a felnottek akik eppen ott pihennek meg ahol kedvuk tartja, nem szamit hogy a palya kozepe vagy szele vagy epp egy meredekebb resznel, hogy utolso percben vedd eszre oket.
Persze nem volt ez csalodas, sem olyan nagy gond, de nagyon feltuno volt mas siterepekhez kepest. Ha vki ezutan megy es kerdese van majd megprobalok valaszolni ra ha tudok.
A szallasunk Val Thorensben volt, es a siberletet 30% kedvezmennyel vasaroltuk meg, ezt a lehetoseget nem lattam mas telepuleseknel a 3Volgyben.
szraymy
25 élménybeszámolót írt
25
15 éve tag
2013.12.22. 15:03
hello. Mi januar 12-19 kozott leszunk 3volgyben. Szallasunk Val Thorensben a Le Gypaete apartmanhaz, eleg jo arban kaptuk, es online foglalassal 27% kedvezmeny volt a siberletre is. Ez a lehetoseg nem volt, csak Val Thorensben levo szallasokra.
Vkinek ismeros esetleg a szallo? vmi info rola?
szraymy
25 élménybeszámolót írt
25
15 éve tag
2012.01.11. 14:08
Mi februar 5 - 12 kozott leszunk Alpe D'Huezben. Meg valaki esteleg ebben az idoszakban ? :)
Szallasunk a Les Cimes hotel, valahol kozponti helyen, Route du Poste-on.
Irjatok valami infot, tanacsot, hol erdemes csuszni, osszefuggo-e teljesen a palyarendszer, a telepulesbol hol lehet felvonokhoz eljutni?
Udv.
szraymy
25 élménybeszámolót írt
25
15 éve tag
2010.02.05. 19:00
ha nektek a 30 perces sorbanallas szamit sizesnek akkor tenyleg jobb ha franciakhoz meg oszrakokhoz mentek. Nekem nagyon jol esett h egesz heten nem kellet 1 percnel tobbet sorban allni egy felvononal sem, es meg hetvegen sem volt 30-40 embernel tobb elotted a 6osnal.
En ugy vagyok h inkabb elviselem a szlovakok modorat, es sizek, minthogy a joszivu, mosolygos osztrakoknal sorokat alljak.
szraymy
25 élménybeszámolót írt
25
15 éve tag
2010.02.04. 08:57
Nekem Jasna nagyon is tetszett. 5 eves koromtol sizem es jartam mar par helyeen de szeretem Jasnat, es szivesen visszamegyek oda mindig.
Ha vkinek nem tetszik, nem elegedett akkor nem megy oda es kesz. Valoszinu ah te sem vagy vissza Jasnara, ok sem sirnak utanad...;)
szraymy
25 élménybeszámolót írt
25
15 éve tag
2010.02.02. 10:10
en januar 17-25ig voltam jasnan. az elso 4-5 napban, hetfotol csutortokig minden palya tokeletes volt, es penteken is jo volt 1-2 oraig. szombat-vasarnap is n jok voltak a palyak 10-11 oraig, aztan a zsufoltsag miatt kijegesedtek, de szerencsere n jo ido volt es vegig a khamena chatanal voltunk es a deli oldalon siztunk.

ha valaki akar sizni az n jo korulmenyek kozott meg is teheti. en most 3.eve voltam es meg voltam elegedve mindig.
szraymy
25 élménybeszámolót írt
25
15 éve tag
2010.01.24. 18:43
gondolom kassa fele fogtok menni. tudtommal nem muszaly autopalyan menni, azzal parhuzamosan van orszagut is, de ajanlatosabbb az autopalya. kassan n konnyen ra lehet menni, azt hiszem a masodik lampanal jobbra, es onnantol presov poprad es liptovsky mikulas az ut.
autopalya matrica 5 euro egy hetre talan.benzinkutnal.
szraymy
25 élménybeszámolót írt
25
15 éve tag
2010.01.22. 15:52
ma ment a 2szemelyes felvono st rovna holarol is a chopok fele, igaz nagyon hideg volt es szel.

akit szallas erdekel javaslom a junior jasna hotelt, biela put mellet, ra lehet ereszkedni a palyaraa hotel elol es 32 euro egy ejszaka szemelyenkent reggelivel.
https://www.juniorjasna.sk
szraymy
25 élménybeszámolót írt
25
15 éve tag
2010.01.21. 17:55
helo.
mi vasranap ota vagyunk itt Jasnan, a biela put melletti Junior Jasna hotelben.
Nem minden felvono mukodnik, de mindegyik palya tokeletes allapotban van es tokeletesen sielheto.
Biela putrol fel lehet menni lukovara a 2 db 4 szemelyes felvonoval, zahradkinal is mukodik a 6 szemelyes. innen mindegyik palya sielheto. ho nincsen tul nagy az igaz, de a palyakon jo ho van. a hoagyuk is mennek, ejszakankent havazik 5-10 cm-t.

az uj 8 szemelyes az szep megminden, de nekunk annyira nem jott be. lehuzni a leceket aztan fent ujra felcsatolni, es a palya is erosen kezdoknek valo.

egyebkent minden szuper, nincsen sor a felvonoknal, ma n szepen sutott a nap, kar h nem mentek a felvonok a tetore.
szraymy
25 élménybeszámolót írt
25
15 éve tag
2010.01.10. 16:09
igen, a google kepek alapjan az lesz az. esteleg egy receptet ha talalsz valahol magyarul tedd be pls.kosszi
következőutolsó
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.