Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Bader által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (49)Időben csökkenő Időben csökkenő
Bader
49 élménybeszámolót írt
49
17 éve tag
2015.01.01. 16:56
Holnap 01.02-én pénteken érvényes lesz este 18-22 óráig a 40% kedvezmény? Vagy csak jövő héttől indul? Köszönettel: B.A.
Bader
49 élménybeszámolót írt
49
17 éve tag
2012.01.09. 12:06
Tisztelt Fórum és sporttársak! Magyar nyelvű síoktatót keresek
2012.02.11-2012.02.18-ig időszakra Katschber-Aineck síterepre 14 éves lánynak. A szállásunk St Margarethenben lesz. Tavaly kezdett síelgetni, ekézik fordul jobbra balra felvonóba beül kiszáll. Kb itt tartunk. Ezt a tudást szeretnénk továbbvinni. Gyakorlatilag minden megoldás szóba kerülhet emberi áron. (itt az oldalon a síoktató keresőben felelhető oktatók nem lesznek ebben az időszakban. De hát pihenni nekik is kell.) Köszönettel: Badáczi Attila
Bader
49 élménybeszámolót írt
49
17 éve tag
2011.10.23. 10:03
Sziasztok! Lehetséges, hogy csak én vagyok figyelmetlen (vagy értetlen) vagy egyszerűen csak rosszul értelmezem a sípálya rajzát de nem teljesen értem az új síliftet. Tulajdonképpen a völgyből (st Margarthenből az új lifttel sem lehet felmenni 1 átszállással a tetőre? (kabinossal?) A rajz szerint kb talán a hegy 1/3-tól indul az első kb 2/3-ig. A második pedig a hegy felétől a tetőig. Jól látom?
Bader
49 élménybeszámolót írt
49
17 éve tag
2011.10.20. 14:21
Tisztelt sport és fórumtársak. A dolgaink jelen állása szerint megpróbálnánk 2012 januárban 1 hetet eltölteni Bad Kleinkirchem sípályáin. Ha esetleg valakinek van ötlete kit kérhetnénk meg egy 14 éves lány síoktatására kérem ne tartsa magában. Lehetőség szerint magánórákat szeretném ha venne és még jobb lenne ha kicsivel síiskolai ár alatt. Köszönettel: Badáczi Attila
Bader
49 élménybeszámolót írt
49
17 éve tag
2010.10.24. 16:49
Tisztelt Sporttársak! Miután beleszerettem a síelésbe hirdetem is szépen , hogy milyen jó sport. Unokahúgom a legújabb áldozat neki keresek oktatót (13 éves) 2011.01.08-2011.01.15 közötti időszakra, Schladming-Rohrmoos területre. (itt lesz a szállásunk) Nyelvet nem beszélünk, magyar nyelvű oktatót keresünk. Segítségeteket köszönöm.
Bader
49 élménybeszámolót írt
49
17 éve tag
2010.01.04. 20:12
Szia Mil!

Ki kell ábrándítsalak. Ezen a béna prűd Magyarországon kívül mindenhol mindenki meztelenül szaunázik. Többször, több országban megfordultam, több szaunában jártam de ilyen prűdséget mint országunkban sehol nem tapasztaltam. A leggyengébb egy vendég "sima kinézése", a durvább amikor konkrétan ki van írva, hogy a szauna naturista terület és ki is zavarnak textilesen. Ezt mindenki be is tartja és ez így is van jól. Mindenki azt hangoztatja, hogy egészséges a szauna meg így meg úgy... Akkor Te nyugodtan izzaszd bele a répádat a fürdőgatyádba, az biztos egészségesebb, sőt direkt jó!!! Szerintem Te még nem is hallottál a szaunázásról amikor a szomszédaink a hegyekben már szaunáztak. Hidd el sokkal magasabb a szaunakultúrájuk. Moszkvát meg inkább hagyjuk.
Előzmény: (Mil 78389)
Bader
49 élménybeszámolót írt
49
17 éve tag
2010.01.03. 16:28
Szia KCsabika! Pedig a lécjavítás párban lesz értendő szerintem. Nekem a "kisjavítást" 3200/pár áron csinálták 2 hete. (talpcsiszolás, élezés, wax). Jól dolgoznak. Szép havas napokat.
Bader
49 élménybeszámolót írt
49
17 éve tag
2009.11.04. 17:51
Sziasztok! Elolvastam a "gondolatébresztő" cikket. Azért ez a számításos táblázat nem teljesen frankó. Miért nem számolta ki az összeállító a FT/pályakilométert? Azért ott már megint más lenne a helyzet. Én tavaly teljes jegyárat fizettem Eplényben amikor 1 pálya működött.( na jó 1,5) Azért azt durvának tartottam. Normális vezetéssel a 10 liter is sok szerintem. Arról meg nem beszélve hogy csak 1fővel számolt. Miért nem számol 4 fővel vagy 6 literes diesel fogyasztással? Mert akkor már nem ilyen szépek a számok? Nálam ez a kampánycikk nem jött be. Csak végszükség esetén fogok eplénybe menni. Az én számításaimnak más eredményei lettek.....
Bader
49 élménybeszámolót írt
49
17 éve tag
2009.02.15. 17:59
Sziasztok Mindenkinek! Ha tudtok kérlek segítsetek. Márc.5-8-ig 3éjszakára ki szeretnék ide menni családdal együtt. Tud valaki a pályák közelségében egy elfogadható apartmant vagy panziót? ( valami releatív olcsó szállást?) Tudom telhetetlen vagyok, félpanzióval jó lenne.

Köszi: Bader
Bader
49 élménybeszámolót írt
49
17 éve tag
2009.02.01. 18:58
Bocsánat, hogy az előbb csak a mérgemet írtam ki magamból! A Mentők munkájához én is gratulálok, bár csak hallomásból tudok az eseményekről. Szép munka. (pl ezért is kell valami megoldás hogy a bekötőúton nem állhat meg senki. Ha megteltek a parkolók akkor "telt ház" van és kész. Csak hát a pénzéhség......)
Bader
49 élménybeszámolót írt
49
17 éve tag
2009.02.01. 18:36
*hozzászólás finomítva /Admin/

Te aki a HKH-523 rendszámú terepjárót vezetted ma délelőtt remélem olvasod ezeket a sorokat. ****** meg ebben a pillanatban ott ahol vagy Te ********* **********. Hogyan gondoltad , hogy az normális dolog, hogy a szánkózó gyerekek közé hajtasz mondván "Neked arra van dolgod". Az objektum ahová siettél máshonnan is megközelíthető. ********, hogy Te a sípályához tartozol,(sőt az sem érdekel ha Te vagy a helyi király) akkor sincs jogod balesetveszélyt szándékosan előidézni. Szerencséd van hogy menekülőre fogtad és elhúztad a ***** mert ha megállsz, a helyszínen téptem volna ki a szíved. Mondjuk Eplényben nem csodálkozom semmin. A hószánnal is úgy megy az ember szlalomozva a síelők között, hogy ilyet még nem láttam. Le kellene róla szoktatni, hogy a haverjait motoroztassa fel-alá. Annak a terepjárós ********nak meg üzenem, hogy nem a szánkózók autói miatt dugult be az út (kb 8-10 család ugyanennyi autóval, és a hivatalos parkoló is megtelt kb 1 órával az eset előtt. Mi onnan jöttünk vissza.) hanem ennyi az érdeklődő. Mondjuk ez alapvetően jó csak el kéne gondolkodni, hogy ha ennyien jönnek akkor nem engedem be őket a bekötőútra ami alapban 1.5 nyomsáv és ennek az egyik felén parkolnak. Ez így nem jó. alternatív megoldáson el kell gondolkodni....
Bader
49 élménybeszámolót írt
49
17 éve tag
2009.01.07. 20:54
Fis! Értem én! Alapvetően a szar forraltbor sokkal jobban rányomta a bélyegét a hangulatomra.....
Bader
49 élménybeszámolót írt
49
17 éve tag
2009.01.06. 20:32
Sziasztok! Vasárnap meglátogattam az Eplényi pályát és vegyesek az érzelmeim. A pálya alapvetően jó volt és annak ellenére, hogy ebéd utáni csúcsforgalomban érkeztem a felvonók is egész jól elnyelték a tömeget. Ami picit bosszantott, hogy sokszor állt a felvonó néhány percet. A többször néhány perc az meg ugye sok perc..... a jegy meg nem olcsó!(biztos vagyok benne hogy ez még javulni fog.) A kiszolgáló személyzet viszont korrekt volt és mindent megtettek azért hogy sokan jól érezzék magukat. Ami viszont full negatívum, hogy a hegytetőn lévő "vendéglátóipari egységben" nem elég, hogy egy unott pofájú minimális kedvességet sem tanusító pultos emberke volt még a forraltbor is frankón ihatatlan volt. De annyira, hogy szívem szerint visszavittem volna. Így kiöntöttem 320ft-ot és csúszkáltam tovább. Volna mit átvenni az osztrák "hüttehangulatból". Ja és ha sokáig akarna működni meg kéne tanulni forraltbort készíteni..... (mondjuk tök üres volt egész délután) Lehet, hogy nem csak én csalódtam????
Bader
49 élménybeszámolót írt
49
17 éve tag
2009.01.04. 12:53
Kedves G67! Ma délután nyélbe tudnánk ütni a forraltborra való meghívást amit a múltkor ígértem. Eplényben megtalálsz. Üdv:Bader
Bader
49 élménybeszámolót írt
49
17 éve tag
2008.12.26. 14:21
Kedves G67! Bocsi! Kiengesztelésül elfogadod ha legközelebb meghivlak forraltborozni? Szép napot!
Bader
49 élménybeszámolót írt
49
17 éve tag
2008.12.26. 11:45
Panyes Megelőzött! Nem baj azért én is kiteszem a képeimet. Bocs a szar minőségért. Valaki átállította a gépemet én meg nem vettem észre. Remélem azért együtt örülünk a behavazásnak.
IMG-1166.JPG
IMG-1167.JPG
IMG-1168.JPG
Bader
49 élménybeszámolót írt
49
17 éve tag
2008.12.23. 21:28
Soha nem szabad inni előre a medve bőrére!!! Annak a hidegnek ide kell még érni! De nagyon szurkolok Nekik.....
Bader
49 élménybeszámolót írt
49
17 éve tag
2008.12.06. 20:46
A dolgok jelen állása szerint a dec.15-i nyitás szinte kizárt. Előrejelzések szerint még hideg sem lesz nemhogy hó.... Talán január... Sajnálom az üzemeltetőket nagyon! Meg a sporttársakat is.
Bader
49 élménybeszámolót írt
49
17 éve tag
2008.09.29. 13:58
Sziasztok! Segítsetek megtalálni egy optimális pályaszállást. Kisgyerekkel mennénk 2009 febr v. márc. pár napra síelni ha lesz lehetőség. olyan pályaszállás kellene ahol felváltva tudnánk vigyázni a picire.( tényleg közvetlen pálya melletti.)Nem kell fényűzés meg pompa átlagos hely nekünk megfelel. Köszi: ati
Bader
49 élménybeszámolót írt
49
17 éve tag
2008.02.16. 18:55
Sziasztok! Egyetértek G67-tel. A Barátommal akivel együtt csúszkáltunk Weinebene-n. Az első forumbejegyzésben benne volt hogy olyan hely legyen ahol nem összekotort hó van. Hát itt nagyon jó minőségű volt a hó. Határközeli? Nem kell tudnunk ki hová való! Nekünk elérhető távolságban van. G67 jó indulattal írt Ti pedig adjátok Neki az ívet. Menjetek Semmerinre ott néhányszor le tudtok csúszni. Talán. Weinebene-n egész nap mehettek mint a fene. Higyjétek el megéri annyival többet menni. G67!!!! Mikor megyünk megint?
következőutolsó
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.