Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Bader által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (49)Időben csökkenő Időben csökkenő
Bader
49 élménybeszámolót írt
49
17 éve tag
Topik: Weinebene
2008.02.11. 08:12
Sziasztok! Tegnap voltunk Weinebene-n síelni. Csak jókat tudok írni. Kiváló minőségű pályákon egész nap jókat csúszkáltunk. Hó van bőven, elég hideg is volt.(kb: völgy:0-fok hegy -2,-3) Egész nap szikrázó napsütés szél minimális. Nem volt tömeg, a leghosszabb sorbanállás 5-6 perc lehetett. a hüttékben is elfogadhatóak az árak. Mindenkinek nyugodt szívvel ajánlom. Jó csúszkálást szép síelős napokat mindenkinek.
Bader
49 élménybeszámolót írt
49
17 éve tag
Topik: Unterberg
2007.12.03. 14:49
Sziasztok! Mi is kint voltunk Vasárnap és nagyon jól éreztük magunkat! Tényleg csodálatos a hely és biztos még jobb tudna lenni ha lenne hó. Mégsem lesz a kedvencem mert ez a buszozós szarakodást nehezen viselem. Full televárják a buszt úgy álltunk hogy a hering hozzánk képest csak a cserepadra ülhetett volna. Aztán a busz hátuljára feldobált lécek össze-vissza ütik egymást ( a parkolóba érve meg az emberek, mert senki nem tud 2 percet várni a lécére a legbelsőt kell először levenni összedönteni minden mást). A pályára érve pedig szívesen megkérdeztem volna mutassák meg hol mérték a 20/50cm-t? Ezek valószínű csak az én problémáim de sajnos én ilyen vagyok annak ellenére hogy nincs drága felszerelésem nem szeretem hogy ok nélkül kár legyen benne.
Bader
49 élménybeszámolót írt
49
17 éve tag
Topik: Unterberg
2007.11.27. 14:42
Sziasztok Sibarátaim! Segítséget kérnék tőletek. A pálya képe alapján úgy veszem ki hogy a pályűhoz nem lehet kocsival felmenni. Kérdésem az lenne mennyibe kerül a síbusz és milyen rendszeresen jár. pl ha nap jözben lecsúszom egészen a parkolóig mikor tudok visszajutni a felvonóhoz illetve minden "kört" külön kell fizetni vagy a buszjegy egész napos? Még 1 kérdés: jön velünk egy teljesen kezdő van a pályának olyan része ahol egy kezdő megteheti az első "lépéseit"? Köszönettel: Bader
Bader
49 élménybeszámolót írt
49
17 éve tag
2007.10.25. 19:55
Néhány percre tudtam csak megállni, ráadásul a képek minősége sem az igazi, sőt a hó minősége sem túl jó, de mégis valami. Több mint a semmi. Remélem tetszeni fog azért valakinek. Sankt Corona legalsó állomás, 2007.10.24.
Image00002.jpg
Image00001.jpg
Bader
49 élménybeszámolót írt
49
17 éve tag
2007.10.11. 21:20
Sziasztok! A segítségeteket kérném! 3 léc paraméterei érdekelnének amiket nem nagyon ismerek! Használt lécekről van szó ezek közül szeretnék választani! Elsősorban a szerkezeti felépítés érdekel (nem szeretnék gagyit venni de sajnos korlátozottak a lehetőségeim) 160cm Salomon SC Equipe 10 vagy 160cm Fischer XTR Sport RX vagy 165 Cm Fischer RC4! 1-2 szezonos lécek az XTR kimondottan karcmentes, nagyon szép!! Legalább 2-3 évre kell megvennem ezért ezt is vegyétek figyelembe ( a körülményekhez képest komoly lécet szeretnék) Ja majd el felejtettem 180cm 75 kg. Köszönöm a segítséget
Bader
49 élménybeszámolót írt
49
17 éve tag
2007.10.10. 20:40
Köszi Agent! Így már tökéletesen egyet értek veled! Ehhez képest a Barátomtól ennyit kérdeztek: hány kiló vagy? 70 körül? Jól van! Azért ez elég felületes nem? ( viszont a kifejtett véleményeddel kicsit alátámasztottad öreg Barátom módszerét) bármit mutat a számsor bármekkora az előfeszítés vagy bármilyen fáradt a rugó oda tudja csavarni ahol egyformán oldanak le! (és ehhez nem kell célgép "csak" 30 év tapasztalat) Ettől függetlenül keresek új síszervízt és felülvizsgáltatom a kötésemet. Tisztelettel köszönöm segítő szándékú soraidat.
Bader
49 élménybeszámolót írt
49
17 éve tag
2007.10.10. 20:07
Agent! nem a pár száz forinttal lenne gond hanem azzal hogy egy közeli síszervízben (szándékosan nem nevezem meg mert elég jó hírük van) egy barátomnak olyan jól beállították a kötését hogy szerte-szét szakadt mindene. A bukás után persze az oktatója is okos volt ki tekerte ezt oda ahol volt? Ilyen egy jó oktató? Nem előbb ellenőrizni kellene egy kezdő felszerelését? Amit írtam nem magam találtam ki egy "ősidők" óta oktató nyugdíjas síoktató mondta ezt nekem aki folyamatosan iskolás csoportokat oktat (mindenkinek így ellenőrzi a felszerelését) és saját elmondása szerint hál' Isten elenyésző volt a balesetekben a sérültek száma pedig éves szinten százas nagyságrendű a tanulói száma. Kérlek ezt ne kötekedésnek vedd csak egy témát dobtam fel ( de lehet hogy csak a síszervíz rosszabb mint a híre) Az én házilagos módszeremre vetettek egy pillantást és azt mondták ez jó így.(mert persze ellenpróbaként megmutattam nekik) kérlek engedj meg még egy párhuzamot: 20-25 éve nem volt stroboszkóp egy autó gyújtásának a beállításához mégis minden autót beállítottak az öreg szakik "ősi" módszerekkel és minden tökéletesen működött.Mégegyszer kérlek ne haragudj nem kötekedni akarok Veled.
Bader
49 élménybeszámolót írt
49
17 éve tag
2007.10.10. 19:12
Sziasztok! Tőletek mint profiktól azt szeretném megtudni van-e valamilyen tuti technikátok a síléc egyénhez való igazításához, vagy hagyatkoztok arra a beállításra amit a szerviz csinál? Én pl hallottam olyat hogy ha a kötés hátulja leold amikor álló helyzetben hasra vágod magad ( nem előredőlsz hanem keményen megpróbálsz hasra esni) akkor ez készen van! Szerintetek ez marhaság???? előre is köszi a segítő szándékú válaszokat
Bader
49 élménybeszámolót írt
49
17 éve tag
2007.09.13. 14:08
Sziasztok! Segítségeteket kérném, hogy veszprémben van-e síoktatás "hómentes" időben, van-e (létezik-e még) műanyag pálya és ha igen akkor kit kell megkeresni ez ügyben. Szeretnék fejlődni és kicsit belerázódni mire jön a hó! Köszönettel: Bader
Bader
49 élménybeszámolót írt
49
17 éve tag
Topik: Lachtal
2007.03.28. 13:12
Kedves Viri! Ezen én magam is elgondolkodtam a barátaim 3 hete voltak valahol az odautazás napjára már volt szállásuk aztán másnap reggeltől 3 napot folyamatosan síeltek. 56000/fő. Én sem éertem azt az "über" akciót. Én mrgjöttem az biztos.
Bader
49 élménybeszámolót írt
49
17 éve tag
Topik: Lachtal
2007.03.27. 13:22
Sziasztok. Ma beszéltem az irodával. Amit nekem mondtak az a következő: ezt az akciót 2007.04.04-2007.04.10-ig lehet igénybe venni. Feltételek: min. 3éjszaka apartmanban félpanzióval min. 2 fő.(az apartman egyébként 4+2-es)Árak: 12 éves korig ingyenes felnőtt:9500ft/fő/éjszaka. Kedvezményes síbérlet:19100 ft/3nap/fő. További költségek: 150eur. kaució 30eur takarítási díj. 500ft/fő/éj(ezt nem tudom mi) +egyéni utazás költségei. 2 felnőttel számolva ez a túra költőpénz nélkül kb 61000ft/fő Úgyhogy mi megjöttünk mert ennyit nem fizetek ki 3 napért. Aki megy annak jó síelést.
Bader
49 élménybeszámolót írt
49
17 éve tag
Topik: Lachtal
2007.03.26. 21:04
Szia ddora! Ha szépen megkérlek átdobsz nekem a mail címemre erről a húsvéti akcióról egy picit több infót? badacziattila@gmail.com Köszi.
Bader
49 élménybeszámolót írt
49
17 éve tag
2007.03.26. 20:56
Sziasztok! Mi Vasárnap voltunk Coronán. Nyitásra mentünk és kiváló minőségű pályákkal kezdődött meg a nap. Az 1 üléses aljánál azonban elég meleg volt így rohamosan romlott a pálya állapota délután 3 óra felé az alagúton már csak egész határozott lendülettel lehetett átcsúszni mert annyira vizes volt a hó hogy szabályosan beletapadt a léc. A 4 üléses felső állomásától (menetirányban jobb oldali pálya)kb félúton a Sumpi's hütte is nyitva volt elfogadható árakkal. Összességében nagyon szép és tartalmas napot töltöttünk itt el. Nem bántuk meg ezt a kirándulást. Mindenkinek aki ide készül hasonló jó pályát és szép napot kivánok.
Bader
49 élménybeszámolót írt
49
17 éve tag
Topik: Weinebene
2007.03.22. 12:37
Sziasztok! Valaki segítsen nekem! Lécci lécci. Ez a Weineben nevű hely hol van. Milyen város vagy falu fekszik közel hozzá? Nem találom. Köszi
Bader
49 élménybeszámolót írt
49
17 éve tag
2007.03.21. 09:58
03.25-én 1 napos síelést tervezünk St Coronára.Természetesen csak abban az esetben ha a pálya valóban kinyit 03.23-án. Én szombaton ki fogok telefonálni, hogy érdemes-e kimenni. Lehet hogy az utolsó pillanatban felborul az egész menetrend. Veszprémből indulnánk elég korán (legkésőbb 6.30-kor) ha már egész napra fizetünk akkor legyünk is ott egész nap. Hazaérkezés kb19.30. Az auto Suzuki Ignis tetőcsomagtartó van de nincs síléctartóm. Innentől két lehetőség van: 1 fő tud velünk jönni vagy ha van 4 pár léchez síléctartótok akkor 2 főt is szívesen látunk. Az üzemanyag rátok eső részét kellene fizetni egyéb elvárás nincs legyetek vidámak aztán menjünk. Ha esetleg St Corona felé ismerősök vagytok az előny de nem feltétel.Majd csak odatalálunk. Elérhetőség:badacziattila@gmail.com
Bader
49 élménybeszámolót írt
49
17 éve tag
2007.02.07. 16:51
Sajnos egyre jobban kezd bennem körvonalazódni, hogy az idei eplényi síelés elmarad. Rohadt időjárás. Brrrrrrrrrr
Bader
49 élménybeszámolót írt
49
17 éve tag
2007.01.27. 17:58
Veszprémben az elmúlt 1-1.5 órában kb 7-8cm hó hullott és még midíg esik. Remélem még kitart egy kicsit és akkor holnap már csúszhattok. Én bizonytalan voltam és leszerveztem egy 1 napos túrát a szomszédokhoz, de aki eplénybe megy annak kiválo sportolást kívánok.
Bader
49 élménybeszámolót írt
49
17 éve tag
2007.01.26. 21:33
Sajnos csak ilyen képeket sikerült csinálnom- Otthon hagytam a kameraállványt és hát 1 mp záridővel nehéz kézből dolgozni. Bocsi bocsi
IMG-0002.jpg
IMG-0003.jpg
IMG-0005.jpg
IMG-0006.jpg
IMG-0008.jpg
IMG-0011.jpg
IMG-0013.jpg
Bader
49 élménybeszámolót írt
49
17 éve tag
2007.01.26. 09:28
SWziasztok! Ne haragudjatok kicsit zűrös lett a tegnap estém nem tudtam már kimenni de ma minden program ehhez van igazítva. Ma mindenképpen fényképezek és este jelentkezem. Mégegyszer bocsi. Sziasztok szurkoljunk együtt.
Bader
49 élménybeszámolót írt
49
17 éve tag
2007.01.25. 13:56
Sziasztok. Ha jó az információm akkor ma már menni fognak az ágyúk Eplényben. Ha Valaki biztosat tud követelem hogy ossza meg velünk. :)
Én este kimegyek és megnézem. Remélem nem csalódom. Este írok még.
elsőelőzőkövetkezőutolsó
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.