Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

bacardiendre által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (47)Időben csökkenő Időben csökkenő
bacardiendre
47 élménybeszámolót írt
47
16 éve tag
2011.12.25. 11:32
Cool, ez ge.....i kemény, áhhhhhhhhhhh! egyszer kerülnénk ilyen sípályára!!!!!!!
bacardiendre
47 élménybeszámolót írt
47
16 éve tag
2010.12.19. 11:13
Hali Print!!

Sajnos lehet nem találkozunk, ez a hely volt kinézve januárra, de Coolman megőrült és vett egy házat!! Emiatt lehet az idén kihagyja a havat, bár nagyon nehezen viseli!! Én meg jelenleg alig találok partnereket, pedig mennék ezerrel!! Két napot szorítottam be Murauban a múlt héten!!
bacardiendre
47 élménybeszámolót írt
47
16 éve tag
2010.12.12. 19:56
Két napot csúsztunk itt, ami tűzoltás jellegű csúszás volt, de alapvetően megérte!!. Első nap csütörtökön a pályák asztal simaságúak voltak, lehetett száguldozni, de már akkor kezdett a szél erősödni, sajnos, a teteje, már már élvezhetetlen volt. Valamint az új részen lévő pályákon szinte vissza fújt a szél pedig pirosak meg feketék. Sajnálatos módon a bal oldalon a Hononehkranzon lévő pályák nem is működtek, meg a talig futó fekete is le volt zárva azt csak akkor csinálták. Péntek reggelre leesett kb 10 cm friss hó meg, szinte egész nap esett, és a szél sem csökkent csak délutánra, így gyakorlatilag, csak a fő pályát lehetett élvezhetően használni , a többi a szél miatt 0 volt. De ez a pálya jooo volt, alig voltunk rajta, lehetett jó lendületes meneteket nyomni, élvezetes volt. Talán 200 ember ha sielt pénteken csütörtökön meg lehet max 100. Na ebből legalább 90 %-a magyar volt, tényleg a legmagasabb magyar hegy kreischberg. A kevés ember miatt egy kicsit hiányzott is az igazi osztrák hütte hangulat, volt ami ki sem volt nyitva és még a zene sem szólt!!!!
Szállás látatlanban, sielés után kerestünk ami sötétben egy kicsit nehézkes volt, keringtünk össze vissza,a pálya alján lévő szállók, panziók röhejes árakon akarják adni magukat, egy szoba/éj 2 főre 98 eu meg 30 takarítás, ugyanmár, a másik meg 50 eu per fő, ez kicsit erős. Valószínűleg erősen ki akarják használni a felkapott magyarok által látogatott hely sajátosságát, sajnálom aki bedől nekik. Kb 3 km-re, tökéletes panziót találtunk 30-ért ami szintén nem volt olcsó mert, ha lett volna idő akkor lehetett volna szerintem 25 ért is egy éjszakára megszállni tökéletes osztrák minőségű panzióban is, de ez a sötét miatt nem sikerült, fáradtak voltunk. Összeségében még mindig jó a hely, de rajtunk kívül még sok vendégnek nem tetszett, hogy teljes árat kértek a nem teljesen működő pályáért!!!
bacardiendre
47 élménybeszámolót írt
47
16 éve tag
2010.03.17. 18:22
Csatlakozom Coolman barátom érétkeléshez, tökéletes volt a hely és teljesen meglepetés pozitív értelemben!
Nem gondoltam volna abszolúlt, hogy minden ilyen profi módon meg van csinálva, kezdve az autók parkolásával, /ha megtelt a fenti parkoló alacsonyabban ki vann alakítva több másik ahonnan ingyenesen visz a síbusz, még akkor is ha nem volt meg a bérletünk/ Mindenütt elég hütte, sok ülőhely, szól a zene, olcsó italok/ szinte fele az ár mint Magyar sípályákán!!). Na és amitől teljesen lehűltem és elolvadtam a gyönyörű hatalmas fenyőfák melyek közt kanyarognak a pályák, akár a kialakított akár a kis szűk erdei ösvények nagyon jóóóó. amit sajnálok pedig biztosan nagyon jó lett volna a hegytetőn teljes szélésségben kialakított freeride zónák, sajnos köd volt és az orrunkig alig láttunk így nem próbálhattuk ki.
Megbeszéltük, hogy minden évben március eleji évadzáró sielés itt lesz megtartva!!!!!!!!
bacardiendre
47 élménybeszámolót írt
47
16 éve tag
2010.01.24. 10:40
Csatlakozom Coolmanhoz, fasza hely nagyon! Hatalmas pálya rendszer, én még hegyet pályán kívűl így tele rajzolva lesíklás vonalakkal nem láttam, rengeteg olyan lejtő van ahol le lehet csúszni pályán kívűl is, na meg a hatalmas széles pályák is kúrva jók! Tanúlság amúgy, hogy aki fáradt, meg léccel van és nem vágja a mély havat, ne menjen a "hülye" bordosok után, mert keresheti a hóban eltűnt lécét 3 méterrel feljebb a mély hóban!:) A helyi utakból átalakított összekötő szakaszok tényleg elég gázak!
Ja a hely érdekessége még, hogy láttuk a láthatatlan embert bordozni:) Egyik társunk lecsatolt és hibázott a deszkája elszabadúlt és gyönyörűen kanyarodva több lejtőn emelkedőn kerestül szépen lesiklott vagy 1 km-t:) Jó edzés volt neki, a derékig érő hóban utánna menni!
A szállás leíráshoz még annyit, hogy tényleg jó, de elég kicsik, a 6 személyesben csak 2 háló van, és így aki a nappaliban alszik, az nem nagy élmény, akkor, ha vannak alvászavaros korán ébredő társaik igaz Cool???!!!!
Ajánlom mindenkinek ezt a pályát!!!!!
bacardiendre
47 élménybeszámolót írt
47
16 éve tag
2010.01.13. 18:17
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ köszi , faszaának tűnik alig várom már !
bacardiendre
47 élménybeszámolót írt
47
16 éve tag
2010.01.13. 18:12
Cső Print jó, hogy jelentkeztél, infókat még még !!!!!!!!!!4
Szállás rendben van ???? jól felszerelt??? mit vigyünk ami fontos, hasznos lehet, és nincs benne? Ma esett vagy 20 30 cm friss, ha nem hazudik jelentés???? tömeg gondolom nincs még soha nem láttam webcameken sorokat????!!!! hogyan van neted, van wifi a szállón??????

Halljuk halljuk?????? !!előre is köszi!
bacardiendre
47 élménybeszámolót írt
47
16 éve tag
2010.01.10. 17:52
A behavazott autók nagyon dúrvák!!!!!!!!

Tavaly is nagy volt a hó Puy-ban de ez állat! hogy ástátok ki ???
Vinnünk kell hólapátot is jövő hétre!!!
bacardiendre
47 élménybeszámolót írt
47
16 éve tag
2010.01.08. 21:38
már csak egy hét ááááááááááááá!!!!!!!!!!!!!!!!!
bacardiendre
47 élménybeszámolót írt
47
16 éve tag
2009.12.14. 18:21
Helló!!
Border jövőhét szerdáre van esély a nyitásra, már hó van ha nem is túl sok a webcam szerint, hideg is lesz tuti ott is, reménykedhetünk???????????
bacardiendre
47 élménybeszámolót írt
47
16 éve tag
2009.12.06. 17:41
Helló!!
Border Te biztos képben vagy ha lesz hó és kinyit a pálya, mi pénz egy felvonózás, vagy van már esetleg napijegy is???

Köszi.
bacardiendre
47 élménybeszámolót írt
47
16 éve tag
2009.11.27. 20:56
Na megjöttünk, és nem csalódtunk a helyben kurva jó!!!

a szálás keresésünk egy kicsit nyögve nyelős volt, de a 20 apartmanban volt szabad hely. Jó választás volt tökéletes, tágas mindennel felszerelt/mosogatógép, tv 2 szoba két fürdő, fűthető bakancstartó/ összesn 90 euróért 4 napra reggeli nélkül!
Egy nagy baj volt első nap Coolman barátunk a Söldeni tavalyi bérlettel akart bemenni a felvonón, ami valamiért nem engedte be:)
Jó nagy a pálya rendszer kicsit széttagolt, de 1 nap után átláttuk. Széles lendületes jó piros pályák vannak, melyken jókat lehet hasítani! Sajnos egy kis friss hó, meg hideg ráfért volna a pályákra néhol jegesedett, meg volt egy két kavics de ki lehetett birni, egyes részeken meg kifejezetten tökéletes votl még nap végén is! Tömeg várakozás 0, a 16 személyes gleccser busz felvonók elnyelik az embereket!! A felvonó alján lévő Tonne bárban/ami kihagyhatatlan sielés után/ pedig jó nagy betükkel felírva megláttam a lényeget "Geníße das Leben"!!!!!!!!
Mindekinek ajánlom Hintertuxot!!!
Képeket majd Cool!
bacardiendre
47 élménybeszámolót írt
47
16 éve tag
2009.11.17. 20:14
Ide is megyek Cool, lehet itt is találkozunk!!!!!:)
bacardiendre
47 élménybeszámolót írt
47
16 éve tag
2009.11.17. 20:13
Én megyek hátha összefutunk Cool!!!!!!!!!!!!!
bacardiendre
47 élménybeszámolót írt
47
16 éve tag
2009.11.10. 15:37
A szoba alaprajz alapján nyilván a 6 fősben ketten nappaliban alszanak majd, kár de kibírható!
Köszi print, csak ott lennénk már !
Na jó most megelégszek Hintertuxxal is 23-án!:)
bacardiendre
47 élménybeszámolót írt
47
16 éve tag
2009.11.09. 18:05
Baszki én poénnak szántam! akisfílm animáció az látszik rajta de, a katalógusban fényképek vannak róla, nem tudom te honnan tudod Print, hogy most csinálták???

Lehet még betonoznunk kell egy kicsit mielőtt beköltötzünk :)
bacardiendre
47 élménybeszámolót írt
47
16 éve tag
2009.11.07. 19:53
Hülye miről beszélsz mindig ittas vagyok:)

https://www.skiinfo.com - itt van minden még a faluról is van egy tök részletes térkép, webcamok, fotók , hójelentés, időjárás előrejelzés fasza kis oldal.
Azért egy kicsit aggódok rengeteg szálloda van térképen, de pont a miénket nem nagyon találtam meg, lehet még ezután építik.:)
Ja még egy deka hó nincs, a hegy olyan mint egy medőhányó, de holnap utántól havazást jeleznek.
Hali mindenkinek!!!!
bacardiendre
47 élménybeszámolót írt
47
16 éve tag
2009.10.27. 17:00
Hi mindenkinek!

Kérdésem lenne, ahhoz aki már volt a la bergeri teressban, hogy a parkolás, hogy működik, a tájékoztatóban azt írták nem ingyenes. De ez mit jelent, van azért, parkolója, vagy csak a fedett fizetős, ha minden fizetős mi pénz, na szóval , hogy működik??? köszi.
Hú de csúsznék már!!
bacardiendre
47 élménybeszámolót írt
47
16 éve tag
2009.10.12. 19:17
Esik végre juhéjjjjjjjjj!

fent 38 cm esett de még 2500 nál 15 cm van már friss nem gépi. Na meg csütörtök kivételevéel minden napra előrejelzik a havat meg a nulla határ is 1000 méter körül várható. Jól össze fog jönni november elejére hál istenek!!!
Már be is öltöztem,felcsatoltam ahogy megnéztem a webcam-okat.
bacardiendre
47 élménybeszámolót írt
47
16 éve tag
2009.10.05. 20:07
Na ez ... kemény szerintem meg kell innom hozzá egy-két valamit !!!!!!!!!!!:)
következőutolsó
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.