Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

huricano által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (37)Időben csökkenő Időben csökkenő
huricano
37 élménybeszámolót írt
37
18 éve tag
2017.01.14. 21:31
Szeretnénk megkérdezni, h "A pályák felső része is síelhető!" -azt jelenti pontosan, h a kettes pálya felvonójával teljesen fel lehet menni és onnan mind az egyes és a kettes pálya legfelső, meredek (fekete) része is sielhető? Köszönve, üdvözlettel
huricano
37 élménybeszámolót írt
37
18 éve tag
2017.01.01. 21:58
Igen , tényleg le van zárva, csak a hidat kikerülve lehet eljutni Kassáról Krompachyba. (ezt Kassán belül is jelzik táblákon : Spisska Nova Ves irány át van húzva a jelzőtáblákon)
Remélem segitettem :)
holidayinfo.sk -ról:
25.12.2016 - 31.3.2017 • Relax Center Plejsy

Bridge Ruzin is closed! The visitors of Relax Center Plejsy please note that from 24.12.2016 will be completely closed for traffic bridge Ruzin. It is the best to detour it, if you coming from East, through Prešov over the highway and then through Vitaz or Zehra. It is slightly longer route but on the highway, so the loss of time is not significant. Official information can be found here: http://www.scksk.sk/ii-547-uplna-uzavera-mosta-ruzin
https://www.plejsy.sk
Előzmény: (Player 191715)
huricano
37 élménybeszámolót írt
37
18 éve tag
2015.02.04. 22:15
Sziasztok!
szeretnénk érdeklődni, hátha tudjátok, h mikor indul a 2-es (hosszabbik) pálya?
(néztük a facebook-on is,de nincs róla info, egyenlőre...)
köszönve előre is
;)
huricano
37 élménybeszámolót írt
37
18 éve tag
Topik: Kosutka
2014.02.23. 12:02
Köszi megint a válaszod Tamás!

Ez a Te mobilod száma, ahol tudunk magyarul érdeklődni? +421 905 773 344
Szeretnénk menni -ahogy irtam lentebb is- 24. hétfő este és 25. kedd napközben.
Ha esetleg telne energiádból és tennél fel ide ( vagy a facebook-ra)holnap hétfő reggel( v vasárnap késő este) friss infokat az nagy segitség lenne.
:)
köszönve
üdv
Előzmény: (Cet 170214)
huricano
37 élménybeszámolót írt
37
18 éve tag
Topik: Kosutka
2014.02.20. 10:07
Szervusz Tamás!

köszönöm szépen a válaszod.
---
Terveznénk menni hozzátok sielni jövő héten;
szerettünk volna 24-n hétfőn esti és másnap 25-n kedden napközbeni sielésre menni.
De tegnap már láttam, h a honlapon sajnos már lecsökkentettétek a kiirt esti sielések számát H,Sze,Cs,P,Szo-ról csak Cs,P,Szo-ra.
Persze figyeljük mi is az időjárásjelentéseket:
http://www.shmu.sk/sk/?page=1&id=meteo_num_mgram
látjuk, h nem túl biztatóak ( Szo eső és hosszú távon sem látszik lehűlés)
szóval tudom, h nehéz ezt előre megmondani, de szeretnélek azért megkérdezni, h mi a véleményed
1:-jövő hétfőn 24-n szinte biztos, h nem lesz esti sielés v van még vmennyi esélye
2: - még ebben a szezonban lehet arra számitani, h lenne esti sielés még H és Sze is ( K-i nappal szerettünk volna összekötni egy esti sielős napot - h két napot tudjunk sielni)
3: -a hó még ki tud tartani következő két hétben hétközi napközbeni sieléshez ?

Előre is köszönve kedves segitségedet, válaszod
üdv
Előzmény: (Cet 170037)
huricano
37 élménybeszámolót írt
37
18 éve tag
Topik: Kosutka
2014.02.18. 12:19
Üdv mindenkinek!

1:Szeretném megkérdezni, h ha Hrinova Kosutkát Miskolc Bánréve (Kral) felől közelitjük meg, akkor a Tornala (Tornalja)-t kikerülő gyorsforgalmi autóút és a Rimavska Sobota (Rimaszombat) után lévő gyorsforgalmi autóút ( R2 ) személyautónak fizetős ( azaz kell rá autópályamatrica )?
( mi eddig úgy tudtuk, h nem az, de a Tornyosnémeti-Kosice(Kassa) között átadott új autóút(R4) konténeres irodájában ( a határ mellett közvetlenül) az ügyintéző hölgy azt mondta, h az új R4 mellett a Tornalja és Rimaszombat melletti R2 is fizetős)
2: Ezeken a gyorsforgalmi autóutakon R2 és R4 a normal megengedett sebesség 90 és csak ott több (110) ahol ezt külön jelzi tábla - szemben a mi magyar szabályozásunkkal, ahol autóúton 110 a megengedett?

http://www.ndsas.sk/motorway-network-map/44969s

Előre is köszi a válaszaitokat!
Hajrá Kosutka!
üdv
huricano
37 élménybeszámolót írt
37
18 éve tag
Topik: Kosutka
2014.02.04. 12:35
Szervusz Tamás!

-Szeretnélek megkérdezni, h jövő héten (febr.10-16), melyik napokon várható biztosan esti sielés?
- Ami a honlapotokon kint van:
ESTI SÍELÉS 18:00 - 21:00 ;H, K, Sze, Cs, P, Szo - ez csak akkor, ha minden körülmény lehetővé teszi vagy biztos?
Előre is köszönve a választ.
szeretjük Kosutkát!
:)
üdv
Előzmény: (Cet 168778)
huricano
37 élménybeszámolót írt
37
18 éve tag
2014.01.31. 16:47
Használtátok már ezt a lehetőséget?
Olcsóbb napijegyek vásárlására:
Ha vki igen - megköszönnénk, ha leirnátok a tapasztalataitokat:

http://www.telekom.sk/benefit/team.php?id=1754
huricano
37 élménybeszámolót írt
37
18 éve tag
2012.01.25. 16:55
Sziasztok!

Szeretném megkérdezni, azoktól,akik tudnának friss infokat adni:
1: elmúlt napok melege, mennyire gyötörte meg a pályákat? Jegesedés? Föld, kövek kilátszanak?
2: ágyúzás folytatódik? mindkét ( 1.és 2.) pálya ágyúzva van?
3: mennyibe fognak kerülni szombattól/jövő héttől a bérletek?
előre is köszönve
üdv
huricano
37 élménybeszámolót írt
37
18 éve tag
2012.01.20. 10:28
Kedves Erika, Kalandpark!

Ezek tényleg nagyon kedvezményes árak, köszönjük szépen.
Örülünk, h van 1 órás jegy is!

(nagy támogatói vagyunk a Kalandparknap - meg egyáltalán a relative kisebb, hazai pályáknak, amik könnyen elérhetőek és akár rövid , pár órás aktiv mozgást (is)tudnak adni;
remélem nem volt félreérthető az előző hozzászólásom; nem annak szántam;
A későbbiekben - talán nem vagyunk azzal egyedül, h szeretnénk - ha esetleg megfontolható lehetne majd differenciálni a hétközi és hétvégi napokat, és elkülönitve de-i, du-i jegyeket adni, 1-2-4 órásat is )
üdv
huricano
37 élménybeszámolót írt
37
18 éve tag
2012.01.19. 12:34
hétközi napokon, különösen hétközi nap délelőtt nem lehetne számitani némileg kedvezményesebb árra?
huricano
37 élménybeszámolót írt
37
18 éve tag
2012.01.19. 09:55
...csatlakozva a biztatók csapatához, mi is reméljük, h minden/mindenki szempontjából jól fog működni a sipálya.

Kérdés kalandparkhoz:
A honlapon kint van, h péntekig érvényesek a kiirt (műanyagpályás) sibérlet árak; viszont arról nincs info, h mennyibe is fog kerülni szombattól - szóval mennyire számitsunk ?
huricano
37 élménybeszámolót írt
37
18 éve tag
2012.01.11. 16:07
sziasztok!!

Már jó pár éve volt, h sieltünk itt.

Szeretném megkérdezni, h a műanyag pálya aljához fel lehet menni saját kocsival és lehet ott parkolni( ha jelentősebb hó is van gondolom lánc is nélkülözhetetlen ehhez)?
Pénztár pedig egészen lent van csak a hegy legaljánál; az ülőszékes alsó állomásánál?

---
Alapesetben lent parkolok; megveszem a Libegő - Féltáv retúr Felnőtt 500,- Ft jegyet és a Sípálya Felnőtt de. 1 380,- Ft jegyet; fellibegőzöm a feléig ; itt felcsatolom a lécet, sielek; majd a végén lecsatolok és lelibegőzöm. Jól mondom? Vagy lehet más verzió is?

előre is köszönve a segitségeteket
üdv
huricano
37 élménybeszámolót írt
37
18 éve tag
Topik: Bukovel
2011.11.30. 14:49
Sziasztok, szia Schlosser!

Általában internetes vásárláshoz "dombornyomott bankkártya" ill. ahhoz kapcsolódó számla szükséges - úgy tudom.
Most nekem csak Visa Electron kártyám van -ez nem minősül
dombornyomottnak ( és hozzá sima Erstes elektronikus számlám van) -
szerintetek ezzel is tudok fizetni ?

Vagy a számlámról tudok átutalást kezdeményezni ( ehhez kell, hogy a
bukoveli si cég megadja a számlaszámát ), ha a közvetlen kártyáról
fizetés nem működne.-ha Schlosser-neked nem működött, akkor nekem sem fog.

?

üdv
huricano
Előzmény: (Schlosser 125151)
huricano
37 élménybeszámolót írt
37
18 éve tag
2011.01.25. 10:03
Sziasztok!


Kassa belvárosához relative közeli nem fizetős parkolóhelyet tudnátok esetleg ajánlani?

Én magamtól vmilyen nagyobb supermarket parkolójára gondolnék, de vevő lennék minden alternativ ötletre...

Hétköznap kellene. A fizetési idő(konkrétan hány órától meddig ), és mód is érdekelne a fizetős helyeken.

Délelőtti túrázás v sielés után szeretnénk megnézni a belvárost - már nagyon rég jártunk bent; mindig csak átmentünk Kassán mostanság.

előre is köszönve a segitséget
Elnézést kérve - a csak elsőre offtopicnak tűnő kérdésért - szvsz , aki átmegy Kassán Krompachy felé, azokat, hozzánk hasonlóan uúgy érdekelhet ez a kérdés.
:)

üdv
huricano
37 élménybeszámolót írt
37
18 éve tag
2011.01.18. 11:42
Szia vh!

:(
Ezt sajnálom, h ha csak chipkártyás bérlet van.
Gondolom, h mivel a chipkártyán ugye semmilyen azonositó, adat, érvényességi idő, óra nincs - ezért pont megnehezitik, gyakorlatilag megakadályozzák a továbbadást ( hisz akihez kerül, az nem látja rajta meddig is érvényes pontosan - lehet, h csak 2 v 4 v egész napos is (mindegyik uúgy néz ki) - igy nem fog csak a szóbelileg elmondott érvényességi időben bizni...igy nem is veszi át)
Két 4órás jegy= 2*12=24 egy napi pedig 16,5;
8:30-tól délig hétköznap szénné égetheti az ember a combizmait, még ha edzett akkor is ... , utána még használható lenne a napi bérlet.
:(
---
Aki 10-11 körül tud csak oda érni az is elég rosszul jár, ha végig akarja sielnie a napot - akkor kénytelen egész napost megvenni.
( Mi volt már, h egész korán hajnalban indultunk Aranyidára, odaértünk nyitásra, de az még sem nyitott ki, és végül átmentünk Krompachyba, ahol 11-kor kénytelen voltam megvenni a napi bérletet)

köszi a válaszod
üdv
Előzmény: (vh 104478)
huricano
37 élménybeszámolót írt
37
18 éve tag
2011.01.17. 11:57
sziasztok!

Csipkártyás (+5euro) bérletről szeretnék kérdezni friss tapasztalatokkal rendelkezőtől ;
Az érdekelne konkrétan, h mindenképpen csak ilyen új tipusú csipkártyás bérletet lehet e csak venni v lehet hagyományos régi tipusu papir alapú nyomtatott bérletet is venni (rajta érvényességi idővel)?
( csipkártyás használatával tisztában vagyok)
Azért érdekelne, mert korábbi években mindig megvettük az egész napi bérletet még nyitás körül és ha túl hamar elfáradtunk akkor még korrekt áron tovább tudtuk adni a bérletet ( h még a vevő és én is jól járjak ).
Erre van még lehetőség szerintetek? Vagy már csak csipkártyás bérlettel ezt nem lehet megcsinálni?
előre is köszönve a választ
üdv
huricano
37 élménybeszámolót írt
37
18 éve tag
2010.11.03. 10:31
Sziasztok!

Voltam már Aranyos környékén túrázni ( főleg ősszel ), de még sielni nem sikerült eddig.
Rendszeresen kijáróktól kérdezném, h a felvonók tényleg csak hétvégenként üzemelnek? ( visszaolvasva a forumot ez derül ki)
Van vmilyen weboldal , vmelyik panzió email-cime, pályaüzemeltető emailje, ahol erre konkrétan rá lehet kérdezni?
Előre is köszönve a választ
:)
huricano
37 élménybeszámolót írt
37
18 éve tag
Topik: Donovaly
2010.01.13. 12:01
Sziasztok!

Autóút fizetős szakaszairól kérdeznék:
Szóval, ha Salgótarján felől megyek Donovaly felé, akkor, ha a Zólyom és Besztercebánya közötti fizetős szakaszt ha kikerülöm és csak Besztecebányán megyek rá a Donovaly felé vezető útra, akkor még egy rövid szakaszon - néhány térkép szerint - még uolyan jellegű többsávos úton haladok észak felé pár km-t. Most azt nem tudom, h ez is fizetős- e?
Tehát , h a Besztecebányán átmenő és a közvetlen utána lévő rész is ugyanúgy fizetős -e mint a Zólyomtól menő rész?
Előre is köszi a segitséget.
üdv
huricano
37 élménybeszámolót írt
37
18 éve tag
Topik: Donovaly
2010.01.13. 11:13
Sziasztok!

Autóút fizetős szakaszairól kérdeznék:
Szóval, ha Salgótarján felől megyek Donovaly felé, akkor, ha a Zólyom és Besztercebánya közötti fizetős szakaszt ha kikerülöm és csak Besztecebányán megyek rá a Donovaly felé vezető útra, akkor még egy rövid szakaszon - néhány térkép szerint - még uolyan jellegű többsávos úton haladok észak felé pár km-t. Most azt nem tudom, h ez is fizetős- e?
Tehát , h a Besztecebányán átmenő és a közvetlen utána lévő rész is ugyanúgy fizetős -e mint a Zólyomtól menő rész?
Előre is köszi a segitséget.
üdv
következőutolsó
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.