Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

elmo által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (8)Időben csökkenő Időben csökkenő
elmo
9 élménybeszámolót írt
9
13 éve tag
2012.01.10. 15:47
Ja, mi meg elvileg február végén; remélem, hogy addigra jó sok hó lesz itt is...
elmo
9 élménybeszámolót írt
9
13 éve tag
2012.01.04. 22:44
Csabor méretes beszámolóját olvasva a lehető leghamarabbra időzítek magamnak egy kis csúszást MSZI-on, mert még nem voltam, és igencsak kedvet kaptam.

Huligan, azért csak óvatosan a mutatvány gyakorlásával, nehogy nagy sebességgel érkezve a háló darabokra vágjon. :-]

További kellemest Nektek! Ja, és gratula a pálya fenntartóknak a sok infóért és a Mitro féle árok-kérdés megoldásának megvalósításához!
elmo
9 élménybeszámolót írt
9
13 éve tag
2011.12.09. 21:42
Egyetértek, én is ma voltam, és a "meleghez" képest igen kellemes volt a pálya hóborítása. Sajnos kicsit bekómáztam, valszeg az étkezés csökkentett mennyisége miatt, így igen hamar leléptem; egyébként nagyon szimpatikus a hely, jók az adottságok.

Ha hideg lenne, neadj'Isten hullna némi hó, és a fenti szakaszok is működhetnének, akkor szerintem egy igen színvonalas kis edzőpálya lehet. Nem baj, drukkolunk.

A falevelek tényleg furcsák voltak, bár szerintem fel lehet úgy is fogni, hogy van egy kis hangulat fokozó. :-] Még mindig jobb, mintha kavicsok (le)fokoznák...
Előzmény: (husky21 126616)
elmo
9 élménybeszámolót írt
9
13 éve tag
2011.12.06. 15:02
Így még nem túl szép, na de ha majd hó borítja az egészet!...

;-]
Előzmény: (Robin 126166)
elmo
9 élménybeszámolót írt
9
13 éve tag
2011.12.05. 15:08
Szerintem nézegessétek a pályához kapcsolódó web oldalt, valószínűleg időben ki fogják írni, hogy mikortól indul a szezon. Lehet, hogy ebbe a fórumba ritkábban tudnak benézni. Addig is az aktuális hír:

"
ÚJ SÍPÁLYA, ÚJ SÍÚT, ÚJ ESTI SÍPÁLYA, TOVÁBB FEJLESZTETT HÓÁGYÚRENDSZER, ÚJ HÓSPORT PÁLYA, KIBŐVÍTETT SÍKÖLCSÖNZŐ, MODERNIZÁLT FIZETÉSI RENDSZER VÁR A SÍPARKBAN!
"

Bővebben: http://www.sipark.hu/

Üdv,
Elmo
elmo
9 élménybeszámolót írt
9
13 éve tag
Topik: Donovaly
2011.01.31. 12:27
Tegnap (jan. 30.) voltunk Donovaly-n. A piros pályán (Nova Holá) nem voltunk, mert rosszakat hallottunk róla (kevés hó, rossz pályaminőség, jég). Viszont a 4-es és a 6-os kék pályákon tegnap jó volt a hó, délelőtt és délután is szépen lehetett csúszkálni; bár valóban volt némi nép (5-10 perc sorban állás a felvonóknál), nagyrészt honfitársak. :-] A többi kék pálya igencsak rövidke, csak totál kezdőknek javasolt (pár kör után ők is megunják)...

Az igazsághoz még hozzá tartozik, hogy a 4-esen voltak árnyékos részek, ahol volt némi jégkocka mennyiség; ez annyira nem lécbarát, de nem volt vészes (legalább kevesebben jöttek erre).

Egyedül a türelmetlenség zavart, mivel úgyis sorban kell állni, és nem lehet átugrani az előttünk levőt, akkor miért kell tolakodni, és rátaposni a lécére?... Ezen kívül klassz élmény, érdemes kimenni. A pályákon eloszlott a tömeg, picit azért néha kerülgetni kell, de legalább nem annyira monoton. Hétköznap gondolom nyugisabb (majd egyszer azt is kipróbáljuk).
Előzmény: (abi01 106851)
6-os kék, felső rész
a 6-os pálya (+ egy kis tömeg)
ez is a 6-os pálya
szánhúzó kutyákkal is lehetett találkozni
ülő felvonó a 6-osnál
sífutó pálya
sífutás (halszálkás emelkedő)
sífutó pálya (háttérben a Kriznával)
elmo
9 élménybeszámolót írt
9
13 éve tag
2011.01.18. 16:52
Helló!

Hochkönig nekem is szimpatikus (150 km pálya, oh!), szívesen gyakorolnék ügyesebb síelőkkel (persze nem kell pátyolgatni, de egy-két jó tanácsot szívesen fogadok). :]

Inkább beülnék hozzátok, mert nekem csak kis autóm van. Részletek jöhetnek privátban is, de szerintem sokakat érdekelhet, úgyhogy a fórumra is mehet. Szállás/út költségek, kb. program stb.

Kösz, üdv,
Elmo
Előzmény: (Sörapu. 103819)
elmo
9 élménybeszámolót írt
9
13 éve tag
2010.12.15. 11:45
Jó cucc volt, de mint kezdő maximálisan alátámasztom, hogy sajnos elég sok a "gyalogolós" rész, ami egy icipicit illúzió romboló; de a pálya azért kárpótolt (meg este a glühwein). :-]
Előzmény: (Mil 97864)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.