Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Zsuy által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (55)Időben csökkenő Időben csökkenő
Zsuy
55 élménybeszámolót írt
55
18 éve tag
Topik: Koralpe
2009.02.18. 20:21
Igen, ott!
koralpe.jpg
Zsuy
55 élménybeszámolót írt
55
18 éve tag
Topik: Hebalm
2009.02.10. 16:48
Lécet lehet bérelni, itt vannak az árak:(síszervíz)
http://www.hebalm.at/winter/w_frameset.php?lang=hu
Magyar síoktatórol nem tudok. De kezdőként mindenképpen a tanuló pályán kezdj. Az út másik oldalán, a nagyparkolónál.A nagy malaccal szemben!
Itt egy régebbi képem róla:
6.JPG
Zsuy
55 élménybeszámolót írt
55
18 éve tag
2009.02.02. 13:22
Nekem is izületbe hatoló törés volt, mivel a sípcsont felső része hasadt és elmozdult a helyéről.A törés vége roncsolt amit tudott. A szalagok nem elszakadtak,hanem kiszakadtak a helyükről...(állítólag így jobban jártam, mintha szakadtak volna(?) ) Hazajöttem, itthon műtöttek. Tokától-bokáig begipszeltek a szokásos ideig. Amikor levették a gipszet, úgy jártam mint Renrol. Egyszerűen nem tudtam behajlítani a lábam. Fokról, fokra haladtunk előre. Nagy kínlódás volt. A mai napig nem tökéletes. Neked ezzel nincs gond? A csavarokat, és a támasztólemezt a jövő hónapban veszik ki. Úgy tudom, hogy általában egy évig maradnak benn. Neked is letelt az egy év. Kiveszik?
zsuy kukac citromail pont hu Írj egy mélt, megírom ki, és hol csinálta.
Zsuy
55 élménybeszámolót írt
55
18 éve tag
Topik: Lachtal
2009.01.30. 20:42
Köszi!
Jó volt újranézni!
Zsuy
55 élménybeszámolót írt
55
18 éve tag
2009.01.30. 14:01
Uhhhh... szegény! Jobbulást!
Zsuy
55 élménybeszámolót írt
55
18 éve tag
2009.01.29. 20:52
Egy pár csavar eltéréssel, akár lehetne az én lábam is...
Bár az idei síszezonban már 2x5 napot voltam sípályán, lécre nem álltam. Talán jövőre!(?) A csavarok kivétele még hátra van.Te, hogy vagy most?


Képek  1 (2).jpg  55 KB  letöltve 2464 alkalommal
Zsuy
55 élménybeszámolót írt
55
18 éve tag
Topik: Lachtal
2009.01.26. 12:20
Gyors helyzetjelentés Lachtalból:
Az elmúlt napokban volt hóesés, kicsi köd, de túlnyomórészt verőfényes napsütés,kellemes idő. Az összes pálya működött, tökéletes. Kevesen voltak,sorban állás nulla. Lachtalhaus: tiszta szobák, finom kaja, nagyon kedves, majdnem teljes egészében magyar személyzet. Wifi ingyenes! (Ami a szobában is működött.)
agatha!
Mivel még kint olvastam a kérésedet megkérdeztem a haus recepciósát Barbarát(szintén magyar), tud-e segíteni. Február eléggé tele van, de írjatok neki egy e-mailt, hátha tud segíteni! Ennél közelebbi szállás nincs Lachtalban. Akár a szoba ablakból láthatja a gyerkőcöt!
info@lachtalhotels.at
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
Zsuy
55 élménybeszámolót írt
55
18 éve tag
2009.01.26. 11:56
A SportHotel a 8-as kék pályától van 200m-re vízszintesen.Nincs olyan messze. A 9-es kék csákányos pálya alja közelebb van, de meg kell hozzá mászni egy elég meredek kis szakaszt,vagy az úton körbe kerülsz.Ha a lányod teljesen kezdő, akkor az Ő oktatása valószínű a másik kasszánál fog kezdődni, amihez autózni kell, mert gyalog elég messze van... (1-es alja közelében) Persze az oktató dönthet másképp is.Pici gyerekeket nekünk át kellett vinni... Ha nem teljesen kezdő, a 8-asnál is lehet az oktatás.
Zsuy
55 élménybeszámolót írt
55
18 éve tag
2009.01.16. 12:57
Valószínű... hiszen a felesége. :)
Zsuy
55 élménybeszámolót írt
55
18 éve tag
Topik: Lachtal
2009.01.15. 11:18
Köszi az infót!
Zsuy
55 élménybeszámolót írt
55
18 éve tag
Topik: Lachtal
2009.01.09. 18:18
A Lachtalhaus szobáiról, illetve félpanziós ellátásáról tudtok némi infóval szolgálni?
Előre is köszi!
Zsuy
55 élménybeszámolót írt
55
18 éve tag
2009.01.05. 10:37
Hogy a témához egy kicsit visszakanyarodjunk:
A postások valóban zavaróak.Nem kicsit, nagyon.Idézek egy 2008.02.04.-i írásomból amit a Dachstein fórumba írtam: " Aki nem szeretne minden hajnalban a postások jó hangulatú pakolására ébredni, az ne az utcafrontra néző szobát kérjen:( (a már említett bolt mellet egy Posta van)" Sajnos mi is erre ébredtünk...
Ui: -Tavaly a recepcióval szembeni TV szoba,ahol az ingyenes számítógép volt, még dohányzó volt.
Zsuy
55 élménybeszámolót írt
55
18 éve tag
2009.01.04. 15:19
Mi is megérkeztünk Lackenhofból!
Kis falu, kevés házikóval,egy élelmiszerbolttal, egy síkölcsönzővel.
Nagyon kellemes kis síterep. Főleg,ha valakinek olyan időpontot sikerül kifogni,ami nem két ünnep közötti időpont,(és nem iskolai szünet).... De ahogy olvastam ez máshol is így volt. 10 éven aluliaknak nem kell bérletet venni, épp ezért a környék ikoláiból buszokkal hozták az "önjelölt kamikáze lurkókat". Nem voltak kevesen... Sajnos baleset is történt.
A pályák családi síelésre alkalmasak,gondozottak, a pálya jelölés valós. A Sporthotelről elöttem már írtak, minden tökéletesen ráillik.A kaja jó és bőséges,a szoba meleg,tiszta(bár a fürdő blokk felújításra szorulna-de ezt csak nagyon zárójelben jegyzem meg!)Szauna- gőzfürdő tökéletes. Jók az emeletenként kialakított társalgók.
Wifi: csak a bárban, és az étteremben. 5 euro/5 nap.
Személyzet nagyon jó fej,tiszta magyar.
Egyébként a hotelben is csak és kizárólag magyarok laktak.
Hotel elött közvetlen mini szánkópálya,az egész napos sízés után el nem fáradt gyerekek maradék erejének... Egyik este "léggömbök éjszakája" volt, ki lehetett próbálni a hőlégballonozást.
Az időjárásról: völgyben árnyék,fent néha napos, és nagyon hideg.
8-as-alja.jpg
felvonorol.jpg
felvonorol-2.jpg
leggombok-ejszakaja-2.jpg
neha-azert-a--nap-is-kisutott.jpg
SportHotel-hatterben-az-5-os-palya.jpg
szankopalya.jpg
Zsuy
55 élménybeszámolót írt
55
18 éve tag
2009.01.04. 12:06
Komoly kilóméter különbségek vannak a két hely között...
Zsuy
55 élménybeszámolót írt
55
18 éve tag
Topik: Hebalm
2008.12.25. 22:09
Órás bérletet veszel.Addig csúszol, ameddig a bérlet engedi.Az esti sielés árai megegyeznek az órás kártyák áraival. Ha nincs túl hideg nagy élmény.(Az órát tényleg figyelni kell, mivel a parkolók fent vannak...)

szerk: Vasssy megelőzött :) annyival azért kiegészíteném, hogy akár 1 órára is vehetsz jegyet.
Zsuy
55 élménybeszámolót írt
55
18 éve tag
2008.12.25. 11:19
Köszi!
Már csak egy dolog érdekelne: Mennyire szerpentines, és meredek a faluba vezető út? Nem igazán bírom... :(
Képeket (gondolom)azért nem tudsz feltenni, mert a képek mérete nem haladhatja meg a 100 Kb-ot. Le kell kicsinyíteni.
Zsuy
55 élménybeszámolót írt
55
18 éve tag
2008.12.23. 19:35
Ymibá!
Türelmetlenül várjuk a beszámolódat!
Köszi.
Zsuy
55 élménybeszámolót írt
55
18 éve tag
Topik: Hebalm
2008.10.02. 18:07
Szia!
Közvetlen pályaszállás:
http://www.hebalm.at/ungarisch/winter/w_frameset.htm
Illetve a hütte fölött is van pár szoba:
http://www.gamsbergstubn.at/
Nem nagy síterep, amolyan "családi" jellegű.
Zsuy
55 élménybeszámolót írt
55
18 éve tag
2008.02.15. 09:46
Miért nem kérdezed meg a Robit? Hátha tud intézni valamit...
Zsuy
55 élménybeszámolót írt
55
18 éve tag
2008.02.08. 11:03
Nincs mit.
De nem csak én ígértem képeket....
következőutolsó
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.