Menü ≡
Üzenet írásához regisztrálnod kell, vagy be kell jelentkezned.
laponként: összesen 4, rendezés:
banhidit által küldött hozzászólások listája
Üzenet szövege
Feladó:  banhiditFérfiHaladó síelő
Dátum: 2019.12.13. 18:40
Topik: Lungau régió: Fanningberg, Grosseck-Speiereck
banhidit Hozzászólások: 4
Regisztrált: 2015.02.15.
14 síterepet értékelt
BEMUTATKOZÁS

Gratulálok a bátor bevállalásokhoz. Mi most december 11-én jártunk ezen a pályán. -10 -1 fokban fantasztikus, sok természetes porhó, szépen kezelt pályák, jó kifáradás a végére így akár egy délelőtt végén is. :)
Előzmény: (Memu 205547)
Dátum: 2019.12.13. 17:49
Topik: Lungau régió: Fanningberg, Grosseck-Speiereck
14 síterepet értékelt
BEMUTATKOZÁS

Ezt az írást kiemeltük a síterepről írt élménybeszámolók közé.
2019 december 9-11. Fanninbergen 8 km pálya, Grossecken már 30 km pálya üzemben. Fanninbergen a hatüléses buborékos felvonóval, Grossecken pedig vagy 5 felvonóval. A csákányosokat mellette nem használtuk. Fanninbergen 8-as, 11-es kék pályákon voltunk sokat 14 éves fiammal és unokatestvérével, akik bátor kezdők, és nagyon szépen sokat síeltünk kicsit havazós, szépen karbantartott pályán. Ráadásul mindkét terepen olcsóbban mehettek a gyerekek a délutános jeggyel, mint Eplényben itthon - előszezoni kedvcsináló 4000 Ft-os (12 Eurós) áron.

A szállásunk: Gästehaus Edelweiss & Holiday Home Lessach - Mariapfarr, igen közel volt megfizethető áron. Aki tud, annak javasolt a december eleji bevezető áras síelés. Elég hideg volt a jó pályákhoz, és alig vannak még fenn. Én az ainecki pályán is voltam, - mindhárom pályán első alkalommal, és mondhatom, hogy bátor kezdőkkel is vállalható mindhárom terepen néhány jó, izgalmas pálya. Átlagosan 20-40 %-uk megy már a pályáknak most.
Dátum: 2019.11.29. 18:26
Topik: Obertauern
14 síterepet értékelt
BEMUTATKOZÁS

Mi december 8-12 között leszünk Lungauban, szeretnék eljutni Obertauernbe is. Reméljük, hogy maradnak hasonlóan jó feltételek. Köszönjük a beszámolót.
h i r d e t é s

Dátum: 2018.03.01. 21:41
Topik: Bánkút
14 síterepet értékelt
BEMUTATKOZÁS

Nagyon jó ilyen képeket látni és ilyet olvasni egy nem hóágyúzható magyar síterepről. Örülök, hogy megosztottad az élményt és képeket. Vágyom én is eljutni ide, de Somogy megyéből sérült lábbal még kicsit várat magára. Üdv: Tibor
Előzmény: (Szali 200274)

laponként: összesen 4, rendezés:
h i r d e t é s
h i r d e t é s
FELIRATKOZÁS HÍRLEVÉLRE »