Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

kristaly által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (6)Időben csökkenő Időben csökkenő
kristaly
6 élménybeszámolót írt
6
15 éve tag
Topik: Csorba-tó
2011.03.14. 16:32
Sziasztok!

Ma délelőtt voltunk kint a Csorba-tónál,azt hittük szinte csak mi leszünk.Rengeteg magyar volt,ami nem okozott gondot:-)csak meglepődtünk.Három órás jegyet vettünk,elég volt ilyen viszonyok között az is.A jobboldali ülős felvonó végefelé ködbe mentünk,fent szintén nagy szél és köd fogadott.Konkrétan alig láttuk hol síelünk,a pálya szerintem jó volt,néhol jegesedés de ki lehetett kerülni.Viszont egy idő után,már buckásodott,vigyázni kellett,de különösebb gond nem volt vele.Legalább itt volt igazi hó (néhol) és nagyon jókat csúsztunk:-) Igazán hosszú a pálya,tényleg el lehet fáradni.A lenti tányéros melletti 3-as pálya viszont nagyon havas,buckás volt,nem nyerte el a tetszésemet.Összességében nagyon jót síeltünk,öröltünk,hogy nem mentünk el,ugyanis terveztük a rengeteg ember miatt.
kristaly
6 élménybeszámolót írt
6
15 éve tag
Topik: Donovaly
2010.12.04. 22:09
Sziasztok Hóimádok!

Most jöttünk haza Donovalyból,nagyon szuper idő volt!
A pályákat folyamatosan hóágyuzták,délután felé már kissé jeges volt a pálya és néhol kilátszott a föld.
Az üléses felvonótól jobbra lévő pálya (ha felértél) szerintem jobb volt,több porhó volt rajta,bár eléggé szűkös volt néha az összehordott hó miatt.
A nagy pálya buckás egy kicsit,de nem vészes szépen le lehet jönni.
Tömeg dél körül volt,de igazából elfértünk:-)
Remélem esni fog a hó még:-)))mert már eléggé lehordtuk a mai nap...
Az utak teljesen rendben voltak,hólánc abszolút nem kell,de téli gumi ajánlott.
Jó síelést Mindenkinek!
kristaly
6 élménybeszámolót írt
6
15 éve tag
Topik: Donovaly
2010.02.16. 21:04
Szia Botond!

Előző hétvégén Te segítettél nekem szállás ügyben,most ismét Rád szorulnék e hétvégére 1 éjszakára,4-5 személynek.:-))
Egyébként tényleg esett a hó?Mert hétvégén elég sokan voltak és vasárnap már jeges volt a pálya.
Mi az oka,hogy voltak pályák,amiken állt a hó és nem takarították le,pedig sízhető lett volna?

Köszönöm
kristaly
6 élménybeszámolót írt
6
15 éve tag
2010.02.05. 23:10
Sziasztok!

Nekünk is sikerült kijutnunk 2 hete és csodálatos 4 napot töltöttünk el.Szállást Rantenben intéztem,7 főre volt 393 EUR,szerintem nem volt drága.
A pályák fantasztikusak voltak,bár néhol a kék pályát újra kellett értelmeznem,mert néhol pirosak voltak:-))nem igazán kezdőknek való minden szakasza (a tojásfelvonó alatti).
Három kezdővel mentünk,ők meg is tanultak a fenti (síiskolánál lévő) pályán.
Érdemes egy "kört csinálni:nagy csákányossal fel,5-ös,majd 7-es pálya,ülőssel fel a csúcsra és onnan le a 3-as pályán.Nagyon szép és meglepetéssel teli:-)
Mindenkinek ajánlom,az oktatók szuperek az áruk is sajnos.
Gőzgombócot a hosszú kék pálya alján lévő Hüttében ajánlom,nem olcsó de aki lecsúszik az megérdemli:-)

Jó síelést Mindenkinek!
kristaly
6 élménybeszámolót írt
6
15 éve tag
Topik: Donovaly
2010.02.05. 22:49
Köszönöm,írtam!:-))
Már egy hete a net előtt ülök és már kezdtem éppen feladni.
Előzmény: (pattyski 83396)
kristaly
6 élménybeszámolót írt
6
15 éve tag
Topik: Donovaly
2010.02.05. 22:35
Sziasztok!

Megköszönném,ha vki tudna segíteni szállás ügyben.
Febr.13-14-én mennénk 1 éjszakára hatan,egy gyerkőccel.
Sajnos nem találok még Don.közelében sem semmit:-(
Mint láttam akkor lesz a kutyaszán verseny,sikerült így szerveznem:-)

Még az is megfelelne,ha pár kilométerrel arrébb lenne a szállás.

Előre is kösy!
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.