Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Románia
Cavnic - Kapnyikbánya
síterep infó oldal
ÜZENETEK (134)Időben csökkenő Időben csökkenő
dobical
3 élménybeszámolót írt
3
15 éve tag
2009.02.13. 09:17
Sziasztok!
Valaki tud valamit a hóhelyzetről?
Mennyi hó van a pályán, esik-e, stb???
sicukoma
17 élménybeszámolót írt
17
15 éve tag
2009.02.12. 16:32
Helló! Most is esik a hó!
http://www.superskicavnic.ro/en/
Lali bácsi
3 élménybeszámolót írt
3
15 éve tag
2009.02.12. 15:26
Helló mindenkinek!
Azt szeretném kérni a sporttársaimtól, hogy aki tud friss infót a hóhelyzettel kapcsolatban, akkor azt ossza meg a fórum olvasóival. Mikor járt ott utoljára, mennyi és milyen minőségű a hó, tudunk-e egyáltalán síelni? Előre is köszi az üzeneteket.
kukac66
14 élménybeszámolót írt
14
15 éve tag
2009.02.04. 08:08
Vasarnap voltunk kint. Meg soha nem voltunk mivelmi inkabb turasizunk. Ne de info a palyarol. A ho nagyon keves de ami van az nagyon jol van karbantrtva. A kek palya vegig mig a pitos palyanak a felos resze volt megnyitva. Mindket palya fentol egesz le jol sielheto volt, a palya aljan kis jeges reszekkel, de szerintem turheto egy olyan telen amikor keves a ho.
admin3
705 élménybeszámolót írt
705
17 éve tag
2009.01.26. 18:38
***áthozott üzenet***

Feladó: Varga Hunor
Dátum: 2009.01.26. 17:43
Tárgy: Friss hó

Ki tudja,mikor esett utoljára hó Kapnyikbányán?Február 1-jén mennénk.A jelenlegi pályahelyzet is érdekel.Köszi az infót:V.hunor
sicukoma
17 élménybeszámolót írt
17
15 éve tag
2009.01.16. 21:26
Ha értesülünk róla, hogy esett friss hó, én is kiírom majd ide!
dobical
3 élménybeszámolót írt
3
15 éve tag
2009.01.16. 20:40
Köszi Sicu!
Sokat segítettél, meggyőztél. Most kihagyjuk, de remélem hamarosan én is tudok infót közölni a pályáról.
sicukoma
17 élménybeszámolót írt
17
15 éve tag
2009.01.16. 19:04
Szia dobical!
A sípálya alja a főút mellett van közvetlenül, az út mindig le van tisztítva, rendszeresen letolják a havat és sózzák is. Mi tavaly is sokszor voltunk, mindig jól járható volt.
Mi szerdán voltunk kint, nagyon kevés hó volt már a pályákon, aznap déltől esett az eső és kb. +8 fok volt, ami nem igen kedvező. Azóta annyit tudunk, hogy nem esett hó.
Mi hétvégén nem szeretünk menni, mert a kevés hó ellenére is nagy a tömeg, hétköznap viszont megvan az esélye, hogy olyan kevesen vannak, hogy nem vagy késve nyitnak. Szerdán az Icoana nevű pályán nagyon rendesek voltak, mert korán érkeztünk, csak 4-en voltunk, de azt mondták, ha veszünk 1-1 bérletet, akkor beindítják nekünk azonnal a felvonót, így tudtunk sielni és nem kellett délutánig várni, amikor is a másik pályán is elkezdődött az élet.
dobical
3 élménybeszámolót írt
3
15 éve tag
2009.01.16. 18:46
Sziasztok!
Hétvégén mennénk 1 napra sielni.
Milyen most az állapot, van jó hó?
Mehetünk holnap, vagy várjunk vasárnapig, hátha addig esik?
Még 1 kérdés, hólánc kell arrafelé?
sicukoma
17 élménybeszámolót írt
17
15 éve tag
2009.01.14. 19:28
Sziasztok!
Ma voltunk Kapnyikbányán sielni. A pályák nagyon rossz állapotban vannak. A hó nagyon kevés, a pályákat és a felvonó alatti részt sem kezelik kellően, sok a köves rész, a felvonók jóval a kiírt időpont után indulnak el. Ráadásul délben eleredt az eső.
Ha valaki jár kint, várjuk az infókat, mert a weblapokat nem frissitik rendszeresen, vagy nem éppen valós adatokat adnak meg.
felhasznalo_Dani
2 élménybeszámolót írt
2
15 éve tag
2009.01.09. 21:12
Tegnap friss hó esett Kapnikbányán!
Levi3117
1 élménybeszámolót írt
1
15 éve tag
2009.01.08. 20:55
Sziasztok! Debrecenből szeretnénk egy kb. 22 fős társasággal február elején síelni a környéken. Kérlek segítsetek szállást keríteni. Köszönettel egy Marosvásárhelyről elszármazott földitek.
felhasznalo_Dani
2 élménybeszámolót írt
2
15 éve tag
2009.01.08. 14:32
Sziasztok!

időjárásról:
Feltöltöttem a kapniki Bányavirág Vendégház honlapjára ( http://www.banyavirag.extra.hu )egy folyamatosan frissülő időjárás jelentő programot. (kezdőlapon->jobb alsó sarok)
Ez a visszajelzések alapján többségében megbízható adatokat mér a kapniki síterepeken várható viszonyokról.

Remélem valamilyen szinten hasznát veszitek majd, ha ide indultok.

Üdv:
Dani
lpeter
2 élménybeszámolót írt
2
16 éve tag
2009.01.07. 12:56
Kedves C.Éva!

Holnapra tervezzük, hogy megyünk a Rótára sielni.
Remélem van jó hó mert amit adtál urlt: http://www.skimaramures.ro/ro/index.html
ezen minden pályára az van írva, hogy zárva. Szerintem ez nem aktuális, nem frissítik.
Tudnál infót adni, hogy nálatok is esett a napokban a hó.

Köszönöm.

Üdv:

Péter Debrecenből
vh
248 élménybeszámolót írt
248
18 éve tag
2009.01.05. 14:37
Szia C.Éva!

Az általad említett helyekről tudsz olyan linket adni, ahol az aktuális hóhelyzetről megbízható információt találok? (Esetleg webkamera-képet)
Köszönöm.
sicukoma
17 élménybeszámolót írt
17
15 éve tag
2009.01.04. 18:43
Sziasztok! Voltam "sielni" Cavnicon január 3.-án. A dec 31-hez képest sokat romlott a helyzet. A Roata és az Icon is nagyon jeges, főképpen az alsó részeken. A hó minősége nagyon rossz, és köves. A felvonók alja katasztrófális állapotban van. Az árak a Roatán: 20 felhúzás (tehát ebből tízszer jutsz fel a tetőre) 55 LEJ. Az Iconon 14 felhúzás: 35LEJ. Millió ember, tolakodás, általában 20-30 perc várakozás a felvonóra, ami csigalassú. Szerintem érdemes megvárni, amíg esik hó, és beindulnak másutt is a felvonók. Izvorán nem mennek a felvonók, bár ott is hasonló, 15 cm hó van, nincs is mire...
Bikeman
48 élménybeszámolót írt
48
16 éve tag
2009.01.02. 09:23
Olvasd el az első hozzászólásomat!
Az árak elfogadhatóak, szállás 60-100 LEU között van egy 2 személyes szoba.
Internet címek a téma nyitóban!
Vagy Hívdd fel C.Évát, és Ő mindenben segít.
Lali bácsi
3 élménybeszámolót írt
3
15 éve tag
2009.01.02. 08:45
BÚÉK mindenkinek!
Az a kérésem a fórumon szereplő társaimhoz, hogy aki tud, írjon már egy-két gondolatot erről a sípályáról, üzemel-e mindennap, az ottani pálya árakról, szállás és étkezési lehetőségekről, meg ami hasznos infó még eszébe jut. Köszi előre is!
lac80
1 élménybeszámolót írt
1
15 éve tag
2008.12.28. 21:00
Hétvégén én is voltam ott. Nagy a tömeg de legalább van hó.
Érdeklődnék hogy hétköznap mennek e a felvonók?
vendég
2 élménybeszámolót írt
2
15 éve tag
2008.12.28. 19:38
Egy kis helyzetjelentés. Ma voltunk Kapnyikbányán. Az út végig szinte tökéletes. A pályáknál iszonyú tömeg. Aki későn érkezik csak kilométerre a pályától tud leállni. Egyébként viszonylag türelmes a nép ,rendőrök igen korrekten próbáltak és tudtak is segíteni azzal, hogy felváltva engedték a forgalmat. A fekete pályák nem működtek. Lentről úgy tűnt , hogy a hó állapota miatt. A többi pálya ahhoz képest, hogy régen esett a hó, elfogadható. A felvonóra és a kölcsönzőre sokat kell várni. Gyerekekkel szánkózni nem érdemes elindulni. A szánkózó hely kicsi és rengetegen vannak. Aki teheti inkább az ünnepek, és egy kis friss hó után induljon el.
elsőelőzőkövetkezőutolsó
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.