Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Magyarország
Visegrád
síterep infó oldal
ÜZENETEK (2367)Időben csökkenő Időben csökkenő
PEDRO
838 élménybeszámolót írt
838
16 éve tag
2008.12.27. 16:03
Ott leszek,Rezső!
Gutbrod Rezső
152 élménybeszámolót írt
152
17 éve tag
2008.12.27. 15:54
Kedves Barátaink!

Jó híreim vannak! Nyitás dec. 28-án vasárnap, azaz holnap 9-től a nagyobbik hóágyús pályával (dupla tolókaros). Lesz kölcsönző, büfé és természetesen minden nap esti sízés 9-ig.
A hóágyúzás éjszaka folytatódik.

Ne feledjétek 30-án hajnali kettőig fergeteges ELŐSZILVESZTERI buli már a hagyományoknak megfelelően.

Mindenkit régi és új vendégünket várunk szeretettel egy kis levezető mozgásra karácsony után. A jó levegő és hangulat garantált!

Üdv! Gutbrod Rezső Nagyvillám Sípálya Visegrád
Gutbrod Rezső
152 élménybeszámolót írt
152
17 éve tag
2008.12.25. 10:57
Kedves sí és snowboardos barátaink!

Boldog karácsonyt kívánunk először is minden hóimádónak és természetesen az elenyésző mennyiségű hóutálónak is!

Hát eddig elég csendesen telik az ünnep, Szenteste nem engedett a Jézuska dolgozni, helyette küldött egy kis természetes havat ajándékba. A megérkezett front elvitte a hideget, de ma már derült éjszakára számíthatunk és egyre hidegebb időre. Ma estétől érdemes figyelni a webkameránkat, mert a karácsonyi meglepetésnek készült házikó világításon kívül reményeink szerint még 3 lámpás gyúl ki a sötétben, reggelre fehérré varázsolva a tájat. Megkezdjük a nagypálya behavazását, és utána amint tudunk egyből nyitunk. Érdemes tehát az otthon melegéből figyelemmel kísérni az eseményeket!(https://www.visegradsipalya.hu)

A nyitással kapcsolatban hamarosan jelentkezünk!

Üdv! Gutbrod Rezső Nagyvillám Sípálya
Gutbrod Rezső
152 élménybeszámolót írt
152
17 éve tag
2008.12.19. 22:26
Sziasztok!

Kezd újra fehéredni a pálya ezen a télen már másodszor. Ez már az igazi tél előszele, egy-két nap múlva itt a hideg és azonnal kezdjük a hógyártást is.
Egy pályát 26-án szeretnénk megnyitni, és mielőbb a másikat is, teljes kapacitásunkat és tudásunkat felhasználva.
A webkamerán figyelemmel lehet kísérni az eseményeket, a honlapon, és hírlevelünkön keresztül is folyamatosan tájékoztatunk benneteket. https://www.visegradsipalya.hu

Mindenkinek jó készülődést a Karácsonyra, mi "hál Istennek" egészségesen levegőn fogjuk tölteni az ünnepeket. Üdv! Nagyvillám Sípálya Visegrád Gutbrod Rezső
Szecsi
542 élménybeszámolót írt
542
17 éve tag
2008.11.29. 14:08
Sziasztok, most nézem csak hogy sok helyen hó esik eső helyett szerencsére, milyen a pálya állapota? Mennyi hó esett ha az esett?
Most már tényleg nagyon mennék síelni, akár csak pár órára is :)
Szali
219 élménybeszámolót írt
219
19 éve tag
2008.11.29. 12:38
Rezső te tudtál valamit:) Nem eső esett! Bár szerintem utána tényleg jön a meleg:(
zsoci
552 élménybeszámolót írt
552
18 éve tag
2008.11.28. 13:12
Már megtanulhattad volna hogy a meterologusok nagyon jól meg tudják jósolni: a múltat!
Gutbrod Rezső
152 élménybeszámolót írt
152
17 éve tag
2008.11.28. 00:27
Szia Szecsi!

Mivel ma éjszaka sem fagy még, holnapra sajnos már nem lesz jó a pálya. Így sajnos a 2/A pálya hóágyúzását sem tudjuk befejezni, a tervezett megnyitást el kell halasztanunk.

Egyébként üdvözlöm a meteorológusokat, akik 3 napos kemény fagyot ígértek éjszakánként. Ennek megfelelően lehet, hogy szombaton nem is eső fog így esni???

Jó télvárást mindenkinek! Üdv! Gutbrod Rezső
Szecsi
542 élménybeszámolót írt
542
17 éve tag
2008.11.27. 22:14
Köszi a választ!
Igen a porblémám nekem is az hogy hogyan fogja átvészelni a holnapot a pálya, mert elég meleget mondanak sajnos :(
Szali
219 élménybeszámolót írt
219
19 éve tag
2008.11.27. 22:00
Szia Szecsi!
Mi most este voltunk fent egy kicsit átmozgatni az izmainkat.:) A pályán néhol kilóg az "angol pázsit" de olyan simán át lehetett rajta csúszni ,hogy észre se veszi az ember. Aztán Rezső mondta ,hogy probáljuk ki a kis pályát (ami hóágyúzva volt). Kicsit kemény volt rajta a hó ,de ha leratrakolják ,szerintem jó lesz. Nem tudom ,hogy az 1/a pálya hogy fogja bírni a holnapi napot.
Szecsi
542 élménybeszámolót írt
542
17 éve tag
2008.11.27. 20:02
Sziasztok milyen a pálya állapota? a webcamera képe alapján már nem tűnik annyira jónak, remélem csak én tévedted, de nem mennénk el potyára holnap(péntek) délután.
Köszi előre is a választ!
Üdv. Szecsi
Gutbrod Rezső
152 élménybeszámolót írt
152
17 éve tag
2008.11.26. 17:52
Sziasztok!

Örömmel jelenthetem, hogy az 1/a (dupla tolókaros) pályát sikerült a nap folyamán ratrakkal megtaposni. Az éjszaka folyamán kemény hideget jósolnak, így rendesen ki is fog fagyni, valamint a 2/a pályát is tudjuk nagyobb ütemben ágyúzni.
Tehát holnap, azaz 2008. november 27-én ,csütörtök reggel 9-kor, Magyarországon először (nem kis mértékben a jól ápolt gyepsí pályának köszönhetően) megnyitjuk a téli szezont Visegrádon. Természetesen, ahogy eddig is, minden este világítással 21 óráig lehet jönni síelni és boardozni, nyitva lesz a büfé is teával és forralt borral. Az új baby pályánk is üzemelni fog köteles felvonóval (50 m hosszú 5 m szintkülönbségű), így természetesen oktatás is lesz. A megnyitott pályákat csak 1 napig tudtuk hóágyúzni, ezért javarészt természetes hó van rajta, de mint olvashattátok, a gyepsíelés miatt a hó alatt angol pázsit van, így a léceket biztosan nem teszi tönkre.
A hóágyúzott 2/a pályát az új 7 kanyaros tubing pályával pénteken szeretnénk megnyitni, erről még értesítünk benneteket.

Várunk mindenkit szeretettel hétköznapi kedvezményes árainkkal. További információ: https://www.visegradsipalya.hu

Üdv! Gutbrod Rezső síoktató, üzemeltető
PEDRO
838 élménybeszámolót írt
838
16 éve tag
2008.11.25. 20:25
Aki nem rest gyalogolni, annak érdemes kimenni a pályára,az út túloldalán lévő déli lejtőt ma alaposan megtapostuk néhány fanatikus társammal!
Gutbrod Rezső
152 élménybeszámolót írt
152
17 éve tag
2008.11.25. 13:52
Sziasztok!

Leesett az első hó Visegrádon is, jelenleg 13 cm a hóvastagság. Sokan érdeklődnek a pályanyitást illetően, egy kis türelmet szeretnék kérni mindenkitől, azon vagyunk hogy mielőbb megnyithassunk. A pályára jelenleg nem tudunk a nagy géppel rámenni, mert több kárt csinálnánk mint hasznot. A hóágyúzásra a tartós alapért és a kezelhetőségért van szükség, és a frissen lőtt havat nem lehet egyből eldolgozni, így az egyből síelésre sem alkalmas. Úgy néz ki, hogy csak az egyik pálya behavazására lesz idő, holnapra eldől melyik pálya marad természetes havas és azt meg tudjuk esetleg korábban nyitni.

Remélem a tél támadása nemcsak átmeneti lesz, igazán itt az ideje, hogy a magyar, és természetesen más nemzetek síelőinek egy hosszú szezonnal tudjunk kedveskedni, megalapozva ezzel hosszútávú elképzeléseinket.

Aktuális információk a https://www.visegradsipalya.hu oldalon, ahol hírlevelünkre is regisztrálhattok, így mindenki Emilben is értesülhet a fejleményekről.

Jó téli készülődést mindenkinek! Üdv! G.Rezső
tibike
51 élménybeszámolót írt
51
15 éve tag
2008.11.23. 12:07
A webkamerának a képén lehet látni, hogy már havazik
Gutbrod Rezső
152 élménybeszámolót írt
152
17 éve tag
2008.11.20. 22:55
Sziasztok!

Nem is gondolnátok, milyen jó volt ma a gyepsí edzés és valszeg egyben szezonzáró az Andrással. Késő délután egy kis esővel zártuk a napot, és nemigen akaródzott mégegyszer visszamenni a pályára. Szivák Andrást persze nem ingatta meg holmi kis eső és szél, úgyhogy nekem is mennem kellett. Meglepődtem, mert este 6-kor szinte langyos szárító szél fújt, ami egy kettő felszárította a pályát, és kitűnő körülményekkel ajándékozott meg minket. A villanyfényben mintha csak esti síelésen vettem volna részt, úgy húztuk az íveket pár kör bemelegítés után. Nagyon élveztem ezt az estét, a végére el is fáradtam.

Úgy érzem méltó befejezése volt ez a gyepsí szezonnak, hiszen a hétvégére már cudar időt mondanak és aligha lesz alkalmas a pálya gyepsízésre. Holnap este már biztosabbat lehet tudni a hétvégét illetően, jelentkezni fogok, hogy mi a helyzet.

Ha minden igaz vasárnap estétől talán már lehet hóágyúzni, majd meglátjuk meddig tart a hideg. Lehet, hogy havazni is fog, így mielőbb nyithat legalább egy pálya.

Box ügyben megpróbálok intézkedni, látom Fazzoletto a Bókay kertben gyakorol, majd felhívom a Kőszegi Jancsit, hogy mit tud javasolni.

Üdv! G. Rezső
Fazzoletto
537 élménybeszámolót írt
537
19 éve tag
2008.11.20. 20:37
egyszer próbáltam a korlátot mátraszentistvánon, de a boxokat jobban szeretem (sikerélményt okoz). én az ugratóktól jobban félek ^^
Mil
800 élménybeszámolót írt
800
17 éve tag
2008.11.20. 19:36
nekem az ugrató is elég, sose mernék rámenni az olyan csőkorlátokra :)
gyepál
125 élménybeszámolót írt
125
18 éve tag
2008.11.20. 14:56
Így már teljesen érthető, köszönöm a kimerítő választ, remélem megvalósulnak a további fejlesztések, és egy kis természetes hó is hullik idén. Akkor mindenképpen kimegyek.
Fazzoletto
537 élménybeszámolót írt
537
19 éve tag
2008.11.20. 11:26
nekem a slide elemek (gondolom ezeket érted spec elemek között) okoznak nagyobb örömet (néha sikerélményt:D). de persze bármilyen lehetőséget örömmel fogadunk :)
elsőelőzőkövetkezőutolsó
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.