Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Franciaország
Chamrousse
síterep infó oldal
ÜZENETEK (81)Időben csökkenő Időben csökkenő
Bosnyák Norbert
42 élménybeszámolót írt
42
20 éve tag
2004.11.02. 13:44

Sziasztok!

Szeretnék nektek egy vadonatúj síterepet bemutatni.

Grenobletól 50 km-re található, 1650m-en fekvő festői falucska.
Van kabinos felvonója, és sok ülős is, nem olyan gáz ebből a szempontból, mint Superdevoluy, mert én bevallom nagyon untam az állandó mogyorózást...
77 km-es pályarendszeréből 7 fekete, 12 piros és 15 kék található.
A fekete pályáinak nagy részén siklottak le a76(?)-os Grenoblei téli olimpia lesiklói, úgyhogy akár régi tévénézők akár találkozhattak is vele.

A faluban található mozi, diszkó, pékség, cukrászda, éttermek és bárok, korcsolya-pálya, könyvtár :)
Este lehet motoros szánozni, meg lámpafényes esti síelni.

Busszal 20 óra alatt lehet odérni.

Azért mutattam be a terepet, mert szerintem nem sokan voltak ott mivel francia "barátaink" láták, hogy a külföldi turizmus jó dolog, így lőn külföldi turizmus, vagyis idén nyitották meg először nem francia extrémek előtt, előttünk.

Január 28 és feb 6 között én mindenképpen ide megyek, ha van valaki rajtam kívül, akit érdekel e terep, írjon nekem, és jöjjön.
Amúgy szerintem a francia sípályák minősége és ára igencsak verhetetlenek, és én azt tartom, hogy annyit ki kell próbálni, amennyire van időnk, és a pénztárcánk engedi...

Üdvözlettel Norbi

elsőelőző
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.