Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Dézi apja :) által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (247)Időben csökkenő Időben csökkenő
Dézi apja :)
251 élménybeszámolót írt
251
15 éve tag
2010.01.16. 11:57
Pénteken este 5-9.-ig voltam fent,nagyon jó állapotban volt a sielhető szakasz.Voltak rendesen,de mindkét felvonó üzemelt,nem kellett sokat várni.Jó kikapcsolódás volt.
Dézi apja :)
251 élménybeszámolót írt
251
15 éve tag
Topik: Donovaly
2009.04.08. 10:28
Sziasztok!
05.-én voltam a Nova Holán.Csodálatos szélcsendes,napos idő,meleg.Végig sielhetők a pályák,de kásás a hó,igy izom-erő-kitartás!A felső felvonó melletti pálya is nagyon kásás volt már 10-kor is.
Dézi apja :)
251 élménybeszámolót írt
251
15 éve tag
2009.03.28. 10:09
Tegnap (pénteken) voltam kinn,óriási.Kosodrevinától a völgyig naggggyyyyon jó,a csúcsra csak az ottaniakat engedték fel,mert a hatalmas ködtől a sí orráig sem lehetett látni.Csak a terepet jól ismerőknek ajánlom a Kosodrevina fölötti részt,mert látótávolság zéró.Különben rengeteg a hó,fantasztikusat lehet freeriderezni.Sorbanállás nincs,23 euró a napijegy.Az ülőkés utáni korongos folyamatosan jár,csak az utólsó korongosra nem engedtek rá.A parkoló alatti felvonó is múködik,alig vannak.Nagyon jók a pályák!
Dézi apja :)
251 élménybeszámolót írt
251
15 éve tag
2009.03.21. 14:11
Emberek!
Fantasztikus a pálya,jó az idő,alig kell várni a liftre.Menjetek,én már haza jöttem.
Dézi apja :)
251 élménybeszámolót írt
251
15 éve tag
2009.03.16. 09:42
Húú Paperboy,köszönjük neked,hogy többet nem jössz a Mátrába,de Gyöngyös előtt sem kell lassítanod.
Dézi apja :)
251 élménybeszámolót írt
251
15 éve tag
2009.03.16. 09:27
Csodálatos volt az északi szombaton délelőtt,egy-pár követ kihagytam volna.Köszönöm a személyzetnek a pozitív hozzáállást.
Dézi apja :)
251 élménybeszámolót írt
251
15 éve tag
2009.03.11. 13:35
Talán a ratrakok és az emberek kellettek a kátyúzásokhoz?Tudom a pénz.......,de Mszt.istvániak kevesebből miért?
Csak sielni akarunk.Mháza privatizálva,pedig mekkora buli volt a "nagyhalál",vasárnapi kikapcsolódás,röhögő görccsel.Most az országúton lehet a kerítés mellett.Az északit legalább használhattuk a régi felvonóval,szivesen tapostuk magunknak,most?A beszállót sielést látott emberrel kellett volna terveztetni,nem kellene oda + személyzet,aki a csákányt lehúzgálja.Tudom,könnyű kritizálni,de a régiek tudtak volna tanácsot adni,csak az 1 %-át kellett volna megfogadni.Legalább a Volán állitana be síjáratot.
elsőelőző
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.