Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

keskesonka által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (178)Időben csökkenő Időben csökkenő
keskesonka
181 élménybeszámolót írt
181
16 éve tag
2012.05.21. 16:13
valaki aki ért hozzá légyszi segítsen:
az első felnimben vagy egy szép nyolcas. a multkor nekiálltam kihúzni, sikerült is nagyjából csak azóta visszanőtt egy kicsit (kb 0,5 cm) a nyolcas oldalon (amerre húz, vagyis arra ellentétesen:D) már nincs szívem tovább húzni a küllőket (a másikon meg nem akarom ereszteni mert akkor túl laza lenne) és a 2 húzás pont a felni szemben lévő oldalain van. lazítsam ki estleg az összes küllőt és húzzam meg normálisan vagy van valami mód amivel elkerülhetem ezt a munkát?:D
keskesonka
181 élménybeszámolót írt
181
16 éve tag
2011.02.20. 11:24
Szia

Hétköznaponként kevés ember van általában, Veszprém felől jőve Eplényt elhagyva (kb 300m) a kanyar végében van a leágazó jobbra, innen egy kis erdei út megy a pályához, tisztított. Parkolójegy nincs. A jegyárak fentvannak a honlapon. Többiben nemtudok segíteni:D.
keskesonka
181 élménybeszámolót írt
181
16 éve tag
2010.12.23. 19:25
Szia

Biztos, hogy lesz hó. A 2 ünnep közé hideget mond, tuti, hogy beindítják a hóágyukat. Szerintem a feketéket nem lövik fel addigra, de talán a 2-es menni fog(+természetesen az egyes).
Előzmény: (kozkot 99522)
keskesonka
181 élménybeszámolót írt
181
16 éve tag
2010.01.29. 18:25
Én hétfőn voltam kint. Akkor a négyes tökéletes volt és én élveztem a 3-ast is. Bár most fene tudja milyen a helyzet. (egy kis taposás reggel 9-kor?:D). Szerintem a négyest tudják ratrakolni csörlő nélkül. (hétfőn le volt tolva az egész). Engem inkább azok zavartak akik beálltak az egyes aljában a sísuli felöli részre öltözködni. Meg azok akik hóekébe is alig tudnak leevickélni az egyesen de azért rámennek a 3-asra. Nembaj ez van, de az embereknek jó lenne egy kicsit odafigyelni ilyen apróságokra (ugyanis nem csak ők vannak a pályán). Hajrá Eplény!!!
keskesonka
181 élménybeszámolót írt
181
16 éve tag
2010.01.26. 20:05
Tegnap mentem a 4esen:D Egyszerűen fenomenális volt:D Ki van fagyva, kemény, és lehetett ereszteni:D
keskesonka
181 élménybeszámolót írt
181
16 éve tag
2010.01.22. 20:00
Azoknak akik folyton elégedetlenkedenk a pályával és a felvonó kiszállójával lenne pár javaslatom:

1. Tessenek megtanulni sielni (ott van az alsó csákányos ha túl durva a Sólyom, fel kell menni 50 szer és akkor biztos nem okoz gondot a kiszállás a Sólyomnál), és örülni hogy legalább HÓ VAN. 5 éve még összeszarta magát az ember az örömtől ha 20 havas nap volt egy évben.(nemhogy hóágyuk meg ülős lift...) A buckák és a jegesedés pedig a sísport velejárója. Tükörsimára nyalt pályán mindenki tudja játszani a síbajnokot. Aki pedig haladónak nevezi magát és van benne egy kis spiritusz az nem rinyál a buckákért.
2. Reggel nem buckás a pálya. (dehát ugye nem szeretünk korán kelni...)
3. Senki nem késznyeríti az állandó köpködőket, hogy ide jöjjenek síelni.

Könyörgöm inkább örülni kéne ennek az egésznek, meg annak hogy egyáltalán SÍELHETÜNK, nem Dachsteinen vagyunk az Alpokben 2500 m-en, HANEM 500 M-EN A BAKONYBAN.

Ha pedig ekkora tömegben ratrakolnának akkor sokszorosára nőne a balesetveszély. Vagy inkább ne legyen sízés 1 óráig?? Akkor az lenne a baj.

Én inkább síelek buckás pályán, esténként (márha kijutok) sőt az se baj ha picit jeges, legalább ad némi kihívást, de SÍELEK.
keskesonka
181 élménybeszámolót írt
181
16 éve tag
2010.01.20. 14:52
A tetőn amikor kistállsz a régi csákányos tetejéből és csúszol a pályához, jobbra van egy nyiladék ott lehet elmenni a kilátóhoz. Ha erről mész, a kilátó balra lesz. Tovább mész kb 30 métert és a hegyen lefele van egy út:D:D kanyarog eléggé:D na asszem az a szánkóálya
keskesonka
181 élménybeszámolót írt
181
16 éve tag
2010.01.16. 19:08
Robin!

Mikor síeltél este Eplényben?
keskesonka
181 élménybeszámolót írt
181
16 éve tag
2010.01.16. 19:05
Kötözködhetsz felőlem:D(de csak akkor ha te még nem használtad azt a szót, hogy szar:D). A lényegén a hozzászólásomnak semmit sem változtat de a kedvedért kijavítom:D
Előzmény: (kócos 80360)
keskesonka
181 élménybeszámolót írt
181
16 éve tag
2010.01.16. 18:15
Ja. Eplény tényleg a Balaton parton van:D

KCsabika!
A helyesírás nekem szólt, mert bátorkodtam megjegyezni, hogy elég irritáló, amikor odahánynak valami összeszedetlen és igénytelen humbukot a főoldalra.:D

(Eperkének: Ha a Skiarenánál lenne kiírva ekkora ökörség ott is szóvá tenném, mert értelmes embernek szemet szúr)

De mindegy járjatok csak a Síparkba és élvezzétek az alpesi tömegnyomort.:D Örüljetek neki, hogy van ilyen pálya a Mátrában. 2004-óta. Én meg örülök annak, hogy van 1 pálya a Bakonyban 1980 akárhány óta:D. És működik. És amikor akarok, kimehetek síelni. És ugyan nem 150 méter széles íveket húzok:D, de lemehetek az ország egyik legmeredekebb pályáján, vagy 1 km hosszan csúszhatok (már decemberben).
Előzmény: (kócos 80333)
keskesonka
181 élménybeszámolót írt
181
16 éve tag
2010.01.03. 11:24
Eperke!

ha valkia iogy ira azttis lejhhget értemni, vagy úgy mint a Török Szultán a Rejtő regényben.:D Én sem vagyok helyesíró bajnok, de azért "felmászódott a macska a falra" szintű mondatokat (aki kicsit is igényes) nem ír ki. Más dolog, ahogyan a fórumra irkálunk, meg más ami egy nagy látogatottságú oldalra kerül ki.:D Ott van a Sípark szép honlapja (arra adnak?) és akkor azt látja az ember alatta, hogy nem képesek kiírni 3 sort hiba nélkül.
keskesonka
181 élménybeszámolót írt
181
16 éve tag
2010.01.03. 10:01
Hehe asszem bahavazik a hegy másik oldala is:D
keskesonka
181 élménybeszámolót írt
181
16 éve tag
2010.01.03. 10:00
A Sípark webszemélyzetének egy kis építő észrevétel.

"Délután megérkezett a várvavárt hideg a Mátrába és újra elindíthattuk hóágyúinkat, hogy felfrissíthessük az eső és meleg által megtépázott pályáinkat. Ma este 9-kor pedig már a hó is elkezdett havazni, újra fehérré varázsolva a tájat. Jelenleg (23:30-kor) is folyamatosan hull a hó, így holnap már igazi téli hangulat vár mindenkit itt a Síparkban."

A "várva várt"-ot külön kell írni;D és a hó nem tud havazni csak esni. Vagy havazik, vagy esik a hó. Mielőtt még fejemet vennétek ilyenekre azért ügyelhetnétek, mert elég zavaró, hogy Magyarország egyik legjobb sípályájának főoldalán ilyen ökörségek csúfítják az összképet. Sok havat:D
keskesonka
181 élménybeszámolót írt
181
16 éve tag
2009.12.11. 18:16
kösz Rossi.

Huligan annyi eszem nekem is van:D:D De a videón nem láttam, se a képeken. és mivel még nem voltam Hinterglemmben ezért gondoltam megkérdezem.
keskesonka
181 élménybeszámolót írt
181
16 éve tag
2009.12.11. 17:29
Lenne egy hülye kérdésem: "lábtartó" van a sólyom ülésein?
keskesonka
181 élménybeszámolót írt
181
16 éve tag
2009.11.28. 16:22
Bejlentkezel, bemész a fórumba, kiválasztod ahova írni akarsz, legurulsz az aljára és már látod is ahova írhatsz:D
keskesonka
181 élménybeszámolót írt
181
16 éve tag
2009.11.16. 15:43
atomicSL!

Könyörgöm vettél már Wass Albert könyvet a kezedbe? Szégyelljük, hogy van pár olyan ember aki meri vállalni magyarságát, magyar földön, magyar jussért? Inkább örülni kéne neki. Hol tegyenek ki székely kaput ha nem Magyarországon? És mit írjanak egy olyan tárgyra ami jellemző a Székelyföldre?
Az jobban illene hogy: Sanyi a király. Nem? Vagy, hogy :Hajrá Bode Miller! Szurkolunk!

Kit érdekel a kurucinfo? Ha én most elkezdeném dicsőíteni a kutyámat a nemtudoménmilyen fórumon és azt mondanám kitalálta az új relativítás elméletet akkor szerinted mi alapja lenne?
Mert valakiről pozitív véleménnyel van egy csoport attól az nem tartozik oda.

Meg mi az hogy megoszt egy olyan idézet ami egy égbekiáltó igazságtalanság ellen figyelmeztet.
Ha Trianon akkor szélsőjobb? Hát elég szomorú hogy csak ez jön le. Meg ha felhívás lenne akkor is. Nem jogos?
Bocs az Offért.

Remélem mihamarabb kipróbálhatjuk Eplényben az ülőst:D Bámulatos, mekkora fejlődésen ment keresztül a huplis, sziklás, öregtányéros pálya:D
keskesonka
181 élménybeszámolót írt
181
16 éve tag
2007.11.11. 13:16
zircen már 11 óta szakad a hó. most egy kicsit alább hagyott de már legalább öt centi friis hó van
elsőelőző
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.