Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

pattyski által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (1345)Időben csökkenő Időben csökkenő
pattyski
1345 élménybeszámolót írt
1345
22 éve tag
Topik: Donovaly
2021.12.20. 09:44
Örülök hogy tetszett.
Ami az ellenőrzést illeti, tudod jól hogy ezt senki se kívánja a háta közepére se, tehát igyekszünk nem foglalkozni ezzel. Mi se kérünk senkitől semmit, viszont kiírtuk mindenhova hogy kell, hogy az ellenőrök legyenek boldogak. (Tegnapelőtt itt jártak Donovalyn)
Szóval igyekszünk hogy minél gördülékenyebben menjenek a dolgok, de sajnos nagyon nehéz. Ahogy említetted a kaja most körülményes, nagyon nehéz szívvel küldöm a kisgyerekes családokat a kajával a kezükben.
De ha minden igaz december 26-tól lehet hogy változnak a dolgok és kinyithatnak az éttermek is. Mert ez így konkrétan őrület. Szálloda étterme kinyithat, de más nem mehet be oda csak vendég, a sima étterem meg nem. Sajnos itt tiszta idióta rendelkezések vannak, ezért is a vendéglátás haldoklik, szóval ne csodálkozzatok ha pár hónap múlva nem lesz hol enni...
Előzmény: (karezoli 213445)
pattyski
1345 élménybeszámolót írt
1345
22 éve tag
Topik: Donovaly
2021.12.16. 10:58
Tudod jól kihez kell fordulni infóhoz, ott van a weboldalon...
Tőle kaptam az infót, elvileg ő hivatalos szemely, szervezet

De ha engem kérdezel, a jobb kéz nem tudja mit csinál a bal. Így van már 2 éve. Káosz.
Azt mondom, mindenki jöjjön síelni, senkit nem fognak ellenőrizni se a határon se máshol. Ha mégis akkor használjátok a magyar leleményességet és nem lesz baj. (csak tranzit, vásárlás, rokon, stb. Millió kifogás van, amiket mi is használunk itt, bármilyen lockdown is van, volt)
Előzmény: (skioutlet 213344)
pattyski
1345 élménybeszámolót írt
1345
22 éve tag
Topik: Donovaly
2021.12.15. 15:19
Friss update

Milyen feltételek mellett léphetünk be most Szlovákiába?
https://ho.hu/milyen-feltetelek-mellett-lephetunk-be-most-szlovakiaba/
pattyski
1345 élménybeszámolót írt
1345
22 éve tag
Topik: Donovaly
2021.12.13. 14:49
Igen kell, anélkül nem lehet síelni. Teszt nem elég.
Nemcsak Donovaly, ez egész Szlovákiára vonatkozik.
Ahogy Ausztriára is.
Előzmény: (alois 213251)
pattyski
1345 élménybeszámolót írt
1345
22 éve tag
Topik: Donovaly
2021.12.09. 11:09
Szia
A síközpont most pénteken nyit, esti síelés is lehetséges, de csak 19:3O ig.
Mi a jövő hétvégén nyitunk, azaz oktatás, kölcsönzés stb.
Elvileg zárva vannak a szállodák, de apartmanokban, házakban lehet aludni.
December 25-től nyitnak a szállodák és éttermek.
Előzmény: (Bacskaigy 213133)
pattyski
1345 élménybeszámolót írt
1345
22 éve tag
Topik: Donovaly
2021.11.30. 11:58
Egy kis friss infó, egyelőre nem hivatalos.
Az összes szlovák síközpont december 27-én nyit többé kevésbé korlátozások nélkül. (oltottak és átesetteknek ofkorsz)

Végre egy valamennyire biztos pont, bár nem tenném tűzbe a kezemet ...
Sajnos be kell érni ennyivel egyelőre.
pattyski
1345 élménybeszámolót írt
1345
22 éve tag
Topik: Donovaly
2021.11.29. 09:39
Szerinted ki tudja ezt előre így megmondani, hogy milyen tömeg lesz? Az én tippem pont annyit ér mint a tiéd.
Szállás lesz, december közepétől mindenképpen. Akkor is ha törik vagy szakad, mert 2 évet nem él túl senki bevétel nélkül , szóval nyugodt lehetsz hogy mindenki kinyit. Nincs vesztenivaló.
Előzmény: (lorylaci 213061)
pattyski
1345 élménybeszámolót írt
1345
22 éve tag
Topik: Donovaly
2021.11.26. 11:31
Nem értem pontosan mi az a mondat, hisz gyereket senki sem ellenőriz, mi sem.
Ma azt jelentették be, hogy h aminden igaz dec 9től megszünik a lockdown, de csak az oltottak és átesettek számára.
De őszintén mondom már az isten se tudja követni ezt a sok szarságot, változtatást.
A lényeg az hogy 18 év felett kell az oltás illetve green pass, de nem sok helyen ellenőrzik.
Mi sem fogjuk, mert nincs rá kapacitás és nem megoldható, illetve nincs értelme hisz a síelés kinti aktivitás.
Előzmény: (otapi 213036)
pattyski
1345 élménybeszámolót írt
1345
22 éve tag
Topik: Donovaly
2021.11.26. 11:25
A határon nem ellenőriznek, nincs senki ott, héten 2x is jártam ott.
A lockdown alatt sem ellenőriznek, mert minek.
Gyerekekeket nem ellenőriznek sehol, 18 év alatt biztosan nem.
Előzmény: (skioutlet 213034)
pattyski
1345 élménybeszámolót írt
1345
22 éve tag
Topik: Donovaly
2021.11.24. 08:48
Sajnos a teszt már nem elég, csak OP rendszerben működik az ország. Azaz oltotttak vagy atesettek.gyerekeknek semmi se kell, azt senki nem ellenőrzi. Szállás , étterem , felvonok csak OP.
Előzmény: (otapi 213032)
pattyski
1345 élménybeszámolót írt
1345
22 éve tag
2021.11.22. 11:03
PATTY SKI DONOVALY
Cégünk Szlovákia egyik legnagyobb síiskolája, ezen belül gyereksíiskolája.

Filozófiánk összekapcsolni a kellemest a hasznossal, azaz a gyerekeknek a sítanulás ne egy újabb feladat, hanem egy újabb szórakozási lehetőség, vagy játék legyen.

Ezért keresünk a csapatunkba olyan kreatív munkatársakat, akik saját ötleteikkel, pozitív hozzáállásukkal segítenének abban, hogy az iskolánkban folyó síoktatás még szórakoztatóbb, és kellemesebb legyen, ezzel is növelve iskolánk népszerűségét.

A következő munkakörökbe keresünk munkatársakat:

Sí és snowboard oktató
Animátor

További részletek és jelentkezés itt
https://ho.hu/informaciok/allasajanlatok/
pattyski
1345 élménybeszámolót írt
1345
22 éve tag
Topik: Donovaly
2021.11.22. 11:00
Egy kis update mi várható az idén Szlovákiában.
Röviden: lesz szezon, a síközpontok nem zárnak be egyáltalán, bármilyen színű lesz a covid automata.
A nem annyira jó hír, hogy csak oltottak és átesettek jöhetnek, a tesztelés már nem elég. Legalábbis a fekete, bordó zónákban.
Ami a szállásokat illeti: a fekete zónában nem lehet elszállásolni senkit, az összes többi zónában nincs semmi korlátozás az oltottaknak és az átesetteknek.
Ugyanez vonatkozik az éttermekre.
Itt van a hivatalos rendelet, sajnos csak szlovákul és pdf ben csak.
https://www.health.gov.sk/Clanok?covid-automat-sa-sprisni-pre-nezaockovanych
pattyski
1345 élménybeszámolót írt
1345
22 éve tag
Topik: Donovaly
2021.03.02. 17:41
Nagyon reméljük, hogy lesz jövőre síszezon, és nem fuccsol be a síközpontok többsége. Minden attól függ mennyi támogatást ad az állam nekünk. Mert az a kifejezés hogy siralmas a helyzet, nem kifejezés. Mivel senkinek nem volt semmilyen bevétele és NEM is lesz decemberig, nem tudom mi lesz.
Mert ez nem olyan mint egy étterem, hogy áprilisban kinyit es van bevétele...
A szlovák kormány kinyírta a síközpontokat, szó szerint.
Most elindultak a tárgyalások, kíváncsi vagyok mit kapunk, mert a 10% támogatás amit kapnak a cégek, az nekünk lóf***. Abból nem tudjuk kifizetni a villanyszámlát sem.
Előzmény: (skioutlet 211936)
pattyski
1345 élménybeszámolót írt
1345
22 éve tag
Topik: Donovaly
2021.03.02. 17:38
Sífutó pályák soha nem telítettek, max a közép szlovákia síszünetben, amikor a környékbeliek ellepik Donovalyt.
Attól ne félj hogy nem tudod használni a pályát.
A pályákat csak decemberben kezdik el karbantartani amikor már vannak a szállásokon, mert ugye az a lényeg, hogy az itt elszállásoltak használják őket, és ne a környékbeliek, akik semmiven nem járulak hozzá a fenntartáshoz.
Előzmény: (lorylaci 211934)
pattyski
1345 élménybeszámolót írt
1345
22 éve tag
Topik: Donovaly
2021.02.18. 16:49
Sajnos már semmilyen esély sincs. Feruár 8-tól még 40 nap lockown.
És így maradt ki egy teljes szezon. Ilyen sose volt még szerintem Szlovákia történetében...
Előzmény: (admin2 211681)
pattyski
1345 élménybeszámolót írt
1345
22 éve tag
Topik: Donovaly
2020.03.24. 19:32
Mivel karantén van, egy kicsit mi is igyekszünk formában maradni

Kattints a képre a videó megtekintéséhez:
pattyski
1345 élménybeszámolót írt
1345
22 éve tag
Topik: Donovaly
2019.11.15. 09:20
Szia

A nyitás az időjárástól függ, tehát biztosra nem tudok mondani semmit. Nagyjából egy hét kell ahhoz hogy elég hó legyen ha megjöttek a fagyok. Ami egyelőre nincs.

Minden infó a parksnow.sk oldalon megtalálható magyarul. Árak , nyitvatartás, működő felvonók stb.
Előzmény: (dnorbi 206377)
pattyski
1345 élménybeszámolót írt
1345
22 éve tag
2019.10.15. 10:56
Ezzel teljesen egyetértek. Nálunk olyan szigor van hogy józan ésszel felfoghatatlan. Magasak a büntetések, mindenhol és állandóan mérnek, mindig más és más helyeken. Olyan helyeken is beleszaladtam radarba ahol el se tudtam volna képzelni.
Régebben sok agyhalott volt aki itt száguldozott , de most lenyugodtak az emberek. Túlságosan is, most már idegesítenek a lassúságukkal. De megértem őket, brutál magasak a büntetések.

Nemrég egy részeg sofőrnek elvették a jogsiját forever, mert részegen vezetett és gyorshajtott.
Szóval betartani a szabályokat, főleg lakott területen.
Előzmény: (Mil 206104)
pattyski
1345 élménybeszámolót írt
1345
22 éve tag
Topik: Donovaly
2019.01.28. 09:23
Tény és való hogy nincs jól megoldva a két pálya rendszer összeköttetése, de az azért túlzás hogy nagy gond lenne átmenni egyik részről a másikra.
Az úton kell átmenni és a parkolón, ami nincs 100 m, szóval nem olyan nagy dolog az. Kisgyerekkel már nehezebb, de ott nem sokan síelnek, mert nehéz pályák.
pattyski
1345 élménybeszámolót írt
1345
22 éve tag
Topik: Donovaly
2019.01.21. 13:07
Még egy tegnapi videó
Kattints a képre a videó megtekintéséhez:
elsőelőzőkövetkezőutolsó
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.