Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

csomix által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (28)Időben csökkenő Időben csökkenő
csomix
28 élménybeszámolót írt
28
17 éve tag
2007.11.14. 19:17
Sziasztok!

Köszönöm a fordítást, akkor most már biztosan megyünk szombaton. Már alig várom, most vettem elő az overálokat....:-)))
Szombaton hajnalban start!!
Ott találkozunk:-)
Üdv:
Móni
csomix
28 élménybeszámolót írt
28
17 éve tag
2007.11.12. 18:55
Sziasztok!

Én ugyan nem beszélek sajnos németül, de mintha azt olvastam volna a honlapon, hogy pénteken nyitnak az összes lifttel és pályával?
Jól olvastam? :-)
Sajnos azt nem sikerült kisilabizálnom, hogy hány órakor nyitnak a pályák. Tudnátok nekem ebben segíteni?
Ott a helyünk:-)
Köszi!!
Móni
csomix
28 élménybeszámolót írt
28
17 éve tag
2007.10.04. 20:19
Szia!

Köszönöm szépen az infot. Arra esetleg nem emlékszel, hogy a horvátoknál mennyi az autópályadíj?
Az már biztos, hogy olaszországon keresztül megyünk csak még addig képlékeny.
M.
csomix
28 élménybeszámolót írt
28
17 éve tag
2007.09.25. 21:43
Sziasztok!

Tudna valaki segíteni, hogy melyik a legjobb útvonal oda (igazság szerint Valloireba, de ott nem megy a fórum). Nem tudjuk eldönteni, hogy Svájcon vagy az olaszokon keresztül menjünk. Esteleg valakinek tapasztalata arról a terepről?
Bocsi, ha off topic, de máshol nem tudok informálódni.
Köszi:
Móni
csomix
28 élménybeszámolót írt
28
17 éve tag
2007.09.25. 21:35
Sziasztok!

Tudna valaki segíteni, hogy merre éri meg menni és hogy az mennyibe kerül? :-)

Köszi minden választ!!!

Móni
csomix
28 élménybeszámolót írt
28
17 éve tag
2007.02.07. 18:57
Sziasztok!

Mi is január 27-én jöttünk haza Predazzoból. A Majestic apartmanhotel isteni jó!! Bármikor vissza mennék. A sípálya kifogástalan, életem legjobb síélménye volt megfizethető áron.
Megy valaki mostanában? Azért kérdezem, mert amióta hazajöttem nem tudunk lepattani a Bombardinorol:-))) Hoztam egy üveggel, de nem tudunk betellni vele és mindjárt elfogy. Tudom, hgy fura ilyet kérni, de előre kifizetném csak hozzon nekem valaki Bombardinot.......
Sajnos itthon nem lehet kapni és ha egyszer elfogy, nem tudom mi lesz:-(
Megadom a mobil számom, ha valaki menne, kérem jelenztkezzen!!!
20/9378-655

Köszönöm,
Móni
csomix
28 élménybeszámolót írt
28
17 éve tag
2007.01.03. 16:09
Hahó,
Lenne itt még egy dolog. El tudnátok nekem magyarázni, hogy mi a különbség a síbérletek között? Van az a dolomiti superski meg van egy másik is. Az első az az egész régióra vonatkozik? Nem tudom melyiket érdemes megvenni. Tudnátok ebben segíteni?
Köszönöm szépen:
Móni
csomix
28 élménybeszámolót írt
28
17 éve tag
2007.01.03. 14:31
sziasztok!

Január 20-án indulunk val di fiemmebe, predazzoba. Van még 2 helyünk az autóba, mert egy renualt traffic-kal megyünk és csak hatan maradtunk. Az egyik 4 fős apartmanban is van még 2 hely, de ha valakinek csak az utazás a gáz, az is megoldható. Fiatal csapat!
Én úgy láttam szinte az összes pálya nyitva és szinte minden felvonó üzemel.
Már nagyon várom, eddig csak jókat hallottam róla.
Üdv:
Móni
elsőelőző
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.