Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

a Tomi k által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (33)Időben csökkenő Időben csökkenő
a Tomi k
33 élménybeszámolót írt
33
15 éve tag
2008.12.19. 22:45
köszönöm az útba ig.ha lesz partner aki eljön keletre velem én szivesen felkeresem.
a Tomi k
33 élménybeszámolót írt
33
15 éve tag
2008.12.19. 22:32
Travelex? A síelők weblapján olcsó árakat hirdettek francia utakra....aztán eltűntek!?Próbáltam be regisztrálni magam a honlapjukra egy kis út nézőbe, nem tudtam.Marad a régi csapat januári Valmorel harmad x,majd márc.20-29.-ig.Les2Alpes,85e.huf.jó ár? Ott még nem voltam.
--
a TOMI k
a Tomi k
33 élménybeszámolót írt
33
15 éve tag
2008.12.19. 21:40
"kereső bejegyzés-szlovák paradicsom",no ez már ok...!Megtaláltam,csak így ez elsőre nem ugrott be. A röhej az ,hogy már töbször voltam a területen ,igaz suhanc koromban. Köszi!
a Tomi k
33 élménybeszámolót írt
33
15 éve tag
2008.12.19. 21:12
"robi"!Jó fej vagy,remélem nem sértelek meg,de nekem a szlovák paradicsom az a szlovák kertekben terem! Amennyiben a "paradicsom" szó alatt síközpontra gondoltál?!!! Az.... nekem mind paradicsom, ahol jókat tudok síelni és ahol jól érzem magam. Nekem ettől több információkell. Üdv!
a Tomi k
33 élménybeszámolót írt
33
15 éve tag
2008.12.19. 19:40
Tisztelt "HOGWASH"!A topocot igaz én nyitottam azzal a céllal,hogy segitsek a témakör által minél több alsó közép szlopvákiai síterepet megismerhessenek azok is akik nem akarnak nagy utakat megtenni egy napos síelés kedvéért.Én is segítséget kérek,hol van Mlynky Kucová-Gugel,Turisticka,/Turecka?/.Sajnos Dedinkyt sem ismerem.Üdv!
a Tomi k
33 élménybeszámolót írt
33
15 éve tag
2008.12.15. 19:42
Mem lehet ennek a topicnak "Miért nem szeretem a Szlovák síterepeket nevet adni? 14x voltam 13 sírégióban nyugat Eu-ban.Még is mindig minden túra előtt Szlovákiában melegítettem be magam minden alkalommal és még utánna is amíg a szezon tartott.Tehát látom a különbséget,és igazán nem 1-2 alkalmi esetből fejtem kia véleményem,ha az pozitív vagy negatív,mert van mindkettőből jócskán, ami a Szlovák "síterepeket" illeti.A szlovák sípályákon a síeléssel foglalkozz és ne a szlovák emberekkel,politikával és szlovákiával. Hozd ki a sítúrádból a lehető legtöbbet amiért fizettél.Majd ha határainktól nyugatra indulsz síelni, ott mindent megkaphatsz ami neked kedves. Csak arra vigyázz, hogy arra érdemes legyél!Bocs de végig olvasva a hozzászólásokat ezt le kellett írnom.
a Tomi k
33 élménybeszámolót írt
33
15 éve tag
2008.12.15. 18:25
Klenoveci sípálya!"Winotto" ha még nem jártál ott próbáld ki! Kokava után van a víztározó környékén.A mi községünknek testvér települése a kis város,ezért is jól ismerem.KB.2x 5-6 száz m.felvonó visz fel a csúcsig átszállással, 1000-1100 m-re széles a terep ,lehet szűz havazni is. A bérlet múlt években csak 200.-sk volt felnőtnek 1 napra.Csak szombat vasárnap van nyitva,nem maszek a város üzemelteti az utolsó infók szerint.
a TOMI k
a Tomi k
33 élménybeszámolót írt
33
15 éve tag
2008.12.15. 18:01
"pattyski"ez már km-ben annyi mint Donovaly,de ha nagy hó lesz lehet,hogy egyszer kipróbálom.Köszi az infót!
a TOMI k
a Tomi k
33 élménybeszámolót írt
33
15 éve tag
2008.12.15. 17:52
Bocs mindenkinek aki olvassa a témát!Nem írtam meg, hogy Salgótarján és Ipolytarnóc határátkelők által elérhető közeli kis síterepekben tudok segítséget nyujtani."mnorbi"jogos az érdeklődésed A Magyar Szlovák határ nagyon hosszú.Ezért megnéztem weben Pezinská Baba síterepet, hát...a fű ott még nagyon zöld,....de hát csak 500m-en van!
a Tomi k
33 élménybeszámolót írt
33
15 éve tag
2008.12.14. 13:15
Winotto,egyébként e kép alapján ismerlek a sípályákró,ha találkozunk a szezonban majd rád köszönök, köszönöm a hasznos információkat.
Jó síelést neked,üdv:
a TOMI k
a Tomi k
33 élménybeszámolót írt
33
15 éve tag
2008.12.13. 14:16
Biely vodi amit tudok még ajánlani
,igaz,hogy múlt szezonban kihagytam,de előtte csodálatos napokat síeltűnk ott.Cerny Balog ez már ismertebb csak nem említetted.Dacov-ot viszont én nem ismerem.Merre van?
a TOMI k
a Tomi k
33 élménybeszámolót írt
33
15 éve tag
2008.12.13. 12:48
Szeretném magam kipróbálni 46 évesen mikor hol és mijen korosztályban lehetséges amatőr versenyen részt vennem?
a Tomi k
33 élménybeszámolót írt
33
15 éve tag
2008.12.13. 11:19
A szlovák határ mellett élek, ezért gyakran ki megyek sielni szlovákiába kevésbé ismert kisebb síterepekre,előnyük a közelség az ár, hátrányuk,nem hóbiztos.Ha érdekel segíthetek.
elsőelőző
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.