Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

calcio által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (66)Időben csökkenő Időben csökkenő
calcio
66 élménybeszámolót írt
66
14 éve tag
2010.11.08. 11:56
még annyi,hogy amiket néztem azok is jók vagy inkább azok amiket legutóbb írtál?illetve a hossz 160 vagy inkább 165-168cm
üdv Zsolt
calcio
66 élménybeszámolót írt
66
14 éve tag
2010.11.08. 11:49
Köszi szépen az infókat.Azt hiszem még várok kicsit,mert lesz dec. közepén egy Elan tesztnap (szerencsére pont abban az időpontban leszünk ott) és ott kipróbálok pár lécet.azt hiszem úgy könnyebb lesz a választás,bár már így is tudnék dönteni.

köszi zsolt

ui.nem focista vagyok,csak szeretem az olasz focit,forever MILAN:)
calcio
66 élménybeszámolót írt
66
14 éve tag
2010.11.06. 23:04
sziasztok!
remélem tudtok segíteni ,mert már a megőrülés határán állok:)sílécet keresek,lehetőleg újat,ki is néztem pár típust,de egyszerűen képtelen vagyok dönteni,hogy melyik milyen ,illetve melyik passzolna leginkább hozzám.
Amit tudni kell 182cm 95kg középhaladó-haladó szint,és inkább éles kanyarok,mint gyors tempó.
a típusok :head peak73,nordica speedmachine mach1,elan speedwave 10 illetve elan waveflex 10
előre is köszi a segítséget
calcio
66 élménybeszámolót írt
66
14 éve tag
2010.03.14. 20:37
Hazaérkeztünk Stuhleckről.Hát mit mondjak,reggel viharos szél szuper pályák.délután maradt a szél(igazából ez kevésbé érdekelt),viszont az a hatalmas tömeg ami volt az elképesztő.Mondanom sem kell ,hogy délutánra a pályák totálisan le voltak síelve,bucka és jég felváltva követték egymást,egyszerűen élvezhetetlen volt.egyedül a steinbachi rész volt jó,de ott meg akkora szél volt,hogy a felső részen álló helyzetben visszafújta az embert.Azt hiszem ,hogy vasárnapi síelésre én elfeljtem Stuhlecket.Inkább megyek messzebre, azt hiszem megéri.
calcio
66 élménybeszámolót írt
66
14 éve tag
2010.03.13. 17:44
sziasztok
ha valakinek van valami infója a pályák állapotáról,akkor légyszi írja meg.holnap mennénk.

köszi
calcio
66 élménybeszámolót írt
66
14 éve tag
Topik: Lachtal
2010.03.01. 20:30
Üdv mindenkinek!
Mi a hétvégén voltunk kinn és azt kell mondanom,hogy a páyák tökéletesek voltak.Délután kezdtek kicsit kásásodni az alsóbb részek,de nem volt veszélyes.Mindenkinek csak ajánlani tudom ezt a helyet.Nekem nagyon tetszett.

Üdv
elsőelőző
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.