Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

calcio által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (66)Időben csökkenő Időben csökkenő
calcio
66 élménybeszámolót írt
66
14 éve tag
2011.12.27. 21:13
a felvonóknál kb20-30percet kellett várni,de azzal nem is lenne baj,hanem a pályák állapota ami aggasztó.Én már jónéhányszor voltam kinn,de ilyen még talán sosem volt.Nem tudom lehet,hogy holnap jobb lesz(talán nem lesznek annyian),de ma nagyon jeges volt és sok helyen szó szerint csak föld volt!!
calcio
66 élménybeszámolót írt
66
14 éve tag
2011.12.27. 17:32
Aki esetleg tervezett síelést stuhleckre az mondjon le róla!A pálya használhatatlan,full jég vagy föld,millió ember:(
calcio
66 élménybeszámolót írt
66
14 éve tag
2011.12.27. 10:55
Hello
Igen,lehet ,legalábbis a hirschenkogelen,de mielőtt mentek nézzétek meg,hogy üzemel-e!
Előzmény: (Hópihe 128433)
calcio
66 élménybeszámolót írt
66
14 éve tag
2011.12.19. 11:56
Sziasztok!
Egy kis beszámoló a hétvégi síelésünkről. Csütörtökön érketünk a szállásunka Oberhaus-ba, ami éppen félúton van Kaibling és Planai között. Az időjárás nem fogadott kegyeibe: (Csütörtökön eső, havas eső,hó esett változó intenzitással. Másnap Kaibling-ra mentünk síelni, hálisten már jóval jobb volt a helyzet, néha még a nap is kisütött, így legalább láttuk , hogy hol síelünk:). A pályák összességében jók voltak,igaz néha kikandikált a fű vagy jeges volt,de a pályák nagyobb része igen jól síelhető volt.Nagyon jó nap volt,zárásig maradtunk!A szombati napon Planai-ra mentünk.Nagyon komoly síterep szerintem ,legalábbis ami az infrastruktúrát illeti,a pályákról már nem mondanám ezt el(lehet csak szezon eleje van,nem tudom).Szerintem nem esett annyi hó (kb.20cm),hogy ne tudták volna elkészíteni a pályákat!Gyanús volt,hogy délelőtt 10-kor 3-5-12-4-es pályák közül egy sem volt leratrakolva.Délutánra akkora buckák lettek ,hogy elég emberes feladat volt síelni.Végül is ezt is lehet élvezni,de én jobban szeretem a kevésbé buckás pályákat.Maguk a pályák nagyon tetszettek,bár ami itt piros az szerintem inkább kék (legalábbis a kaiblingi hegyhez képest).Vasárnap sajnos haza kellett jönnünk pedig az nap volt az a nap amire azt mondom igen ,erre vártam egész évben.Ragyogó napsütés mínusz fokokkal.Na mindegy ,majd talán legközelebb!Remek síterepeket ismertünk meg ahová szerintem még visszamegyünk!
pana-026.jpg
pana-044.jpg
pana-067.jpg
pana-068.jpg
pana-020.jpg
pana-070.jpg
pana-059.jpg
calcio
66 élménybeszámolót írt
66
14 éve tag
2011.03.16. 15:00
Hello mindenkinek
A hosszú hétvége helyszinéül zell am see és kaprun síterepeit néztük ki.Megérkezésünkkor maradt kaprun a nagy meleg miatt.Szállásunk a Lederer panzióban volt 100m-re síbusz megállótól.Teljesen korrekt hely,szimpatikus tulajjal.A síelésről annyit,hogy iszonyat tömeg volt valószínű a nagy meleg miatt.Nem tudom,hogy rajtunk kívül volt -e más államban is ünnep,de rengeteg holland és cseh síelő volt.Vasárnap 1.5óra alatt sikerült feljutnunk a csúcsra,utána kerestünk valami szimpi pályát,amit meg is találtunk a 4a "személyében".Szuper volt ,nem is a változatossága miatt,mert az nincs ,de baromi széles és iszonyat jól lehetett csapatni rajra:)).A lentebbi pályákra nem igazán volt érdemes menni,mert rengetegen voltak,valamint nagyon olvadt és buckás is volt.Másnap már rutinosabbak voltunk és nem mentünk fel a csúcsra(-1óra).
Nagyon jót síeltünk,bár a tömeg az talán még nagyobb volt ,mint vasárnap.A fenti pályákon azért lehetett menni.Viszont az utolsó csúszás az valami rettenet volt.Az alpin centernél iszonyat tömeg,ezért gondoltunk lecsúszunk a 12-en az aljára.Nem kellett volna.Iszonyat ,hogy mekkora buckák voltak és ,hogy mennyi ember.Minden 5 méteren feküdt valaki,visszanézve roppant muris volt:)
Azt sajnálom,hogy nem tudtunk átmenni a schmittenhöhére(zell),ha már ott voltunk ,talán legközelebb.Viszont ami még nagyon jó volt,hogy sikerült délután 2x a frissen ratrakolt pályán menni:),na az valami kutya jó volt:))
calcio
66 élménybeszámolót írt
66
14 éve tag
2011.03.16. 14:42
Márc.8-án voltunk síelni ezen a pályán.Most voltunk először ,de nem utoljára.Egész nap gyönyörű napsütés 0 ,+1 fok, tökéletes pályák.Legjobban a 9-es valamint a narancs buborékos felvonónál lévő 2 pálya volt szenzációs.
A tömeg ezeken a pályákon abszolút nem volt veszélyes,sőt..
calcio
66 élménybeszámolót írt
66
14 éve tag
2011.03.16. 10:11
Lehet,hogy érdemes lenne valami kamarának írni(bitos van valami ilyesmi náluk),hogy mi a szitu.
calcio
66 élménybeszámolót írt
66
14 éve tag
2011.02.08. 12:25
Miért lett volna bennem indula!?Nem értem,na de mindegy,a témát a magam részéről lezártam.
Üdv Mindenkinek
calcio
66 élménybeszámolót írt
66
14 éve tag
2011.02.08. 10:14
Pulmy,azért mert jobban tetszett.De nem is értem,hogy ha nem teszik miért nem írhatom le úgy,hogy ne ugorna nekem mindenki.Nem csak a pozitív dolgokat kell leírni,lehet valaki olyan mint én és akkor jól jön neki az amit írtam.Egy jobb tudású és nem hüttéző sielőnek gyenge ez a pálya,ezt továbbra is tartom.A környezet gyönyörű ez vitán felül áll.
calcio
66 élménybeszámolót írt
66
14 éve tag
2011.02.07. 10:23
Tartom a véleméynem,nagyon gyenge pálya.Kedves hangyalány,attól még nam vagyok sznob ,mert nem tetszenek a pályák!Nekem az kevés,hogy 5perc alatt lenn vagyok és 8perc alatt érek fel.Én általában síelni megyek nem pedig hüzzétni.Azt már meg sem említem,hogy olyan alap kaja ,mint bécsi szelet vagy májgombócleves az nincs.pff
calcio
66 élménybeszámolót írt
66
14 éve tag
2011.02.06. 20:14
Sziasztok
Most voltunk előstör ezen a síterepen (szerintem utoljára) barátaink ajánlására.A sípályáról annyit,hogy szerintem nagyon rövidek a pályák.A hóágyúk és a "rendes " ratrak hiánya meglátszott a pályákon,egyszerűen élvezhetetlen volt a síelés.Lehet ,ha több hó van ,akkor ok ,de így 0.Maga a hely barátságos ,de igen messze van egy jó sípályától.Az ár baáti volt ,mert 11-től 23 eur volt ráadásul a gyerek ingyen jöhetett,bár megjegyzem többet nem is ért.
Így tömören ennyi,ha valaki ide szándélozott menni az ne tegye.
calcio
66 élménybeszámolót írt
66
14 éve tag
2011.02.01. 15:39
sthuleck-en jártak úgy a múlt héten,hogy 5 napos bérletet vett az apa,de nem tudott jönni egyik nap ezért a felesége jött helyette.na,ba is bukott a "mutatvány".Letiltották a bérletet,de olyan szinten ,hogy nem csak aznapra hanem egész hétre!a kamera a beléptető kapuba van szerelve,nem tudom milyen minőségű képet csinál,de én nem fogok próbálkozni.A pénztárnál egyébként azt mondták,hogy szólni kell előre ,hogy más fog a bérlettel menni (nem tudom ,hogy oldják meg),és akkor megoldható a csere.Ezzel csak az a probléma,hogy nem tudták előre mi lesz szerdán.pff
calcio
66 élménybeszámolót írt
66
14 éve tag
2011.02.01. 11:14
A dupla csákányos szerintem tökéletes tanulópályának,széles,általában jó minőségű ,és elég lankás is.
calcio
66 élménybeszámolót írt
66
14 éve tag
2011.01.31. 15:46
Szerintem rendben vannak a jelölések.Ami ennél kékebb az már zöld jelölést kap.Az viszont igaz,hogy egy pár helyen kicsit meredekebb,mint a kék,de azért nem számottevő.
calcio
66 élménybeszámolót írt
66
14 éve tag
2010.12.16. 12:07
Sziasztok!
Egy kis élménybeszámoló a Katschi-n töltött napokról.Nagy reményekkel teli indultunk ,mivel még itt (meg még sok helyen) nem voltunk ,és nem is csalódtunk.Gmünden-ben szálltunk meg,innen mentünk naponta a síterepre.Első nap St.Margarethen-be mentünk,onnan támadtuk az Ainecket.A pályák tökéletesek voltak és hála istennek nem is voltak sokan.A csúcson kegyetlen hideg volt (-16) és elég erős szél.Átcsúsztunk a völgybe onnan fel aineckre (hát ott ráfagytunk a felvonóra),ezt migcsináltunk 3x ,aztán irány a hütte.Másnap Katschberghöhe-n parkoltunk ,ott is maradtunk egész nap,mivel a nagy szél miatt nem ment a felvonó amin átlehetett menni az aineckre.Ha hideg volt hétfőn ,akkor még egy lapáttal rátett a kedd (völy -13,hegy -19).ezt leszámítva kíváló 3napunk volt.Kítűnő pályákkal ,napsütéssel és nagyon hideggel.A pályák változatosak voltak ,néhol jegesek.Biztos,hogy visszamegyünk még ebbe a régióba.
calcio
66 élménybeszámolót írt
66
14 éve tag
2010.11.19. 15:40
gondolom,hogy így van,de azért azt nem hiszem ,hogy egy Head vagy akámelyik másik gyártó ebbe a kategóriába xart ad.mert azért mégis csak egy magasabb kategóiájú lécről van szó.vagy nem jól gondolom?
calcio
66 élménybeszámolót írt
66
14 éve tag
2010.11.19. 14:30
sziasztok
mi a külöbnség a metal jacket technology és a ws sandwich szekezet között?gondolom azért nem lehet annyira xar,hogy a head a nevét adja valami gagyihoz.
calcio
66 élménybeszámolót írt
66
14 éve tag
2010.11.08. 20:31
igen,ezek free flex 11/14 -el voltak szerelve.nem tudom ez az ld12 milyen ami ezen van
calcio
66 élménybeszámolót írt
66
14 éve tag
2010.11.08. 14:49
Eladó egy 163 centis Head Supershape Magnum léc, LD12-es kötéssel. 2008-as készleten maradt léc, egy szezont használtam, kétszer lett szervizelve.

Rendkívül jó szendvicsléc, a Head általál használt Liquid Metal és Ingeligence Chip technológia. Sidecut: 121/71/107 Rádiusz: 13,5 méter
calcio
66 élménybeszámolót írt
66
14 éve tag
2010.11.08. 14:30
ehhez mit szóltok?
Head supershape magnum 163/13.1 55000ft -használt
elsőelőzőkövetkezőutolsó
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.