Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Chopok dél és észak topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
megyesz
51 élménybeszámolót írt
51
17 éve tag
2010.12.29. 00:05
koszonom
Bata Attila
2086 élménybeszámolót írt
2086
17 éve tag
2010.12.28. 23:23
küldtem levelet...
Előzmény: (megyesz 100350)
megyesz
51 élménybeszámolót írt
51
17 éve tag
2010.12.28. 03:27
Sajnos attol igen messze vagyok(foldrajzilag), hogy ide, a kedvenc palyamra mehessek sielni, viszont szellemileg annal inkabb keszulok, s igy sikerult "belebotlanom" ebbe a szlovak blogbejegyzesbe,ami Chopok jovobeni fejlesztesi iranyairol szol:

http://www.skiforum.sk/blog/?cat=31

Egy "jo szlovakos" igazan lefordithatna nekunk... :), mindenestre nekem a forditoprogram alapjan a kovetkezoket sikerult "kiokoskodni"( aztan ha hulyesegeket irok, majd csak valaki kijavit... :) ):

- 2011 Kek traverz palya Chopok-Srdicko kozott
- 2012 Kek traverz palya Chopok-Jasnej kozott (talan eszak?)
- 2012/2013 8 szemelyes kabinos Krupova-Kosodrevina-Chopok utvonalon
- 2014 etterem fejlesztesek Priehyba reszen (eszak)
- 2014 6 uleses Predne Deres oldalon
- 2015 6 uleses Zadna Deres oldalon
- 2016 Krupova-Jelenia Luka kozott szinten 6 uleses
- 2016 8 szemelyes kabinos Lucky Priehiba-Ostredok kozott (eszak)
- 2017 8 szemelyes kabinos Lucky-Priecno kozott (eszak)

Van meg par mas fejlesztesi terv is, ami szamomra nem teljesen tiszta (bicikli park ill. lasd kerdojelnel is) de talan ez lenne a lenyeg. Ha jol ertelmeztem, ezeket a tulajdonos meg nem jelentette be hivatalosan, s csak tervek.
Mindenestre ha abbol indulunk ki, hogy ugyanezen tulajdonosi tarsasag adott at az eszaki oldalon par nappal ezelott egy 6 szemelyes liftet (ill. Tatralomnicon szinten), akkor szerintem eleg nagy esely van a megvalosulasra.
Mindenestre ha letrejonne a dolog, akkor egy brutalisan jo felvonorendszer szolgalna ki Chopok del-t is!!!

Itt talalhato egy rakat melleklet, talan a
"P04-Sit-navrh-cin" szamu terkep a legerdekesebb ami a megepitendo felvonokat mutatja:

http://eia.enviroportal.sk/detail/obnovenie-prepojenia-chopok-sever-chopok-juh-dobudovanie-lyziarskeho-s


U.i: Bocs az ekezetek hianya miatt, Angliabol irok...
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.