Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Visegrád topikból

ÜZENETEK (5)Időben csökkenő Időben csökkenő
klaci
2873 élménybeszámolót írt
2873
16 éve tag
2011.03.08. 15:38
Szia Soma!

Igyekszem ott lenni, Andit ismerem, nem lesz gond... :-)
Előzmény: (Soma 114218)
Soma
675 élménybeszámolót írt
675
18 éve tag
2011.03.08. 15:19
Szia Laci,
Holnap ott leszel? Én sajnos nem tudok menni, keresd Andit. Fehér bukó, fehér Head léc, vagy fehér kabát vagy fekete Nordica softshell dzseki. Remélem megtaláljátok egymást.
Üdv: Soma
Előzmény: (klaci 114213)
klaci
2873 élménybeszámolót írt
2873
16 éve tag
2011.03.08. 15:04
Csak megerősíteni tudom, tegnap este én is ott voltam!

Téged miről ismerhettelek volna fel?
Én kék kabát/fekete nadrág/fekete sisak/fehér szakáll/Atomic SL-11 kombóban nyomtam kb fél hattól zárásig...
Előzmény: (nyugiba 114118)
nyugiba
399 élménybeszámolót írt
399
17 éve tag
2011.03.08. 09:46
Tegnap este munka után jól megérdemelt síelésünket töltöttük Visegrádon. Jó a pálya, legfeljebb itt-ott van egy kis jegesedés, de maga az csoda, hogy Bp-től 1 óra távolságon belül ilyenkor síelni lehet. Nem is értem, hogy rendhagyó testnevelés órákat miért nem tartanak itt. Kezdőknek is ideális lenne, hogy akár esténként néhány alkalom alatt megtanulják az alapokat. A nagyobb pályákra már élvezetet szerezni mennének, nem bukdácsolni...
Amíg ilyen jó állapotban van, mindenkinek ajánlom!!!
Érdemes zárásig maradni. Tegnap 8-an voltunk a végén.
Visegrád - Nagyvillám
848 élménybeszámolót írt
848
14 éve tag
2011.03.07. 09:44
Kedves sielok.hu fórumosai!

Köszönjük, hogy edzés céljából kis pályánkat választottátok, bizonyítva ezzel is, hogy mire nem jó egy ilyen csöpnyi fehérség. Sajnos gyengélkedésem miatt nem tudtalak személyesen is üdvözölni benneteket, bár már PepLaci jóvoltából sokatokkal találkoztam.

Valóban ez csak egy dombocska és büszkén ülünk fel a tetejére a szezon 72. napján Dobogókő és Nagy Hideg-hegy között félúton.

Nem titkolt célunk a környék sísportjának fellendítése, minél több lelkes síző ide csábítása. Közvetlen eszközünk a sí és snowboard oktatás lehetőleg kötelezővé tétele környék iskoláiban óvodáiban, majd az ügyesebbek kiválasztása.

További jó edzéseket!

Üdv! Gutbrod Rezső síoktató, üzemeltető
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.