Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Melyik boardot válasszam? topikból

ÜZENETEK (5)Időben csökkenő Időben csökkenő
programozó
20 élménybeszámolót írt
20
14 éve tag
2011.10.24. 14:03
Sziasztok!
Kezdő snowboardos vagyok, tavaly már voltam 2 napra snowboardozni, de akkor csak béreltem, előtte síeltem 5 évig, bár nem versenyszerűen, de a snowboardba egyből beleszerettem, magamtól tanultam, de előtte nagyon sok oktató videót megnéztem, igaz angolul, de azért elboldogultam vele. És a végére már egész jól ment, szépen letudtam jönni.
De a lényeg, hogy most venni akarok egy komplett felszerelést, hogy ne kelljen mindig bérelni.
Sok pénzem nincs rá, így használtat szeretnék venni, ki is néztem egy snowboardot puha kötéssel a neten, egész jó áron van, a neve: Project Alpha 153 snowboard, project kötéssel.
Ez lenne az:
http://www.vatera.hu/item/view/index.php?cod=1491447164
Mi a véleményetek róla? érdemes lenne megvennem?
178 cm magas vagyok és 88 kg, 42-es lábmérettel.
A 153 cm az pont az államig érne, de nem tudom a súlyomnak jó lenne-e a deszka.Cipőt már kinéztem a hervisben 15ezer-ért. Szívesen vennék jobbat, de nincs rá jelenleg keretem. Holnap lejár az aukció, így remélem minél hamarabb tud valaki segíteni.
Előre is köszi!
Előzmény: (minerel 122291)
minerel
3725 élménybeszámolót írt
3725
17 éve tag
2011.10.20. 15:25
A leírásban én úgy látom, hogy ajánlott parkozásra.
Előzmény: (sagai 122256)
akos.g
51 élménybeszámolót írt
51
13 éve tag
2011.10.20. 08:50
174-es magassagomhoz most is egy 55-os lapom van.

Neztem meg a Process-t a TWC Pro-t es a Custom-ot is. Elobbi 16, utobbiak 45 ezerrel kerulnenek tobbe, de nem tudom, hogy nyujtananak annyival tobbet.
Epitett ugratokra (nem korlat es hasonlo akadalyok) talan a Deuce is megfelelne, palyara es szuzhoba meg szinte biztos.
Előzmény: (sagai 122256)
sagai
9 élménybeszámolót írt
9
14 éve tag
2011.10.20. 06:32
nekem 1-el korábbi modell van, teljesen meg vagyok vele elégedve, azért mondjuk a kötés meg a baki is számít :) :) :)
Nem parkozásra van, azt hozzá kell tenni, a méret viszont Hozzád illő legyen, az elég fontos, haliho
Sz.
Előzmény: (akos.g 122222)
akos.g
51 élménybeszámolót írt
51
13 éve tag
2011.10.19. 19:18
Mi a velemenyetek a Burton Deuce-rol?
http://www.snowboard-review.com/snowboard_reviews/review/deuce/

Nitro Prime Blast-omat cserelnem le ra. Leginkabb palya, neha freeride, es talan meg ritkabban epitett akadalyok. Korlaton nem tervezem kinozni. :)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.