Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Melyik boardot válasszam? topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
programozó
20 élménybeszámolót írt
20
14 éve tag
2011.10.26. 10:37
Köszönöm a segítségeteket!
Igen igazad van, nagyon sokfélét nézegettem és nem is vettem észre mik azok amik nem jók nekem.
Nekem szinte csak pályára kéne, nem tudom ide freestyle vagy freeride kellene, vagy melyik lenne jobb egy kezdőnek.
http://www.expressz.hu/sport/snowboard/deszka/hirdetes-28226053/
Egyenlőre ez az egy maradt amit szivesen megvennék, de ne mtudom jó választás lenne-e.
Egy két szót tudnátok mondani róla? érdemes lenne-e nekem megvenni?
A hóshow-ra sajnos nem tudok elmenni, mert nekem az nagyon sok pénz lenne csak azért felmenni, de amugy tényleg jó ötlet lenne ha a közelbe laknék.
Előzmény: (coolman 122789)
coolman
971 élménybeszámolót írt
971
18 éve tag
2011.10.26. 08:45
na itt vagyok mégegyszer.

Megnézegettem a hirdetéseket és aztlátim, hogy te tényleg nagyon deszkát akarsz venni. Volt itt 146 cm től 164 cm ig deszka. Freestyletól az alpinig.

Én azt tanácsolom ne kapkodd el, mert aztán később megbánod keresgélj csak nyugodtan szánj rá időt bőven.

Én vettem már innen a sielok.hu oldalról a feleségemnek egy sílécet egy nagyon rendes eladótól akinek rengeteg felszerlése van. Ő hógojó :06-30-815-1997. Nagyon rugalmas és korrekt volt. Hátha tud neked segíteni és foglalkozik deszkákkal is.

Abban is kell gondolkodni, ha itt megveszel egy leharcolt deszkát ami még lehet nem is famagos szerkezetű még rá kell költeni egy nagy generált ami 5.000 Forint. (élezés, csiszolás, javítás waxolás) .

Szóval türelem!!! Linkeld be mindig a kinézett deszkákat és segítünk. 156 cm alatt ne is gondolklozz.

remélem segítettem: cool
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.