Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Melyik boardot válasszam? topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
programozó
20 élménybeszámolót írt
20
14 éve tag
2011.10.26. 12:25
Ja igen még annyit szerettem volna, hogy ennél hosszabb lapot nem szeretnék, hogy eleinte azért könnyebben menjen, legfeljebb később eladom és veszek egy hosszabbat ha már nagyon megy.
És szívesen elmennék egy kölcsönzőbe vagy valahova ahol árulnak használt lapokat, kötéseket de a környéken sehol nincs, legközelebb 150 km-re lenne. Ezért marad az internetes vásárlás.
programozó
20 élménybeszámolót írt
20
14 éve tag
2011.10.26. 12:19
Köszi az időd amit rám szánsz! Nagyon kedves tőled!
Egyébként amit én belinkeltem arra kapnék kedvezményt és úgy jönne ki 25000 ft-ba.
Te akkor azt mondod amit te linkeltél az jobb, mint amit én tettem be?
Ha igen akkor lehet megveszem villámáron, mert végülis ugyanannyiba jönne ki és ha az jobb amit te mutattál akkor azt veszem meg, persze előtte megérdeklődöm az állapotát.
Szánok rá egy pár napot azért :)
Itt is elolvastam az összes hozzászólást ami volt.
Előzmény: (coolman 122815)
coolman
971 élménybeszámolót írt
971
18 éve tag
2011.10.26. 11:31
szia Prog!

http://sport.vatera.hu/teli_sportok/snowboard/burton_cruzer_snowboard_kotessel_155_os_1491958769.html

ez a deszka még villámáron is nagyon jó!!! Ez egy Burton deszka a deszkák királya! Ez olyan minőség, hogy még jó pár év múlva is deszka marad. Ebből már bevállalható a 155 cm.

Én ezt ajánlanám, de azért persze tegyél fel egy két kérdést az eladónak, hogy milyen állapotban van? Van e sérülése (habár én nem láttam)

Ez egy nagyon jó vétel.(szerintem)

üdv:cool
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.